Petice za referendum o vystoupení z Evropské unie

Herci a zase jen herci

#13852 400,000 mrtvých Syranu oooo k smíchu herci herci

2017-05-28 21:23

USA útok v Syrii podvod divadlo Syria — Muslim 90%

Skutečnost jak se bojuje v Syrii Iráku atd Fake s herci A Ruský vojáci jakože zabití přitom je to plánováno všemi Vládami.IS sou Agenti CIA USA ne teroristé vše to je podvod Maistreamu a západních lživých médii.

VICE-100% prokázané FAKE Džihádistický John / Emwazi je ILUMINÁTI / agent CIA sheeple WAKE UP !!!

Divadlo a divadlo přestaňte věnovat pozornost Fake teroristum to sou Vlády neexistuje Terorismus 

VICE-Report Sýrie Fake Attacker 

Mainstream Media h.... lži spiknuti proti lidstvu

VICE-Představený vůz bombardování / nálety na civilisty v Iráku, Červeného půlměsíce? (New unikly video!)

Evropan

#13853 Re: Re: Re: Re: Zase jeden xenofóbní propagandista

2017-05-28 21:51

#13849: 400,000 mrtvých herců hovna o Sýrii a Asadu nuda - Re: Re: Re: Zase jeden xenofóbní propagandista 

Překvapuje mě, že russká ambasáda pracuje i v neděli. Nepřekvapuje mě, že nemají na lepší překladač. Tak zhůvěřilou češtinu sem může dávat jen obyčejný russký Vasil.

Zase o Rusku :-D :-D nuda k smíchu

#13854 Re: Re: Re: Re: Re: Zase jeden xenofóbní propagandista

2017-05-29 06:21

#13853: Evropan - Re: Re: Re: Re: Zase jeden xenofóbní propagandista 

Už zase o Rusku :-D :-D 

Táhni s Ruskem do prd!!Nudné trapné šlapko od G.Sorose jde vidět že umíte jen tohle jináč rozum malého 6leteho.Ztrata času komunikace s debilem.A proč označujete lidi jiného názoru a urážite pane teroristo tím nás chcete umlčet tak urážite lidi.Predepsano od Žida G.Sorose a naši vlády Fašistické.Uražkama od fašistu ve vládě a v USA nás neumlčite ÚČR se měnit nesmí a máme právo jak na informace tak na S.Projevu a na obranu před vámi a Vládou loutek co se ohání demokracii a pritom je Fašisticka k smíchu.A zapomínáte pane teroristo od G.SOROSE že všichni jsme si rovni to vy jen Židovsky odpad si myslíte že vám nikdo není roven.

Evropan

#13855 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zase jeden xenofóbní propagandista

2017-05-29 07:18

Já člověku nesloužím já sloužím Bohu a J.Kristu

#13856 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zase jeden xenofóbní propagandista

2017-05-29 07:48

#13855: Evropan - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zase jeden xenofóbní propagandista 

Problém je že já člověku nesloužím jednou už sem to psal idiote.Ani Rusku ani teroristum s USA

Syrachovec 21-22

9,Kdo učí hlupáka,jako by slepoval střepy anebo budil spáče z hlubokého spánku.10.Kdo se domlouvá s hlupákem,jako by hovořil s ospalcem:ten se nakonec zeptá:Co je?"

TESALONICKÝM 1,2-3-Vytrpěli jste stejné věci od svých vlastních krajanů jako církve v Judsku ((od židů))

14Nesete podobný úděl jako církve Boží v Kristu Ježíši, které jsou v Judsku. Vytrpěli jste stejné věci od svých vlastních krajanů jako církve v Judsku (od židů).15Ti zabili i Pána Ježíše a proroky a také nás pronásledovali;nelíbí se Bohu a jsou v nepřátelství se všemi lidmi,16když nám brání kázat pohanům cestu spásy. Tak jen dovršují míru svých hříchů. Už se však na nich ukazuje konečný hněv Boží.

Hlupák 

Syrachovec 21-22

Těžkosti s nemoudrými 

9,Kdo učí hlupáka,jako by slepoval střepy anebo budil spáče z hlubokého spánku.10.Kdo se domlouvá s hlupákem,jako by hovořil s ospalcem:ten se nakonec zeptá:Co je?"

Vyhni se mu a najdeš klid a nebudeš znechucen jeho ztřeštěností.14,Co může být těžší než olovo?Může mít jiné jméno než hlupák"?15,Lehčím břemenem je pisek,sůl i kus železa než člověk bez rozumu.

Marek 16.20

17Ty, kdo uvěří, budou provázet tato znamení: Ve jménu mém budou vyhánět démony a mluvit novými jazyky;18budou brát hady do ruky, a vypijí-li něco smrtícího, nic se jim nestane; na choré budou vzkládat ruce a uzdraví je.“19Když jim to Pán řekl, byl vzat vzhůru do nebe a usedl po pravici Boží.20Oni pak vyšli, všude kázali; a Pán s nimi působil a jejich slovo potvrzoval znameními.

Galatským 1,6-10

.10Jde mi o přízeň u lidí, anebo u Boha? Snažím se zalíbit lidem? Kdybych se stále ještě chtěl líbit lidem, nebyl bych služebníkem Kristovým.

Jan 2-3 

Ježíš a Jan Křtitel

31,Kdo přichází shůry,je nade všecky.Kdo pochází ze země,náleží zemi a mluví o pozemských věcech.Kdo přichází z nebe,je nade všecky, svědčí o tom, co viděl a slyšel,ale jeho svědectví nikdo nepřijímá.33,Kdo však jeho svědectví přijal,potvrďil tím,že Bůh je pravdivý.34,Ten koho poslal Bůh,mluví slova Boží,neboť Bůh udíli svého Ducha v plnosti.

 

 

Zde je další důkaz, že oficiální historie je všechno falešná: Hitler uprchl do Argentiny a zemřel Starý: Obrázky Něm Po Dokumenty válce, FBI, DNA analýza Skull & Obrázky z jeho domu

DOKUMENT PDF-Nacistické kořeny "bruselské EU" CZ

ISIS s USA kerkama to sou mě teda NATO mírovou armádou teroristé 

ISIS USA kerky co maj složky od NATO fuj tajksel 

https://youtu.be/F76K3mEDeIk 


Nepřihlášený uživatel

#13857

2017-05-29 08:20

Unie spustila metanolovou slepotu. A pomohla snad něčím při její sanaci? Kdepak. Nehnula ani tykadlem. Unie je jen další výchoz mnoha neštěstí.

ne-Janda

#13858 Realitätsverweigerer

2017-05-29 09:52

Byl v hledáčku / psychické problémy / bezproblémový člověk
Čin jednotlivce / čin několika jednotlivců
Nesouvisí opakuji nesouvisí / můžeme si za to sami
Nenecháme se zastrašit / musíme si zvyknout
Už bylo vyjádřeno zděšení / je třeba více se semknout kolem Evropských hodnot
Potrestáme ty, jenž nechtějí přijímat migranty, když už vraždí u nás, tak u nich musí taky
Nenecháme se zastrašit / možná se necháme vyvraždit, ale ne zastrašit
Pokud máte někdo problém s jakýmkoliv bodem výše, jste xenofob, rasista, nácek a Putinův agent a nebojte, nálepek máme dost a dost.
Jsme Realitätsverweigerer (odpírači reality, čti: Jandové a jiní profi eurosráči).

Splodina v Evropě Satanovi děvky

#13859

2017-05-29 10:34

Výzva k pokání Satanova doktrína se blíží 20milionů placené splodiny míří do Evropy 

VICE-Výzva k pokání 

Unikly soubory z miliardář globalist George Soros ' Open Society Foundations (OSF) před dvěma dny odhalily několikpřekvapivých machinace kolem organizace - včetně systémů zjevného manipulovat média ovlivňují mezinárodní imigrační politiku a hotovosti určené pro iniciativ v oblasti sociální spravedlnosti

"VICE-Soros Hack vystavuje - Plot Za uprchlickou krizí jeho Media Control, v hotovosti za "sociální spravedlnost "

VICE-Pravda o tom, jak "uprchlická krize" byla zmanipulované od začátku do konce

Evropan

#13860 Re: Zase jeden xenofóbní propagandista

2017-05-29 12:16

#13856: Já člověku nesloužím já sloužím Bohu a J.Kristu - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zase jeden xenofóbní propagandista 

Ty propagandisto russkej, že sloužíš Bohu? A to nemáš strach, že tě za ty lži potrestá? Jseš pouhý nevěřící červ, co se za víru schovává. Zopakuj si třeba kromě češtiny (tu opravdu, ale opravdu neovládáš) také desatero :

1. Já jsem Hospodin, tvůj Bůh; já jsem tě vyvedl z egyptské země, z domu otroctví.

2. Nebudeš mít jiného boha mimo mne.

3. Nezneužiješ jména Hospodina, svého Boha. Hospodin nenechá bez trestu toho, kdo by jeho jméno zneužíval.

4. Pamatuj na den odpočinku, aby ti byl svatý. Šest dní budeš pracovat a dělat všechnu svou práci, ale sedmý den je dnem odpočinku, zasvěceným Hospodinu, tvému Bohu.

5. Cti svého otce a svou matku, abys byl dlouho živ na zemi, kterou ti dává Hospodin, tvůj Bůh.

6. Nezabiješ.

7. Nesesmilníš.

8. Nepokradeš.

9. Nevydáš proti svému bližnímu křivé svědectví.

10. Nebudeš dychtit po ženě svého bližního ani po jeho otroku nebo po jeho otrokyni ani po jeho býku ani po jeho oslu, vůbec po ničem, co patří tvému bližnímu.

Myslím, že třeba s přikázáními 3. a 9. máš docela velká problém. 

A pro zajímavost korán přímo popisuje v 17. súře nazvané Noční cesta předání deseti přikázání Mojžíšovi: A darovali jsme Mojžíšovi Písmo a učinili jsme je pro dítka Izraele vedením řkouce: „Nevezmete sobě vedle Mne nikoho jiného za ochránce, ó potomci těch, jež nesli jsme v arše s Noem, jenž služebníkem byl Naším vděčným!“

Sloužím Bohu a J.Kristu ne člověku

#13861 Sloužím Bohu a J.Kristu ne člověku

2017-05-29 18:56

BRZY SE STANE NA ZEMI !!!!Budete prorokovat evangelium od Matouše!!!!Počátek Běd to bude znít po zemi ve dnech soužení!!!

JÓEL 2-4
Den Hospodinův
Věk Hospodinova Ducha
I stane se potom;
3,Vyleji svého ducha na každé tělo.Vaši synové i vaše dcery budou prorokovat,vaši starci budou mít sny,vaši jinoši budou mít prorocká vidění.Rovnež na otroky a otrokyně vyleji v oněch dnech svého ducha.Způsobím, že budou na nebi i na zemi divné úkazy;krev a oheň sloupy dýmu.Slunce se zatře tmou a měsíc krví,dříve než přijde den Hospodinův,velký a Hrozný.5Avšak každý, kdo vzývá Hospodinovo jméno,se zachrání.

Sloužím Bohu a J.Kristu ne člověku
Nepřihlášený uživatel

#13862 Re: Re: Zase jeden xenofóbní propagandista

2017-05-29 18:59

#13860: Evropan - Re: Zase jeden xenofóbní propagandista 

To bys měl ty máš na rukou krev Židé za nic se neschovavam Bůh vás nemá v lásce to je pravda!!!Ty si pro mně špinavé pokolení tebe poslouchat nemusím.A už mnohokrát sem tu vše vypisoval vy loutky Satana!!!

To falešné náboženství Korán si nechej je jen jedno evangelium to Kristovo co zvestoval národům než ho vaše špinavé pokolení zabilo.

Hlupák 

Syrachovec 21-22

Těžkosti s nemoudrými 

9,Kdo učí hlupáka,jako by slepoval střepy anebo budil spáče z hlubokého spánku.10.Kdo se domlouvá s hlupákem,jako by hovořil s ospalcem:ten se nakonec zeptá:Co je?"

Vyhni se mu a najdeš klid a nebudeš znechucen jeho ztřeštěností.14,Co může být těžší než olovo?Může mít jiné jméno než hlupák"?

Satan v Mešitě převlekl se za Anděla světla

VICE KLAM SATANA V MEŠITĚ-Angel Ghost Captured On Video In Mosque In Azerbaijan [HD]

2. Korintským 11,10-15-MUSLIMOVÉ V EVROPĚ

13Jsou to falešní apoštolové, nepoctiví dělníci, přestrojení za apoštoly Kristovy.14A není divu, vždyť sám satan se převléká za anděla světla;15není tedy nic překvapujícího na tom, že se jeho služebníci převlékají za služebníky spravedlnosti. Jejich konec bude jako jejich skutky!

Galatským 1,6-10//O MUSLIMECH V EVROPĚ A KORÁNU

6Divím se, že se od toho, který vás povolal milostí Kristovou, tak rychle odvracíte k jinému evangeliu.7Jiné evangelium ovšem není; jsou jen někteří lidé, kteří vás zneklidňují a chtějí evangelium Kristovo obrátit v pravý opak.8Ale i kdybychom my nebo sám anděl z nebe přišel hlásat jiné evangelium než to, které jsme vám zvěstovali, budiž proklet!9Jak jsem právě řekl, a znovu to opakuji: Jestliže vám někdo hlásá jiné evangelium než to, které jste přijali, budiž proklet!10Jde mi o přízeň u lidí, anebo u Boha? Snažím se zalíbit lidem? Kdybych se stále ještě chtěl líbit lidem, nebyl bych služebníkem Kristovým.

Právě Vyšel Muslimům Řídit Hromadné Stětí Relace A Vytvoří Obrovskou Kaluže Krve

VICE-Zabijení Křestanu v Syrii 

1. Tesalonickým 4,16: 

Zazní povel, hlas archanděla a zvuk Boží polnice, sám Pán sestoupí z nebe, a ti, kdo zemřeli v Kristu, vstanou nejdříve.“

 

Sloužím Bohu a J.Kristu ne člověku

#13863 Sloužím Bohu a J.Kristu ne člověku

2017-05-29 19:37

DŮKAZ JAK PRAVDIVÉ JE SLOVO BOŽÍ A KRISTOVO!!!!V KORÁNU PRAVDA NENI KORÁN JE DÍLO SATANA!!!

Matouš 24

Počátky běd-Kristus varoval národy před falešnýma mesiašema

4Ježíš jim odpověděl: „Mějte se na pozoru, aby vás někdo nesvedl.5Neboť mnozí přijdou v mém jménu a budou říkat ‚já jsem Mesiáš ‘ a svedou mnohé.

((Důkaze falešných mesiašu na zemi mezi nima je aj V.Putin)) 

Ruský policista se prohlásil Kristem, na Sibiři řídí Sluneční město

Zdroj: FALEŠNY MESIAŠ A KRISTUS NÁS PŘEDNIMA VARUJE V MATOUŠI 24

Žena se prohlásila za Krista, kamarádka je archanděl praktikuji Satanské umění

VICE-Spasitelky z Liberce naladily andělský kanál, fandy mají až v Anglii

Hrůzný moment Putinova tvář se zobrazí nad New York 

VICE-Putinova tvář se zobrazí nad New York

Vlastenec

#13864 Běženci se v zařízení v Balkové vzbouřili a zabarikádovali

2017-05-29 20:00

V zařízení pro zadržování běženců v Balkové na Plzeňsku došlo v pondělí k nepokojům. Zhruba 15 cizinců se v tomto uzavřeném objektu podle informací Práva zabarikádovalo. Na místě zasahovala policie, která všechny zpacifikovala.

Nepokoje vypukly kolem poledne. Podle mluvčí cizinecké policie Kateřiny Rendlové se v objektu zabarikádovali dva Nigerijci v místnosti pro izolaci, nereagovali na výzvy policie a odmítli místnost opustit.

Podle neoficiálních informací dostal jeden z cizinců příkaz odjet domů.

Vzbouřenci následně začali demolovat zařízení a stupňovat agresivitu. Přidalo se k nim asi 13 zajištěných cizinců. Demolovali nábytek a zaútočili také na přivolané policisty.

Opět se ukázalo, co jsou ti "doktoři a inženýři" za svoloč. A to jich tam je pár desítek a kolik škody nadělají. Představme si, kdybychom jich měli vzít několik tisíc!!!

Ochranme se sami zkorupovani PCR nás nebudou chránit
Nepřihlášený uživatel

#13865 Re: Běženci se v zařízení v Balkové vzbouřili a zabarikádovali

2017-05-29 20:08

#13864: Vlastenec - Běženci se v zařízení v Balkové vzbouřili a zabarikádovali 

Ochranme se sami zkorupovani PCR nás nebudou chránit tohle sou jen falešné divadla co PCR předvádí to jakože zpacifikovani uprchlíku to by jim USA dala hlavně G.Soros 

 O té PCR bych to nebral vážně sou zkorupovani a berou špinavé peníze pán M.Vnitra může mluvit o všem proti občanům ČR nezapomínejme na 17listopad jak šly proti Vlastencum na SPD Demonstraci to divadlo u M.Vnitra domu a ten koordinátor.

Falešný úřad/Falešná autorita s odznakem:-D podle ÚČR má národ veškerou moc né orgán a ještě falešný.

zastřešujícího tématu vší fakery mám seznam, že lidstvo dalo moc všechnu falešné autoritě. Byli jsme podvedeni do odevzdání bezvýhradnou poslušnosti orgánu , aniž by zastavili, aby kriticky mohli myslet, otázka zdroje a předsudky, a učinit rozhodnutí pro sebe.

Je to příliš snadné pro někoho kdo má černý plášť, bílou bundu nebo lesklý odznak a zdají se být jaksi nad vámi ale nejsou.

Ano, někteří lidé prošli hodně tvrdé práce a odborné přípravy, aby se staly soudcem, knězem, vědcem, lékařem nebo policistou, ale jsou stále člověk. Oni ještě nevědí všechno.
http://humansarefree.com/2015/09/everything-is-fake-top-40-pieces-of.html

Evropan

#13866 Re: Re: Re: Zase jeden xenofóbní propagandista

2017-05-30 05:13

#13862: Sloužím Bohu a J.Kristu ne člověku - Re: Re: Zase jeden xenofóbní propagandista 

Kdo učí hlupáka,jako by slepoval střepy anebo budil spáče z hlubokého spánku. Kdo se domlouvá s hlupákem,jako by hovořil s ospalcem:ten se nakonec zeptá:Co je?" Vyhni se mu a najdeš klid a nebudeš znechucen jeho ztřeštěností. Co může být těžší než olovo? Může mít jiné jméno než hlupák"?

To na tebe sedí jak nočník na prdel.

Čech z Prahy

#13867 Re: Re: Re: Re: Zase jeden xenofóbní propagandista

2017-05-30 05:48

#13866: Evropan - Re: Re: Re: Zase jeden xenofóbní propagandista 

Naopak, sedí to na tebe. To ty jsi hlupák, popírač reality a zrádný xenofil, který se vyhnul reakci na můj poslední text, protože ho nedokážeš vyvrátit. Překvapuje mě, že zrovna ty ses dal na citování Bible. Je to nový pokyn od sereše?

Apropos, tvůj argument o 600 znásilněních ročně v ČR se vyznačuje logikou, která možná stačí pro serešuniverzity, ale tím to hasne.
Znásilňující nemuslimové totiž nejsou inspirováni otrokářskou ideologií, která rozlišuje ženy na muslimky a kuffar (nevěřící bez práv), ale jen svým chtíčem. Takže když dva dělají totéž, není to totéž.
Proto se české ženy nemusejí bát každého bílého muže na ulici, ale bílé ženy ve slimáckých zemích, mezi něž patří i západní Evropa, musí být na pozoru před každým muslimem, zvláště imigrantem, protože jim od nich hrozí větší než malé riziko. Více k tématu s diskusí z obou stran např. zde

A jak vidíš, mám českou klávesnici, takže tvůj hlavní argument, že jsem rusák, je mimo. Rusáky a ussáky nebrat, maximálně jako obchodní partnery. Kéž bychom si zase konečně vládli sami, bez protektorů dosazovaných Washingtonem a Moskvou, a kameníci byli minulostí.

 


Nepřihlášený uživatel

#13868 Re: Itálie: Migraci po moři je možné zastavit

2017-05-30 07:56

#13817: Vlastenec - Itálie: Migraci po moři je možné zastavit  

 Kdysi jsme proti tomuto bolševickému systému bojovali. A křičeli že nejsme jako oni. A na tom námi vytouženém "západě" dnes vládnou horší dobytkové, než byl Jakeš s Husákem a spol. Zavřeni za zdmi svých rezidendcí a pod hlavněmi ochranky diktují "plebsu", že si na návrat středověku prostě musí zvykat. Proč mi to jen připomíná slova francouzské královny Marie Antoinetty jako reakci na hlas lidu, že "když nemají na chleba, ať jedí koláče"? Ty hlavy v Evropě časem padat budou, ať chceme nebo ne. Ono to prostě jinak nepůjde. A záleží jen na nás, čí hlavy to budou. 

Evropan

#13869 Re: Re: Re: Re: Re: Zase jeden xenofóbní propagandista

2017-05-30 10:45

#13867: Čech z Prahy - Re: Re: Re: Re: Zase jeden xenofóbní propagandista 

Sláva, Čech si koupil českou klávesnici. Tak teď už si jen prober se znásilněnými ženami, jestli jim opravdu znásilnění od bělocha nevadí a znásilnění od muslima ano. Docela by mě zajímala jejich odpověď. Myslím, že to bude něco ve stylu : "No, a co si myslíš ty, ty šovinistický prase!"

Ty si fakt myslíš, že každá bílá žena touží být znásilněná bílým mužem?

 Ignorujte tu prasstitutku Evropan od G.Sorose

#13870 Re: Re: Re: Re: Re: Zase jeden xenofóbní propagandista

2017-05-30 19:31

#13867: Čech z Prahy - Re: Re: Re: Re: Zase jeden xenofóbní propagandista 

 Ignorujte tu prasstitutku Evropan od G.Sorose 

Cílem trolla je bavit se rozvracením diskuse. Pokud jej diskusní komunita bude ignorovat, přestane jej jeho činnost bavit. V angličtině pro vyjádření tohoto postoje existuje několik ustálených rčení a zkratek, například:

  • DNFTT.Do not feed the trolls. – v češtině nekrmte trolly, smyslem je nedělejte to, co troll chce (tj. reakce, které troll očekával).
  • YHBT. YHL. HAND.You have been trolled. You have lost. Have a nice day. – Doslova Byl jste potrollen. Prohrál jste. Pěkný den. Používá se jako odpověď na příspěvek diskutéra, který se nechal trollem vyprovokovat k reakci.

Nepřihlášený uživatel

#13871

2017-05-31 06:48

Ve sněmovně se strhla přestřelka kvůli českým vojákům pod velením Bundeswehru a kvůli proruským webům. Ministr kultury Herman potom označil NATO za mírotvorce v Evropě po II. sv. válce. Asi zapomněl, že rakety Pershing ještě v polovině 80. let mířily na jeho rodné město!

Obrovská hysterie a kanonáda proti alternativním webům a jejich zpravodajství nekončí. Včera probíhaly v poslanecké sněmovně v Praze interpelace a předseda KSČM Vojtěch Filip interpeloval ministra obrany Martina Stropnického, aby vysvětlil smlouvu s německým Bundeswehrem, kterým bylo v rámci NATO předáno velení nad 4. brigádou rychlého nasazení v Žatci německé 10. obrněné divizi [1]. Ta byla založena v roce 1959 z pozůstatků předchozí 10. divize Wehrmachtu, která byla zformována v roce 1939 v Praze jako součást úderných vojsk skupiny Sever a zanikla v roce 1943 po obklíčení spojenci v Africe. Redakce AE News získala od zemského ministerstva obrany Bavorska sérii dokumentů, které se týkají pozadí vzniku 10. obrněné divize Bundeswehru se sídlem v bavorském Veitshöchheimu. Podle těchto informací byla divize v roce 1959 sestavena pod velením veteránů z Wehrmachtu, z nichž většina byla po propuštění z amerického zajetí v roce 1945 integrována do složek Bundeswehru jako zaručené denacifikované velící kapacity. Většina velících důstojníků pocházela z Afrika Korps a severoafrické fronty z 10. pancéřové divize Wehrmachtu.

http://www.aeronet.cz 


Nepřihlášený uživatel

#13872

2017-05-31 06:52

Globální moc – „Systém globální vlády oligarchů: Závěry a prognózy“. Aneb to věčné tažení na Rusko a neomarxismus jako konečná forma ovládnutí lidstva

 

Indoktrinovaní kariéristi typu Bohuslava Sobotky sekundují do rytmu bubnů v Bruselu holé fráze na podporu české účasti v Evropské unii a naší podřízenosti západnímu kapitálu, aniž by se snažili předložit jediný smysluplný argument pro ničím nepodložené imperativy loutek globalistů a koloniálních místodržících. Cyničtí zchytralci a kolaboranti typu Chovance, Kalouska a Bělobrádka kážou utahování opasků již tak zbídačelým občanům vlastního národa, umlčují poslední hlasy svobodného a kritického myšlení a ke svým kapitalistickým páníčkům si chodí pro pochvaly a odměny.

Nový fenomén politického hnutí Andreje Babiše řinčí unisono se svým dirigentem ódu na bezduchou nadřazenost těch, kdo „něco dokázali“ (uměli si nahrabat), a do politického dění dosazuje „úspěšné manažery“, kteří mají z lidí vydřít poslední korunu na daních a přinutit je, aby se v podmínkách sociální diskriminace a nespravedlivého konkurenčního boje postarali sami o sebe. Andrej Babiš je miliardář a jako zbohatlický oligarcha bude poslední, kdo by se pitval ve stínových vládách a parazitických strukturách moci, když mu současný režim tak prospěl. S hnutím ANO se u nás započne vláda nevzdělanců a pedantická správa země technokratickými manažery ze sféry byznysu. Bude se méně krást, více platit a celý paraziticko-vykořisťovatelský systém začne běžet jako hodinky. O to menší bude šance na jeho změnu. Proč by také oligarcha měl chtít měnit fungující oligarchii?

http://www.aeronet.cz 


Nepřihlášený uživatel

#13873

2017-05-31 07:01

Chomutov je peklem na zemi, shodují se místní. Politiku ve městě ovládli neziskovky, Člověk v tísni, Piráti, Zelení a podivné multikulti hnutí na radnici. Vedení města se obměnilo, ale toxické plody NWO zůstaly. Ceny nemovitostí padají, z města se stává výstavní ghetto! Kdo vyrábí homosexuály? A proč se nesmí už slovanské národy množit?

Víkendový incident [1] na chomutovském sídlišti Písečná, kde místní občan zastřelil cikánského muže, který za volantem dodávky naháněl a pokoušel se zabít svého strýce, opět rozvířil hladinu problematiky integrace cikánského etnika do české společnosti. Jenže právě Chomutov je modelovým vzorem toho, jak v budoucnu podle vzoru NWO mají vypadat všechna města v Evropě. Systém multikulturního začleňování se vždy opírá o celou řadu faktorů a především peněz, které někdo pumpuje do tohoto šíleného sociálního experimentu, a to již od roku 1990, kdy Česká republika spadla pod vliv a řízení světových sionistů. Co se děje v Chomutově, ve městě na severu, to se obyvatelům ostatních českých měst může zdát jako noční můra, jenže „chomutovský experiment“ je pouze pilotním modelem, který se má v budoucnu implementovat do celé České republiky. Co můžeme vidět na první pohled, to je silná podobnost s Brnem, resp. s brněnským magistrátem a politikou, kterou tam razí hnutí Žít Brno.

Před útokem na Rusko je potřeba zničit slovanské národy v Evropě

Slovanské národy se historicky odmítaly slučovat a asimilovat s jinými etniky. Ani 300 let panování Habsburgů nevymazalo slovanský charakter z národa a Češi si stále zachovávali své zvyky, tradice a jazyk. Smíšená manželství sice probíhala, ale výsledek byl často opačný, že namísto toho, aby docházelo k nasunování německého a rakouského elementu do Čech, tak místo toho Češi kolonizovali Vídeň, kde dodnes je tolik českých jmen a příjmení, až to působí opravdu úsměvně. A bez zničení slovanských národů ve smyslu jejich národních identit nelze zaútočit na Rusko. Všechny války v Evropě ukázaly, že jestli někdo dělá problémy plánům sionistů, je to Rusko a slovanské národy ve Střední Evropě. Slovan nepůjde proti Slovanovi, protože i těm nejhloupějším sionistům dojde, že Slované proti sobě nepůjdou.

http://www.aeronet.cz 

Vedoucí kolotoče

#13874 Re: Russácká propaganda

2017-05-31 08:14

#13871: -  

Táhni do Petrohradu s russáckými zprávami. Tvojí lži nikdo nevěří. A navíc Vedoucí kolotoče hlásí, že na aeronetu nic takocvého stejně nezveřejnil a jde o nastražený fake. Pozor na zavirování počítače.

Čech z Prahy

#13875 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zase jeden xenofóbní propagandista

2017-05-31 10:12

#13869: Evropan - Re: Re: Re: Re: Re: Zase jeden xenofóbní propagandista 

Zase krátkou paměť, už jsem psal dřív, že českou klávesnici mám, jen víc používám anglické nastavení (čímž podle tvý logiky sloužím anglánům).
K těm ženám jsem zhruba nějakou takovou překroucenou odpověď čekal. Jsem proti znásilňování kýmkoliv, ale vysvětlil jsem polopaticky rozdíl. Pro některé ovšem ne dost polopaticky. Jak říká jedno rčení: nelze probudit toho, kdo předstírá spánek (a islám považuje za mír a ráj).
Tak si běž pro další dávku lží, ať můžu pokračovat v jejich vyvracení. Nebo raději rač táhnout do brusele či podobného (k)análu, kde ti bude líp než mezi šovinistickými prasaty.