Petice za referendum o vystoupení z Evropské unie
Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Petice za referendum o vystoupení z Evropské unie
|
Nepřihlášený uživatel |
#12015-09-22 18:17Podporuji vás! |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#22015-09-22 18:17Vystoupení je jediné rozumné východisko |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#32015-09-22 18:18unio je bordel a nemuselo se stat vstoupit do unie. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#42015-09-22 18:18Uz aby tak bylo, Osvobodme evropu od nesvaru jako kdysi Viden od Turka |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#52015-09-22 18:19islámští bastardi ekonomičtí imigranti nemají právo okupovat naše České území ,šířit zde jejich nenávistné "náboženství" , jsem čech a nechci tu jakoukoli zvěř ze syrie a afriky ! |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#62015-09-22 18:19Rozumné je vystoupit |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#72015-09-22 18:21Dobrý den. Snad není ani co dodávat. Neskutečné co si EU dovoluje. Okamžitě vystoupit z EU a to hodně rychle. |
|
| |
|
111Muf |
#82015-09-22 18:21Nenechám se zastrašit, podepisuji tuto petici stejně jako i mnohé další pod svým jménem a veřejně. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#92015-09-22 18:21za Okamuru ! |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#102015-09-22 18:21Jednoznacne nesouhlasim s kvotama chapu ze se pomahat ma take zalezi v jake mire ,ale tohle je dobre vymyslena okupace a prevratit evropu na ukrajine lide bojuji za sve domovy a tito udajni uprchlici nemuzou bojovat ? Hlava mi to nebere |
|
| |
|
Hannibal |
#11 fuck off EU2015-09-22 18:22vystoupit z téhlé zrůdné postbolševistické organizace, kde je to samej debil, lidumil, buzerant a zloděj! |
|
| |
|
AidT Nepřihlášený uživatel |
#12 Adrián Lahoda2015-09-22 18:22Podepsáno! |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#132015-09-22 18:23Chránit náš národ a naši kulturu, stačí se jet kouknout do no go zone v paříži, berlíně, marseile atd, jaký je to multikulti islám birdel, který tady nechceme !!!!! |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#142015-09-22 18:23Ano podepsal jsem se pod tuto petici proto že jsem mladý a už teď vím že nás evropa zatlačuje! Já chci zpět komunisty! |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#152015-09-22 18:23Držím nám palce za správnou Věc, která je především konána srdcem a přesvědčením za zdravou českou republiku a její zachování pro naši budoucí generaci...věřme Našííí pravdě !!! |
|
| |
|
nemamjmeno |
#16 Podpisy v internetové petici2015-09-22 18:24Podpisy v internetové petici jsou fajn věc, ale jsou jinak úplně na hovno. Nikdo z politiků se nějakou peticí vůbec nebude zabývat. Budou si dál dělat co chcou. |
|
| |
|
Patrik |
#172015-09-22 18:24Rozdělení imigrantů, EURO emisní normy, MásloXpomazánkové máslo a další nesmyslné kraviny... |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#182015-09-22 18:24protože zdenda 58 |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#192015-09-22 18:25Diktát jako za nácka (1938) a bolševika (1968). MY už zase jen příhlížet nehodáláme! |
|
| |
|
Vlastík |
#202015-09-22 18:25Nikdy by mě nenapadlo, že po revoluci zde nastane mnohem horší forma socializmu, tentokráte pod vedením soudruhů z Bruselu. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#212015-09-22 18:25máte naší podporu |
|
| |
|
Pavel |
#222015-09-22 18:26Kdyby se vlastenec Okamura nejprve naučil pořádně česky, když už sepisuje nějakou petici... |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#232015-09-22 18:265 minut a cca 500 podpisů? To některé organizace nezvládnou ani u petice na celé planetě za měsíc :D |
|
| |
|
OCAS |
#24 počet podpisů2015-09-22 18:26Kolik musí být podpisů,aby se tím někdo zabýval? |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#252015-09-22 18:27vystoupit je to novodobá totalita |
|
| |
|
Bude-li člověk mlčet, nic se nezmění.
Autor této petice se rozhodl něco změnit a jednat. Uděláte to samé?
Další petice, které by vás mohly zajímat
Poskytujeme zdarma hosting pro on-line petice. Vytvořte profesionální on-line petici díky našim výkonným službám. Naše petice jsou každý den uvedeny v médiích, takže vytvoření petice je skvělý způsob, jak upoutat pozornost veřejnosti i těch, kteří o daných věcech rozhodují.