Petice PRO pořádání koncertu skupiny Ortel v Počátkách


Nepřihlášený uživatel

#26

2015-08-14 09:40

Až zase zavítá Ortel do Ostravy nebo Karviné, určitě se dostavím, ale Počátky jsou trochu z ruky. Fandím Tomovi, ať ustojí tyhle ataky havlistických blbečků.


Nepřihlášený uživatel

#27

2015-08-14 10:22

"NEMUSÍME se důvodně obávat o vyvolávání konfliktů a poškozování majetku." To bohužel nejde zaručit. Vždycky se nějaká problémová smažka z protějšího tábora, nebo nastrčený policejní provokatér najde, aby celou akci zkompromitoval. Prostě když nějakému ubožákovi Ortel tak leží v žaludku, tak udělá vše proto, aby koncert překazil.


Nepřihlášený uživatel

#28

2015-08-14 11:20

Chci Ortel na koncertě v Počátcích! Zato toho budižkničemu tlučhubu Štěpána Černoše tady nechci, vyhostit!


Nepřihlášený uživatel

#29 Re:

2015-08-14 12:03

#19: Dušan -  

 mluvíte mi z duše


Nepřihlášený uživatel

#30 Re: Tady máte ty lživé informace. Jen dal podporuje nácky.

2015-08-14 12:03

#8: - Tady máte ty lživé informace. Jen dal podporuje nácky. 

 kdyby jste raději řešili jiné sračky a ne furt dookola tahat špínu z minulosti jedinců.Co Vám konkrétně vadí jestli jen Tomáš nebo celá skupina a nebo texty,které stojí k zamyšlení a na kterých je část pravdy.To že v textech se zpívá o smrti ale i o životu je to prostě realita a skupiny,které mají v textech samé vulgarismy ty vám nevadí tak se prosím nad tím zamyslete

Neznámý přítel

#31 Neúčastněte se neplodných skutků tmy, ale raději je odhalujte...

2015-08-14 14:52

Pan Ortel v roce 2014 dostal cenu za nejlepší polévku roku 2014 vařenou v Schenku u Ortela. Kéž by zůstal u polévky a nabídnul ji i dalším hladovějícím lidem, třeba i uprchlíkům. Kdo ví, možná je toho ještě schopen. V takového Tomáše Ortela jsem ochoten věřit i se za něj modlit.

Když ze svého středu útlak odvrhneš, ukazování prstem a řeči zlé, hladovému když se štědře nabídneš a nasytíš duše ztrápené, tehdy tvé světlo vzejde v temnotě a tvá noc bude jako poledne.

Neznámý přítel


Nepřihlášený uživatel

#32 Re:

2015-08-14 15:22

#1: -  

 


Nepřihlášený uživatel

#33

2015-08-14 15:25

doufám i já že skupina ORTEL bude i nadále hrát a skládat tak nádherné a pravdivé písničky jako do ted.držím vám palce

 

 


Nepřihlášený uživatel

#34

2015-08-14 15:30

Za KSČ se báli Karla Kryla a dnešní doba se bojí Tomáše Ortela !! Lidičky není Vám to divné ? Opravdu by občané naší země měli otevřít oči a nenechat si mazat med kolem úst. Opravdu si nepřipadám že jsme ve svobodné zemi kde je svoboda slova, a Tomáš Ortel je příkladem hned po Karlu Krylovi který se tu na to nemohl dívat a ani tu nechtěl dožití zbytek života !!!!!! Děkuji s pozdravem Jiří Kubernát

Nepřihlášený uživatel

#35 Re: Tady máte ty lživé informace. Jen dal podporuje nácky.

2015-08-14 15:52

#8: - Tady máte ty lživé informace. Jen dal podporuje nácky. 

 Dobrý den, mohl (a) by jste mi ukázat ve které pisni Ortel podporuje nebo dává najevo že souhlasí s neonacizmem ? A spíše přemýšlím o vás když ze sóla poznáte takovou píseň, asi to máte hodně naposlouchané a něco to ovás vypovídá sám jste svím poslechem tyto kapeli podporoval !! S pozdravem Jiří Kubernát 

PS: příště až budete chtít nikoho nebo o nikom psát že je takoví nebo makoví tak se alespoň podepište a nebojte se za svůj názor !!!!! DĚKUJI :-) :-)  


Nepřihlášený uživatel

#36

2015-08-14 17:16

Tomáš Ortel = novodobý Karel Kryl také zpívá o tom co se lidem nelíbí a také je napadán a obviňován z věcí, které nedělá - bohužel v tom nevidím žádný rozdíl

Nepřihlášený uživatel

#37

2015-08-14 18:58

Kterej novodobej estébák nebo extremistickej slunickar mel prujem ze zplodil myslenku  spojenim extrem a Ortel ?????
To musel byt ech inchteligent :-D

Jediny extrem  kterej v textech lidi najdou je pravda !

PRAVDA KTERA SMRDI ZLODEJUM  CO OZEBRACUJI TUHLE ZEM


Nepřihlášený uživatel

#38

2015-08-14 19:10

Lidičky,Orteláci,nenechejme se vyprovokovat,zůstaňme slušní.....ve svých komentářích....


Nepřihlášený uživatel

#39

2015-08-14 19:14

Kapela Ortel je úžasná, jak texty tak hudba, prostě je super.....

Nepřihlášený uživatel

#40

2015-08-14 21:43

kultura.zpravy.idnes.cz/cesky-slavik- kapela-ortel-0y6-/hudba.aspx?c=A141106_144309_hudba_vha


Nepřihlášený uživatel

#41 Krásný článek.

2015-08-14 21:49

Suzzyt

#42

2015-08-14 22:28

Pokud jsem nácek proto, že poslouchám Ortel tak potom ano klidně budu hrdým náckem. Většina systémů v naše státě slouží k vymývání mozku a z jedinečnosti každého dítěte udělá obrat a vytvoří stádo ovcí. Ortel říká buď hrdým vlastencem. Je mi jedno kdo co říká. Jedinej komu se zodpovídám a komu jsem povinna cokoliv ospravedlňovat jsem já sama. A proto si myslete, co chcete já s nimi souhlasím. Na svém autě hrdě vozím nálepku Ortel a ten zní ulicemi našeho města kdykoliv někam jedu

HeldaX6

#43

2015-08-15 18:20

 Od Ortelu jsem znal jen jednu píseň - MEŠITA., kterou na fb někdo sdílel. Říkám pěknej a pravdivej flák a tím to pro mne tak nějak skončilo. Pak jsem se dozvěděl o koncertu který u nás bude a po hysterii která se spustila proti koncertu jsem si o kapele zjistil další informace a pustil pár dalších skladeb. A jak to dopadlo? Díky těm co protestujou proti koncertu už mám domá lupeny na koncert. Takže díky za reklamu


Nepřihlášený uživatel

#44

2015-08-15 18:39

Držím kapele Ortel palce, kritika od takového nekňuby jako je Štěpán Ichtyl Černoš je jistě nemůže ani trochu rozházet :)


Nepřihlášený uživatel

#45 Re:

2015-08-15 21:54

#25: -  

 Souhlasím, ale to "humanistům" nevysvětlíte. Prostě si ho v makovici zaškatulkovali jako nácka a hned je pro ně ten špatný, i kdyby se na hlavu stavěl. Prostě pseudohumanisté jsou fanatici, kteří lpí na svém jediném "správném" názoru a vše ostatní, co se s ním neshoduje, je opovrženíhodný extrémismus.


Nepřihlášený uživatel

#46

2015-08-16 09:03

Dejte už konečně Ortelovi pokoj, zaprodaní vlastizrádci!!!


Nepřihlášený uživatel

#47

2015-08-16 10:27

Sluníčkáři jasně ukazují svůj zvrácený totalitářský charakter. Vše, co nezapadá do jejich multikulti konceptu, ihned zakázat, zrušit, zavřít, označit za extrémismus, dostat lidem z očí. Ale přežili jsme diktaturu nacismu, přežili jsme diktatuiru komunismu, přežijeme i diktaturu multikulturalismu!


Nepřihlášený uživatel

#48

2015-08-16 10:56

Ja myslel ze zijeme ve svobodném state. Proc ? Bolsevik zakazoval 40 !!!!
Sator

#49

2015-08-16 18:12

Ortel mohl zpívat mainstreamové sračky jako ostatní bezduché kapely bez myšlenky, kterých jsou tuny a rozumný posluchač si s nimi musí vytírat prdel, ale nepoklekl a raději zvolil své srdce a vydal se na trnitou cestou pravdy, plnou zfanatizovaných odpůrců, policejního monitoringu a lživých kampaní, za což má můj neskonalý obdiv. Přeji hodně štěstí, Tome!


Nepřihlášený uživatel

#50

2015-08-16 19:29

Tomáši, držím ti palce v boji proti téhle zasrané havlototalitě!!!