Petice za podporu Miloše Zemana

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Petice za podporu Miloše Zemana

Roman Skácel

#501 Re: Re: text petice je nesmyslný

2014-11-08 20:48

#257: Zora - Re: text petice je nesmyslný 

 Vidím to jinak, to pan Zeman je opravdovou příčinou existence této diskuze k Petici o jeho podpoře, protože už dříve vznikla Petice za jeho odvolání z funkce, víme?

No a důvodem vzniku Petice za jeho odvolání je prezidentovo použití vulgarismů ve veřejném vysílání Českého rozhlasu v pořadu Hovory z Lán, coby poslední kapka trpělivosti s místy zhovadilým jednáním a slovy pana prezidenta, prozatím pro desetitisíce lidí v této zemi.

P.S. Logika potom říká, že pokud chcete opravdu vědět, kdo je ten omezenec, co tuto kampaň vytvořil, tak ho najdete snadno na Hradě v Praze. 

 


Nepřihlášený uživatel

#502 Re: Re: Málo vás....

2014-11-08 20:48

#500: Muhehe - Re: Málo vás.... 

 Nejsem stoupencem Karla, ale Zeman je ostudou českého národa. Je jasné, že petice ho neodvolá. Jen se mi líbí, že už má jen tak malou podporu. :-)

Roman Skácel

#503 Re:

2014-11-08 20:52

#495: -  

 Co začít raději proruským prezidentem...?

Roman Skácel

#504 Re:

2014-11-08 20:58

#494: Han Solo -  

 No tak Ti snad za nás ostatní mohu pogratulovat, ne...?

Roman Skácel

#505 Re: Re: Málo vás....

2014-11-08 21:10

#500: Muhehe - Re: Málo vás.... 

 Podle mě je to proto, že hájit dnes logicky iracionální a zřetelně již stupidní chování a vulgárity prezidenta, coby nejvyššího ústavního činitele naší země je spíš nemožné, než přetěžké.

A ti, co by ho i chtěli hájit jsou prakticky bez argumentů a než se k něčemu dobereme, pan prezident jistě zase něco vyvede, abychom to zde mohli probrat a při tom se urážet a chovat se k sobě navzájem, jako pitomci.

P.S. Pan Zeman je prezident jako lusk, ještě nikdy a žádný politik v této zemi nerozdělil společnost pečlivěji a nesmiřitelněji. A pokud byl tohle ten záměr, tak je možné mu gratulovat, že se mu povedl, ovšem zároveň je teba se ptát...,

...proč to dělá...? 

Slezte z toho lustru, Skácele, vidím vás

#506 Re: Re: Re: Málo vás....

2014-11-08 21:20

#505: Roman Skácel - Re: Re: Málo vás.... 

 Skácel, Skácel, Skácel, jakmile někdo napíše něco proti K. S. nebo nepodporuje antizemanovskou hysterii, přiběhne Skácel a začne "opravovat" špatné názory. Jste psychicky zdráv?


Nepřihlášený uživatel

#507 Re: Re: Re: Re: Málo vás....

2014-11-08 21:27

#506: Slezte z toho lustru, Skácele, vidím vás - Re: Re: Re: Málo vás.... 

 Na rozdíl od vás pan Skácel píše rozumné argumenty. Vy jen plivete nesmysly a špínu. Ale co se divím, máte svůj vzor.

Předseda petičního výboru

#508 Noblesní pán sprostý jak dlaždič

2014-11-08 21:29

Já takového poslance v dolní komoře Parlamentu nechci, kdo se mnou založí petici? Je jich stále příliš málo!

http://tinyurl.com/noblesa


Nepřihlášený uživatel

#509

2014-11-08 21:30

Ať žijí zemanovští hulváti na věčné časy a nikdy jinak!!!!!

Slezte z toho lustru, Skácele, vidím vás

#510 Re: Re: Re: Re: Re: Málo vás....

2014-11-08 21:34

Neplivu nesmysly, ani špínu (mám v držce čisto), jen pohlížím na svět, život i psychicky narušené jedince s humorem. Laskavým humorem! Nejsem antizemanovec nebo anticokoliv, abych se utápěl v nenávisti jako mnozí jiní, milý nepřihlášený uživateli.

Mimochodem, odkud víte, že mým vzorem je Václav Havel, vy mě znáte?

Slezte z toho lustru, Skácele, vidím vás

#511 Re:

2014-11-08 21:36

#509: -  

 http://tinyurl.com/noblesa

:-))))))))))))))))


Nepřihlášený uživatel

#512

2014-11-08 21:39

Jsme češi, jsme slované jsme jediní kdo může být opozicí světové vládě Amerického imperialismu (Rokofeler, světové banky, Zednáři, Satanisti), kteří se snaží nastolit světovládu na zeměkouli, tak byl nastolen a podporován Adolf Hitler ve 20 století.

Nepřihlášený uživatel

#513

2014-11-08 22:46

Udivuje mě, kolik lidí tady brání soudruha prasidenta Kundoše Zemana

Slezte z toho lustru, Skácele, vidím vás

#515 Re: nicméně soudím, že Kartágo má být zničeno

2014-11-08 23:24

#514: Jirka - nicméně soudím, že Kartágo má být zničeno 

 Že je špatný a má se vrátit, o tom rozhodnete vy, je mi to jasné. Všechny s odlišným názorem je třeba umlátit odznaky a fajfkou, samozřejmě demokraticky a pro dobro nás všech.

Blbobijec

#516 Re: Re: nicméně soudím, že Kartágo má být zničeno

2014-11-09 01:06

#515: Slezte z toho lustru, Skácele, vidím vás - Re: nicméně soudím, že Kartágo má být zničeno 

Drž hubu DEMENTE GOTWALDE Skácel má proti tobě pravdu tu rudej šmejde !!!! Táhni ty pičo aji se Zmanem do KLDR !!!!


Nepřihlášený uživatel

#517

2014-11-09 06:47

PANE PREZIDENTE VYDRZTE, STOJIME ZA VAMI!!!
marek

#518

2014-11-09 07:10

Jak je možné, ze za milovaného lidového prezidenta bujuje jen hrstka lidí.

zahradník

#519 Re: Vy ubožáci,zastávat se lháře ,vožraly. Ovar je ostuda České republikyRe: Re: Re:

2014-11-09 07:40

#466: - Vy ubožáci,zastávat se lháře ,vožraly. Ovar je ostuda České republikyRe: Re: Re:  

 Nedivte se! Levicová lůza ho miluje. Je to ožrala a hulvát, jako oni... :-(

Roman Skácel

#520 Re: Re: Re: Re: Málo vás....

2014-11-09 08:05

#506: Slezte z toho lustru, Skácele, vidím vás - Re: Re: Re: Málo vás.... 

 Lidé jako Vy mě nemohou urazit, musel byste mě přesvědčit, že nemám pravdu a tohle nedáte, protože musíte vědět, že ji mám objektivně.

Je mi jasné, že zde překážím, taky proto tady jsem.

Nikdy bych neupoutal Vaši pozornost já osobně, pokud bych psychicky zdráv nebyl, přemýšlejte více o panu Zemanovi a o sobě, než o mě, Vy dva se totiž jeden druhému velmi podobáte...

Na rozdíl od Vás se za své příspěvky stydět nemusím a klidně se tak pod ně mohu podepsat svým skutečným jménem i příjmením.

Je mi smutno, když na diskuzi o vulgarismech, které pronáší veřejně prezident republiky ho hájí lidé, kteří jsou plní zloby a sprostoty, Vy zatím jen té zloby pane Slezte z toho lustru...

Roman Skácel

#521 Re:

2014-11-09 08:06

#518: marek -  

 Je to snadné, ta většina, co si přeje aby odešel z úřadu má prostě PRAVDU...

Roman Skácel

#522 Re: Re: nicméně soudím, že Kartágo má být zničeno

2014-11-09 08:13

#515: Slezte z toho lustru, Skácele, vidím vás - Re: nicméně soudím, že Kartágo má být zničeno 

 Na lidi jako jste Vy budou stačit jen argumenty.

Váš odlišný názor není totiž možné opřít o nic skutečně rozumného. Vesměs na něčem trváte, ani nevíte proč vlastně.

A Vaše počínání na této diskuzi panu Zemanovi spíše škodí, krásně je vidět, kdo ho to vlastně podporuje.

Jste povětšinou Třídní bojovníci, neschopní diskutovat, jen ještě tak štěkat a urážet každého kolem s jiným názorem.

Totalita už je 25 let za námi, budete se muset soudruzi už konečně i něco naučit.

mydlice

#523 Re:

2014-11-09 08:29

#3: -  

 Pan prezident už několikrát nemluvil pravdu - a tvrdošíjně trval na svém i poté, co byl konfrontován s realitou, která byla odlišná. Nedávné "šťavnaté" Hovory z Lán jsou další ukázkou. Pro mě je to jen důkazem toho, že nedokáže uznat svoji chybu - a je jedno, jestli jde o triviální nebo zásadní věc. Pro mě je ale nepřijatelný i z jiných důvodů: je to arogantní člověk neschopný dialogu - všimněte si, že s kýmkoli mluví, pokud je mu to dovoleno, přejde do monologu, jehož účelem je většinou své okolí školit, dát mu přednášku, demonstrovat svoje úžasné znalosti čehokoli. A udělat z toho druhého blbce. Zdá se mi velmi pravděpodobné, že spoustě jeho fanoušků se líbí skutečnost, že se takto chová - protože i oni by to rádi někomu "natřeli", zesměšnili ho, ale nemají tu výřečnost. Takže prostřednictvím Zemana si toto realizují. Pokud jde o jeho angličtinu, nebudu se pouštět do detailní analýzy, i  když bych mohla, protože se angličtinou živím. Vyjádřím se jen k tomu jednomu tolik diskutovanému slovu: PUSSY. Pokud jej vyslovíme tak, jak jej vyslovil Zeman, tedy s "a", pak je překladem přídavné jméno "zhnisaný", "hnisavý". Nic jiného. Pan Pokorný ho správně (a velmi civilizovaně) opravil, ale Zeman celou věc igonoroval. Přitom i za předpokladu, že by výslovnost byla správná (tedy s "u"), má slovo minimálně 5 různých významů. Na rozdíl od té dříve zmíněné varianty. Takže jeho výklad spojení PUSSY RIOT je přinejmenším velmi subjektivní a rozhodně by se měl brát jen jako jedna alternativa z několika možných. Myslím, že dobrému prezidentovi by neměla chybět soudnost, sebereflexe a pokora, tím se neshazuje, naopak ukazuje velikost svého ducha. Nic z toho ale Miloš Zeman bohužel nemá.       


Nepřihlášený uživatel

#524

2014-11-09 08:39

Ať je pan Zeman jaký chce, rozhodně je mu ke cti, že se neohýbá před EU-USA "demo"kracií a jejich představou světa.
Roman Skácel

#525 Re: text petice je nesmyslný

2014-11-09 08:44

#253: Jirka - text petice je nesmyslný 

 Zdravím Jirko, jen bych k tomu obecně dodal, že by pro tuto zemi bylo mnohem přínosnější, kdyby se pan Zeman snažil co nejpoctivěji vykonávat raději svůj úřad. A až ve volných chvílích se vyjadřoval k tomu ostatnímu, co ho zaujme. Dělat to naopak znamená, že pak na skutečné povinnosti už nezbyde dost energie a podle toho to taky vypadá nejméně z mého pohledu.

Mám nejen dojem, že ho více zajímá vše jiného, než je skutečný náplň jeho funkce, on přece není žádný kladeč věnců, proč by měl předávat profesůry, když to hravě zvládnou rektoři VŠ, proč by naslouchal obyčejným lidem, když Pussy Riot jsou přeci šťavnatější (a kritizují jako jedny z posledních v Rusku Putina), proč by přemýšlel nad tím co nažvaní v Číně a k problematice na východní Ukrajině, proč vlastně? Proč by nepodporoval Rusko, kde jen může, když EU přitom kroutí hlavou?

Proč by se jako deklarovaný apolitický prezident nepletl do vnitřních věcí jiných stran, především pak ČSSD, které pár na záda ještě dluží?

Proč se chovat jako prezident republiky důstojně a moudře? Proč, když to jde i jinak, třeba stupidně a vulgárně, hrubiánsky a s okatě přeháněným opovržením proti všem svým odpůrcům?

Nebo právě proto se tak chová, že je nepostižitelný?

Každý ať si to zodpoví sám a u příštích voleb se dobře rozmyslí, komu dá hlas.