Petice za podporu Miloše Zemana
to odmítám
#449: - Vźdyť je president taky jenom člověk se stejným vyjadřováním jako každý jiný
Pardon, ale já nejsem sprostý jako Zeman. Tak nepište "jako každý jiný". Svůj k svému, buranům se líbí buranovy buranské móresy.
Dokonce jsem ho kdysi i měl rád....,jako jednu z postav "gumáků" na TV NOVA. V tom pořadu mi připadal i vtipný. Vzpomínáte na znělku?"Co nového na hrádečku....la,la,la..."Žádné sprosté słovo a děti to mohly mít jako pozdní večerníček.
Re:
Mylite se, prave jsem mluvil s martany a maji to nasvedomi oni. To ono vlozili tato slova do ust Zemana, ktery to ani nevedel, protoze mel prave virozu.
Miloši, máš můj respekt a z kavárenskejch pseudointelektuálů si nic nedělej, nešahají ti ani po kotníky!!!
Re:
Tak to mu musíš zavolat na Hrad, třeba tě při nejbližší příležitosti za to vyznamená.
Re:
No možná by Vám pomohla vyšší dávka neuroleptik a nebo navśtívit vašeho psychiatra, že by Vám upravil meditaci.Stálo by to za zvážení, co myslíte?
Re: Re:
Možná máte pravdu, nevím nebyl jsem u toho. Jen by mě zajímalo jestli jste tak kritická i na stránkách mnohem větších zlodějů jako jsou Kalousek a jeho podržtaška pan ospalý
ZEMANE VYSMAHNI Z NAŠÍ ZEMĚ MI JSEM TĚ NECHTĚLI MY SJME VOLILI KARLA !!!!!!!
Podporuji prezidenta.
Vy ubožáci,zastávat se lháře ,vožraly. Ovar je ostuda České republikyRe: Re: Re:
Re:
No jestli taková retardovaná paka volila Karla, tak tím se všechno vysvětluje :-D
Moc nechápu, jak můžete obhajovat někoho, kdo mluví jak dlaždič a dělá ostudu kam přijde, nebo kam ho dovedou. Pakliže Vám vyhovuje jeho slovník, je to opravdu Váš president. Můj nikdy nebyl a nebude.
Re: Re: Re:
Já vím, o koho jde. Ale prezident a ministr je snad rozdíl a cílený projev v poledne je něco jiného, než když ministři nadávají ve sněmovně. Ale to samozřejmě také neschvaluju. Jen prezident je víc vidět, byl vulgárnější než oba dohromady a výmluva "však oni taky" je blbá.
prezident Zeman je jeden z velmi mála politiků, který se nebojí nazvat věci pravým jménem! Na "diplomatické kecy" ostatních nejsme zvědaví! Těmi nás oblbují už 25 let! :-(
Protože to si ti, co buď anglicky neumí, nebo i ti co sice umí, ale nepřemýšleli o tom, jako o spoustě jiných názvů, které se z angličtiny nepřekládají, pak neuvědomují, jak charakter tohoto názvu může vypovídat o jeho autorovi.
Kolik těch reptalů slyšelo celé hovory z lán a ne jen to co mezi lidi pustěj média. Pochybuju že 1%. Je mi na zvracení z toho jak se tu lidi nechaj jednoduše zmanipulovat. http://prehravac.rozhlas.cz/audio/3241849
Re:
Anglicky umím, mám státníci a učím na střední, vyšší odborné a jazykové škole. Takže vím, co název znamená. Prezident to přeložil špatně a kdo tvrdí opak, měl by zpět do kurzu angl.
| This discussion has been closed. |