Petice za podporu Miloše Zemana

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Petice za podporu Miloše Zemana

Euromilec

#101 Petice pro otrlé

2014-11-06 15:52

Nojo, když vám soudruzi nevadí mít za prezidenta kanál... jen podepisujte! :-)))


Nepřihlášený uživatel

#102

2014-11-06 15:53

Miloš Zeman jako předseda vlády a ČSSD koncem 90. let podepsal opoziční smlouvu, tj. smlouvu o toleranci tehdejší opozice, kterou byla ODS. Takto tedy spolu s Václavem Klausem znemožnili kontrolu dění, protože úloha opozice je ta kontrola. POtom následovala kauza Olovo - snaha o očernění a kriminalizaci Petry Buzkové, která byla předsedovi ČSSD, tedy Miloši Zemanovi, silnou konkurencí.  Lidé, kteří se podíleli na organizaci této kauzy, byli lidé blízcí Miloši Zemanovi, lidé, kteří mají blízké vazby na ruské prostředí poněkud mafiánského charakteru a jsou bezpečnostní hrozbou pro stát. Tohle byly první větší inspirace pro další nerespektování demokratických principů a používání nestandardních prostředků a zhoršení situace.

Prosím diskutujte věcně, bez, emocí, a pomocí argumentů. Komentář "Jdi Ty brepto" ukazuje, že patrně argumenty nemáte.

BUďte prosím objektivní a nezaujatí.

Zdraví Lenka

Lenka Benešová

#103 Vlastňák a obří, vážení :)

2014-11-06 15:54

jé, hele, tady je těch dolních 10 mil občanu - a není Vás nějak málo? Ta petice je směšná - pan zeman si dal strašného vlastnaka, a to žádnou petici nezakryjete - každej si ho už bude spojovat s K.ou, kterou si dovolil vypustit u úst ve veřejném prostoru a ve sváteční den. I kdybyste se na hlavu postavili, nemůžete to, jak pan zeman mluví, svádět na pražskou kavárnu nebo co - je to směšný. On mu nekdo držel fajfku u spánku, když takhle mluvil? Nebo se ho snad moderator ptal na Schwarzenberga? Nebo na Pussy Riot? Nikoliv, to si pan Zeman vybral sám, ze? Definitivně prohospodaril svůj odkaz a kredit významného a výrazného levicového politika 90.let a dobře mu tak! 


Nepřihlášený uživatel

#104

2014-11-06 15:56

Vždy jsou lepší ti, kteří občas sprostě mluví,než ti ,kteří trvale sprostě jednají např. p.Kalousek

LEnka

#105 Re:

2014-11-06 16:01

#80: www.bohunicezdola.com -  

 Opravdu se to nedá říct důrazně a slušně? Něco jako že "ten zákon je velmi špatně napsán a umožňuje rozdávat funkce za zásluhu"? Jednou z funkcí prezidenta je dle ústavy reprezentování státu,  opravdu ji takhle plní?

Úlohou Hovorů z Lán je předávat lidem poselství, moudré myšlenky a obohacovat je. Tohle se myslím opravdu neděje. Myšlenka vyjádřená sprostě mě neobohatí.

 

Lenka


Nepřihlášený uživatel

#106 Re:

2014-11-06 16:08

Mně spíš vadí, že neumí. Výslovnost tak za 4, výklad slova nepřesný - kdyby uměl, věděl by, že pussy, krom původního významu, sice znamená to, co tak buransky řekl, ale v angl. je to eufemismus, tzn. není to vulgární samo o sobě, jen v kontextu. Zatímco v češtině je to, co řekl, vulgarismus. You should study harder Mr. President.


Nepřihlášený uživatel

#107

2014-11-06 16:09

Jste trapní jako ten váš Zemák. Ani byste nezaplnili pár hospod v malém městě.

Lenka

#108

2014-11-06 16:14

Když pročítám odezvu, kultivovaným jazykem mluví a argumenty používají ti,kteří prezidenta nevolili, nelogické odpovědi s chybami, slovníkem totalitních sdělovacích prostředů nebo vulgaritami posílají jeho příznivci, koho pak chtěl asi prezident oslovit? Byla to opravdu pražská kavárna?

Zdraví Lenka

Martina

#109 Re: Vlastňák a obří, vážení :)

2014-11-06 16:15

#103: Lenka Benešová - Vlastňák a obří, vážení :) 

 Paní Lenko, uveřejnila jste podobnou výzvu ke slušné věcné debatě bez invektiv a hloupých výkřiků i směrem k odpůrcům M.Zemana? Pokud ano napište název petice a čas. Děkuji.

Číňan

#110 Re:

2014-11-06 16:18

#12: -  

 S Krtečkem nebo bez?

Šakal
Nepřihlášený uživatel

#111

2014-11-06 16:22

Je to jen obrovská komedie,ze strany Kalouska a jemu podobných,Ba naopak ,měla by být petice, za odvolání tohoto darebáka.Kalouska

Šakal

#112 Re: Vlastňák a obří, vážení :)

2014-11-06 16:25

Martina

#113 Re: Re:

2014-11-06 16:28

#105: LEnka - Re:  

 No, tak asi nic. Škoda. Ale třeba paní Lenka už odešla. Jestli si to přečte, tak bych jen ráda upozornila, že vulgarity skutečně nepoužívají jen příznivci pana prezidenta. Jako důkaz slouží jakákoliv diskuse  na toto téma. Zdraví Martina.

Lenka Benešová

#114 Re: Re: Vlastňák a obří, vážení :)

2014-11-06 16:31

#109: Martina - Re: Vlastňák a obří, vážení :) 

 ale klidně ;) hoďte mi sem link na ty odpůrce 

vysmátý

#115 odkrytí

2014-11-06 16:33

Odhalil nenávistníky. Museli tak dlouho čekat na příležitost a zase jsou v menšině.


Nepřihlášený uživatel

#116

2014-11-06 16:34

Jsem pro zřízení parlamentní komise k vyšetření zločinů proti lidskosti a podpory genocidy "pravdoláskařů"- např. Karla Schwarzenberga

- podpora genocidy v Íráku Karlem Schwarzenbergem, kdy USA a GB na základě podvodných údajů, jež byly tyto státy nuceny přiznat způsobila vyvraždění
600 000 obyvatel.
- uznání islamistických teroristů v Líbyi Karlem Schwarzenbergem (dále jen KS)jako legitimní vlády před vraždou prezidenta (diktátora Kaddáfího).

- uznání kosovských teroristů vraždících srby
v Kosovu Václavem Havlem a KS za ČR.

- Podpora KS gruzínské genocidy nočním dělostřeleckým přepadem spícího města Chinvali v Abcházii v době OH, kdy před útokem zneužil funkce v EU a ujišťoval diktátora Saakašviliho o podpoře NATO- veřejně prosazoval válku s Ruskem (nyní se Saakašvili skrývá před obviněním z vražd a násilností v USA a uniká tak gruzínskému soudu).

- podpora KS islamistickýcm teroristům v Sýrii

- podněcování násilného převratu legitimně zvolené vlády potvrzené i pozorovateli z EU pana KS a Kocába v Kyjevě, které zabránilo legitimním volbám a vedlo k vraždám civilistů a policistů.

atd. atd.
Kléma

#117 Ať žije Kunda!

2014-11-06 16:37

Kunda sem, kunda tam, soudruzi ... Pražskou kavárnu poženeme je svinským krokem!

Kunda vítězí!  

Lenka Benešová

#118 Re: Re: Re:

2014-11-06 16:38

#113: Martina - Re: Re:  

 no to je jistě pravda paní Martino, ale jistě i vy uznáte, ze NIKDO z nich, pokud tedy vím, není prezidentem, narozdíl tedy od pana Zemana. A navíc, pokud si řádně přečtete můj příspěvek, zjistíte, ze se tykal obsahu vaši petice - nezlobte se na me, ale sepisovat petici na obhajobu prezidenta ve smyslu, ze na nej je pachan jakysi komplot pražské kavárny? Rizena kampaň ? No to přece nemůžete myslet vazne? ;) proto píšu o tom vlastnaku, nic jiného to nebylo a žádná vaše petice to nezachrání 

Martina

#119 Re: Re: Re: Vlastňák a obří, vážení :)

2014-11-06 16:39

#114: Lenka Benešová - Re: Re: Vlastňák a obří, vážení :) 

 Ne vy jste mě nepochopila. Jestli jste podobným způsobem už v petici odpůrců přispěla,myslím tím dříve než jsem se já tady o tom zmínila, nemusím vám dávat link. ten byste měla dát vy.,přece víte kde jste diskutovala. Anebo vám sprosté příspěvky  těch kdo M.Zemana nevolili  nevadí?


Nepřihlášený uživatel

#120

2014-11-06 16:39

S touto peticí souhlasím.
Lenka Benešová

#121 Re: Re: Re: Re: Vlastňák a obří, vážení :)

2014-11-06 16:42

#119: Martina - Re: Re: Re: Vlastňák a obří, vážení :) 

 Nepodepisuji žádné petice na odvolání, jestli myslíte tohle. Přijde mi to podobně komické jako ta vaše. Také netvrdím, ze pan Zeman není mým prezidentem, bohuzel je.


Nepřihlášený uživatel

#122

2014-11-06 16:44

seru na petici proti i pro Zemana...vyhrál svobodné volby a tím to pro mě končí...nazdar u dalších voleb


Nepřihlášený uživatel

#123 Re: Re: Re: Re: Re: Vlastňák a obří, vážení :)

2014-11-06 16:45

#121: Lenka Benešová - Re: Re: Re: Re: Vlastňák a obří, vážení :) 

 než jsem to napsal, tak Vy jste napsala vlastně totéž...hezký večer

Martina

#124 Re: Re: Re: Re:

2014-11-06 16:47

#118: Lenka Benešová - Re: Re: Re:  

 Když si přečtu váš příspěvek č. 108. vidím že nešlo jen o formulaci petice.Ta není formulována dobře, to je jasné. Víte chtěla jsem jen upozornit na jednu věc. Ubozí sprosťáci co neumí argumentovat a umí jen urážet co nejhůř lidi s jiným názorem jsou na internetu vždy na obou stranách. Proto takové moralizování jako jen my mluvíme slušně  a vy jste hulváti nemám ráda. A protože vy k té sortě nepatříte, chtěla sem vás na to upozornit.

Když ty hulváty na obou stranách budou ostatní ignorovat, nebude je to tolik bavit a možná bude i int.diskusích lépe a věcněji:-)

Zdravím Martina


Nepřihlášený uživatel

#125 Re:

2014-11-06 16:48

#1: -  

 A ta pravda je prosím jaká? Co máte na mysli?