Petice proti trvalému označování - čipování psů - zatím ne občanů

Petice proti trvalému označování - čipování psů - zatím ne občanů / Oznámení / I VY SE MŮŽETE PTÁT - PTEJTE SE ! ! ! : www.anoptejtese.cz / Komentáře

Necipujtenas.CZ

#1 Tomáš Macura (ANO) - kandidát na primátora Ostravy: Jsem proti vynucování čipování!

2014-09-14 10:42

Necipujtenas.CZ

#2 Britští ochranáři/profesionální chovatelé zvířat varují: Další vážné chyby RFID čipovacího systému!

2014-09-15 16:38

Necipujtenas.CZ

#3 Místopředseda ODS a starosta obce Líbeznice pan Martin Kupka proti vynucování RFID čipování!

2014-09-16 09:41

Necipujtenas.CZ

#4 V Ostravě vzniká mohutná ideová platforma ANTI-čipovacích politických stran/hnutí/osobností!

2014-09-17 09:09


Nepřihlášený uživatel

#5 Re: Tomáš Macura (ANO) - kandidát na primátora Ostravy: Jsem proti vynucování čipování!

2014-10-03 14:00


Nepřihlášený uživatel

#6 Slušnost Re: Re: Tomáš Macura (ANO) - kandidát na primátora Ostravy: Jsem proti vynucování čipování!

2014-10-03 14:07

#5: - Re: Tomáš Macura (ANO) - kandidát na primátora Ostravy: Jsem proti vynucování čipování! 

 Jsem proti výše jmenovanému kandidátovi na post primátora. Tento člověk zatím nedospěl a to především morálně. Invalidním spoluobčanům rozkopává auta, uráží jejich ženy. Záměrně vyvolal konflikt. Neumí uřídit sám sebe. Řízení z pozice síly není řízení. V brzké době na něj bude podáno trestní oznámení ve věci poškození cizí věci a urážky. S touto věcí se neumí se ctí vyrovnat a to chce řídit Ostravu.

Lidé přemýšlejte koho budete volit