Petice pro zachování Pardubického letního kina v Tyršových sadech


Nepřihlášený uživatel

#1

2014-07-03 21:34

Ano

Nepřihlášený uživatel

#2

2014-07-03 23:06

Vyhodit 90 milionu za zdevastovani jedineho prirodniho parku ve meste je zlocin! Letni kino by melo zustat tam kde je! K cemu je vedeni mesta pokud hodla znehodnotit jedny z nejcennejsich veci ve meste?

Nepřihlášený uživatel

#3 Re:

2014-07-04 15:41

#2: -

Rozhodně se nepovažuji za zastánce vedení města, ovšem tvrdit, že Tyršovy sady jsou tím nejcennějším ve městě, pak pochybuji o Vašich hodnotách. Sady, ve stavu v jakém je nechali vládnoucí garnitury zpustnout, jsou spíše ostudou města. Paradoxně nejdéle ve městě vládla strana, jejíž vrcholný představitel dnes brojí proti tomu, co Vy nazýváte ničením. Já to vidím jinak. Prosím dopřejte mi mít právona názor, stejně jako já respektuji ten Váš, byť s ním nesouhlasím.


Nepřihlášený uživatel

#4

2014-07-04 19:03

Ač se mi spoustu věcí na rekonstrukci nelíbí, tak ve smlouvě týkající se provozování letního kina, pokud vím jasně stálo, že pokud začne rekonstrukce Tyršových sadů, kino se přesune. S tím do toho snad provozovatel šel. Tak proč ty nářky?

Nepřihlášený uživatel

#5 Re: Re:

2014-07-04 20:24

#3: - Re:

Nikdo vám názor nebere, ale projekt na rekonstrukci je megalomanský, pofidérně zpracovaný, neekologický, nesmyslný už z principu, vybraná firma je v problémech. A ve srovnání s Bebeníkovými sady jsou Tyrše nádhera! Omlouvám se, ale park je o zeleni a ne o betonu! A z hlediska ekologie je to pro centrum města klenot. Názor vám samozřejmě neberu.


Nepřihlášený uživatel

#6

2014-07-05 21:53

Souhlas se zachováním letního kina!!!

Nepřihlášený uživatel

#7

2014-07-06 07:23

Kino zachovat!!!!

Nepřihlášený uživatel

#8

2014-07-07 06:45

Zajímalo by mne, kolik ze zastánců "nedotknutelnosti" Tyršáků byl v parku po dešti či vpodvečer, nepočítám-li období promítání. A také, kolik toho tito lidé vědí o připravovaném projektu. Zatím se mi bohužel zdá, že se v Pardubicích přemnožili papoušci opakující fráze o betonu a zeleni.