Všichni jsme si rovni - legalizace partnerství

Představte si, že poznáte druhou polovinu. Děláte plány do budoucna, chcete začít rodinu, ale nemůžete. Vaše láska je zakázána jen proto, že jste v jiné orientaci.


Slova Jaroslaw Kaczynski minulý čas ublížila jako nikdy předtím. Univerzální kampaň v Polsku pro vztahy stejného pohlaví odnáší radost ze života. Podpora dobra dětí skutečně vypadá jako rušivá pozornost od současné pedofilie v církvi. Žádná politická strana od roku 1989 neprokázala takové nepřátelství homosexuálům jako právo a spravedlnost. V takových realitách žili naši hrdinové - Jonasz a Benjamin z Gdaňsku.
Jonasz a Benjamin se před několika lety setkali ve sportovním táboře. Mezi nimi jiskřili najednou, ale sportovní tábory pro mládež nejsou tím nejlepším místem k tomu, aby se mezi muži projevovaly emoce. Potlačené pocity se cítily o několik let později, když je osud znovu spojil. Pak bylo vše jasné. Oba věděli, že taková láska se nestane.


Pro naše hrdiny, žijící společně je stále bandou nesnášenlivosti. Nepřátelské pohledy na ulicích, problémy v kancelářích. Přemýšlení o společné budoucnosti v Polsku stojí spoustu bolesti. Je těžké si představit, že nemůžeme žít tak, jak bychom chtěli. Že nemáme práva jako každý jiný občan. Důvod, proč? Láska k jinému muži ...
Jonasz a Benjamin skryjí svou lásku od každého. Vědí, že kdyby řekli pravdu, odrazili by se od zdi. Obě rodiny jsou poměrně konzervativní. Stalo se, že Jonasz žije v platonickém vztahu se svým přítelem, který předstírá, že je jeho ženou ze zvědavosti. Žije v neustálém spiknutí zdravě pro naši mysl? Odpovězme na tuto otázku sami.

Petice je určena vládě práva a spravedlnosti. Chceme, aby všichni v Polsku měli stejná práva. Chceme, aby naše partnerství byla právně uzavřena, TATO JE ZÁRUKA NEŽ ÚSTAV!


Marcin Czopas    Kontaktujte autora petice