Petice za okamžité zastavení TRANSPORTU A SPALOVÁNÍ nebezpečných toxických odpadů z Ostravska v lázeňském trojúhelníku Karlovarského kraje

Vážený pane předsedo vlády České republiky, Vážený pane místopředsedo vlády ČR a ministře životního prostředí, Vážený pane ministře průmyslu a obchodu, Vážená paní hejtmanko Karlovarského kraje, Vážení zastupitelé Karlovarského kraje

Obracíme se na Vás jménem níže podepsaných občanů s žádostí o okamžité ukončení TRANSPORTU A SPALOVÁNÍ vysoce nebezpečných toxických odpadů z Ostravska v lázeňském trojúhelníku Karlovarska.

Lázeňský trojúhelník Karlovarského kraje pracuje systematicky a dlouhodobě na maximální ochraně ovzduší, na ochraně podzemních vod, úspěšně registruje svá lázeňská města do památkových rezervací, velmi nadějně pracuje na zápisu všech tří lázeňských měst na seznam UNESCO atd. Vážený pane předsedo vlády, vážení ministři, vážená paní hejtmanko, vážení zastupitelé Karlovarského kraje zabraňte vahou svých osobností a vahou svých funkcí nenávratné devastaci mnohaleté práce celého regionu ekonomicky nevýznamným záměrem několika jednotlivců sídlících mimo náš region.

Věříme, že jsme stejně jako my přesvědčeni, že jeden ekonomicky nevýznamný projekt několika jednotlivců nesmí likvidovat dlouhodobé strategické snahy obyvatel celého regionu Karlovarska a nesmí likvidovat historicky vybudovaný cestovní ruch, který je pro Karlovarský kraj největším přínosem.

Toxic.JPG

Petice určená pro: 

Ing. Andrej Babiš, předseda vlády České republiky

Ing. Richard Brabec, místopředseda vlády ČR, ministr životního prostředí

Ing. Tomáš Hüner, ministr průmyslu a obchodu

Mgr. Jana Vildumetzová, hejtmanka Karlovarský kraj

Zastupitelé Karlovarský kraj


Jan Kuchař, starosta Františkových Lázní, předseda KV kraje PRO Zdraví a Sport    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Podepsáním povoluji Jan Kuchař, starosta Františkových Lázní, předseda KV kraje PRO Zdraví a Sport, aby předal/a můj podpis tomu, kdo v této věci pravomoci.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Vezměte prosím na vědomí, že svůj podpis nemůžete potvrdit odpovědí na tuto zprávu.
Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...