Za obnovení Královské kaple v Brně

My, níže podepsaní občané, žádáme Statutární město Brno o obnovu Královské kaple, která historicky stála v lokalitě dnešního Dominikánského náměstí. Brno je městem významných kulturních a duchovních památek. Nestává se často, aby historická stavba byla po částech dochována tak, jako kdysi stojící Královská kaple. Díky úžasné zachovalosti této památky v demontovaném stavu má město Brno unikátní šanci dát prostor její obnově. Byl by to počin unikátní a pro město Brno zásadní nejen z hlediska tuzemského, ale i evropského významu. Vážení zastupitelé města Brna, žádáme vás o provedení všech potřebných kroků k tomu, aby byla v lokalitě historického centra Brna obnovena Královská kaple, jakožto významná duchovní památka.

 

www.kralovskakaple.cz

FB: Královská kaple Brno


Tomáš Ferby    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Svým podpisem uděluji Tomáš Ferby svůj souhlas s předáním informací, které uvádím v tomto formuláři, těm, kdo mají v této záležitosti moc.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Vezměte prosím na vědomí, že svůj podpis nemůžete potvrdit odpovědí na tuto zprávu.
Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...

Script executed with success this is not html: Array ( [type] => 2 [message] => Trying to access array offset on value of type null [file] => /home/petitions/public_html/sign_petition.php [line] => 31 )