Respektujte výsledky voleb!!!

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#446 Re: Re: Re: Re: Re: Respektuji

2013-02-04 18:12

#443: ZUZKA - Re: Re: Re: Re: Respektuji

Máte recht voda byla za 0,80Kč (nikoli haléřů) a do práce jsem nastoupil za 6,50 na hodinu. Barevná televize stále 6 průměrných hrubých platů + fronta a úplatky. Automatická pračka 3 platy + fronta. 10 rohlíků 3/4 hodiny hrubého platu. Auto tuzemské výroby 2 průměrné roční platy.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#449 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Respektuji

2013-02-04 19:28:34

#446: - Re: Re: Re: Re: Re: Respektuji

A co dnes takový člověk s průměrným platem 8 000,- -  10 000,-? Kolik takový člověk bude potřebovat ročních platů aby si koupil "tuzemské" auto, které je nejdražší z celé Evropské nabídky. Ubohá Škodovka.

ZUZKA

#453 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Respektuji

2013-02-04 23:06:35

#446: - Re: Re: Re: Re: Re: Respektuji

To je zajímavé za komunistů si mí rodiče postavili dvougenerační dům,jezdili jsme k moři Bulharsko,Rusko - Krym,Soči Jugoslávie a tak dál tak tu nevykládej,co jsi bral v 80 letech už byli platy slušné,ledničku a pračku jsi potřeboval za 10 let byli kvalitní automatické pračky já ještě pračku automatickou z dob komunistů mám kvalitní a musím zaklepat bez orpav. Moje dcera už má druhou aut. pračku po dvou letech a když jí řekli opraVA 2 000 kČ TAK RADĚJ KOUPILA NOVOU. tA DRŽ ZOBAK A DÍVEJ SED NA TOTO S NADHLEDEM A NELŽI. kDO DĚLAL TAK MĚL uRČITĚ JSI pRAŽÁK. mY JSME NA VENKOVĚ CHOVALI KRÁVU,SLEPICE, PRASE A KDO SE STARAL TAK MĚL.  a CO TEĎ S 9000,- PLATEM PRODAVAČKY V MARKETU SOBOTY,NEDĚLE, BEZ MAROZENÍ AŤ JE TI JAK JE TI.  Energie tj. topení,elektrika,voda poplatky za televizi,internet  děti peníze do škol takže z platu zbyde co kulový HOVNO: Tak tu drž kušnu a nevyskakuj ty troubo.