Respektujte výsledky voleb!!!

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Respektujte výsledky voleb!!!


Nepřihlášený uživatel

#426

2013-02-04 00:15

At konečně ti křiklouni zmlknou a berou v potas vůli obyčejných lidí v tomto státě žijících . Přál bych si aby žili za takové platy jako obyčejní lidé v této republice určitě by pískali na druhé straně barikády. To že jsou přeplaceni z nich dělá nadlidi kteří nerespektují vůli občanu této republiky. Jistě se časem prokáže že se řídí heslem čím hůře tím lépe.
honza-volič

#427 Re: Vzkaz pro provládní organizaci Růžový panter

2013-02-04 00:18

#109: VOLIČ - Vzkaz pro provládní organizaci Růžový panter

Pane Voliči,

petice nehovoří za "milióny voličů", jak píšete, ale za ty, kteří ji podepsali/podepíší.

Její prioritou není opakování voleb a neuznání výsledku, zavádíte. Je jí, alespoň jak to chápu já, snaha o posouzení a ideálně oficiální "odsouzení" některých nemorálních praktik během kampaně, cituji-li - "Přejeme si, aby se taková situace v České republice již nikdy neopakovala a věříme, že tato zkušenost napomůže kultivaci prostředí české politiky." Jste proti tomuto? A pokud jste přesvědčen, že bylo vše v pořádku, vadí vám, že by to přezkoumal nezávislý soud? Zvláštní.

Nevím, jaké "debaty voličů" jste sledoval (pokud myslíte debaty kandidátů, je otázkou, co právě na těch je tolik směrodatného, když tam nezkreslená fakta často zcela chyběla, což je ostatně částečně předmětem této petice...ale to teď nechme). Každopádně je určitě dobře, pokud jste si vybral sám a uvážlivě - ať už kohokoliv. Nemusíte proto myslím být vůči této petici vztahovačný a nechte lidi vyjádřit svůj názor:)


Nepřihlášený uživatel

#428 Re:

2013-02-04 00:37

#426: -

V klidu, nerozčilujte se. Dyk tam máte toho svýho a ten už to dá do cajku. Akorát aby při těch svejch slibech, na vás, díky tomu lihovému oparu nezapomněl.

TD

#429 Re: Re:

2013-02-04 08:12

#428: - Re:

Ač mám k Miloši Zemanovi také výhrady (ale volil jsem ho), je skutečně trapné neustále poukazovat na jeho "alkoholismus". Viděli jste ho někdy opilého, aby vedl opilecké řeči? Já ne.  Zato na Kalouskovi to bylo vidět mnohokrát. Vzpomínám na jeho řev ve sněmovně, kdy hájil CASA a Parkanovou : "EMÉÉERIKAN"! Tenkrát to vypadalo, že ho klepne pepka. A co Václav Havel a jeho okolí? Tam se chlastalo požehnaně, jenomže tenkrát se nikdo neopovažoval na to poukazovat. Také Karel o sobě prohlašoval, že je "chlastač vína",.....

Nebuďte trapný a "měřte všem stejně".


Nepřihlášený uživatel

#430 Re:

2013-02-04 11:13

#1: City -

Ano!!!!!!!Jsou to nechutnosti,které se snaží vyprodukovat Ti tzv."UMĚLCI"


Nepřihlášený uživatel

#431 Re: Re: Re:

2013-02-04 11:14

#429: TD - Re: Re:

:-)):-))Krásně a výstižně napsáno!!!!Souhlasím,souhlasím!!!!!

ketynka

#432 Re: Respektuji

2013-02-04 11:26

#18: Major stb Zemanošlouf - Respektuji

Souhlasím se vším, co zde bylo napsáno, akorát chci připomenout, že Zemana nevolilo přes 50% voličů, ale těch, kteří se dostavili k volbám, tudíž při volební účasti kolem 60% voličů volilo pana Zemana něco přes 30% voličů v této zemi. Ostatní si tohoto politika nepřáli!! Je škoda, že se tito voliči k volbám nedostavili. Volby ale respektuji.

TD

#433 Re: Re: Respektuji

2013-02-04 12:07

#432: ketynka - Re: Respektuji

Nemůžu s vámi souhlasit, to je naprosto zjednodušený a zavádějící výklad. Každý má možnost jít k volbám. Dokonce i za nemocnými se chodí s urnou, pokud si to přejí. Pokud někdo nejde, pak se ovšem musí spokojit s vůlí těch, kteří k volbám šli. Jak můžete vědět, že si toho politika nepřáli? Prostě - z nejrůznějších důvodů k volbám nešli.

Takhle nějak argumentují omezení jihočeští studenti, kteří se nemůžou smířit s tím, že vítězná ČSSD zcela logicky utvořila koalici s KSČM, která se umístila na druhém místě. A  psychicky uštvali řádně zvolenou radní. Ovšem - moc si nepomohli, na základě koaliční smlouvy bude školství řídit jiný komunista.

veterán

#434 To Ketynka

2013-02-04 14:05

Můžete mi sdělit, na základě jakého výpočtu jste došel/a, k tvrzení, že těch 40% voličů, kteří k volbám nepřišli si "tohoto politika nepřálo?"Není tomu tak, oni jen nepřišli k volbám.Ale pokud bych přijal Váš početní model,tak z výsledků voleb vyplývá, že i mezi těmi, kteří nepřišli,by prostě M.Zemana volilo opět o 10% voličů více než jeho protikandidáta.Zkuste se s tím smířit.Takříkajíc -Slunce v duši.

Nepřihlášený uživatel

#435 Re: To Ketynka

2013-02-04 15:20

#434: veterán - To Ketynka

Pokud jste dobře četl můj příspěvek, tak na konci je věta, že volby respektuji. Chce to jen dočíst s chladnou hlavou.


Nepřihlášený uživatel

#436 Re: Re: Re: Respektuji

2013-02-04 15:26

#433: TD - Re: Re: Respektuji

Hm, promluvil komunista ... A můžete mi říct, proč musíte nazývat studenty "omezenými"? Tito mladí lidé se dostali do školy na základě svých studijních výsledků, tudíž musí mít nějaký stupeň inteligence. Nebo každý, s kým nesouhlasíte, je omezený?


Nepřihlášený uživatel

#437

2013-02-04 15:27

Nejenom, že jich máme plnou televizi, ale také plné zuby.

Nepřihlášený uživatel

#438

2013-02-04 17:21

Naprosto souhlasím

Nepřihlášený uživatel

#439 Re:

2013-02-04 17:23

#421: -

Inteligence má v  sobě ještě větší zášť, než obyčejný člověk, o kterém se domníváte, že je jednodušší. Možná by Vám takoví ještě dali na frak ve znalostech a v chování :-/

TD

#440 Re: Re: Re: Re: Respektuji

2013-02-04 17:52

#436: - Re: Re: Re: Respektuji

I vy jste omezený, protože mě nazýváte komunistou, což nejsem. A právě tak jihočeští studenti, pokud se někdo zastane Zimoly či Baborové - hned to je podle nich komunista.  Omezení jsou proto, že nerespektují odlišný názor. A o tom přece je demokracie - respektování odlišného názoru. Když je někdo ateista, myslíte, že bude vyhánět členy KDU-ČSL z vlády? S komunisty můžu nesouhlasit, zrovna tak jako s křesťany, ale pokud vyhrají volby (v jižních Čechách byli  komunisté druzí-za ČSSD), tak "sklopím uši" a respektuji to.

 


Nepřihlášený uživatel

#441 Re: Re: Re: Re: Re: Respektuji

2013-02-04 17:57

#440: TD - Re: Re: Re: Re: Respektuji

Nene pane, to se pouze chováte jako kdysi. Držíte pouze hubu a krok. Nevidím na tom nic demokratického, jenom něco stádně předposraného...


Nepřihlášený uživatel

#442 Re: Re:

2013-02-04 18:01

#439: - Re:

„Americký imperialistický stroj vyletěl v 8:00 z letecké základny v NSR rychlostí 900 km/h. Po půl hodině startuje ze 150  km vzdálené základny v ČSSR sovětský MID a letí za ním rychlostí 1800 km/h. Kdy a kde bude americký stroj sestřelen?“  Tak schválně. Tohle byste dát mohli, né?

ZUZKA

#443 Re: Re: Re: Re: Respektuji

2013-02-04 18:02

#436: - Re: Re: Re: Respektuji

HA HA HA studenti hodně jich jde studovat ,ale vědomosti o tom pochybuji znám hodně mladých lidí co jdou studovat a sotva otevřou pusinku tak jejich inteligence na O IQ prostě není jen aby nemuseli dělat a většinou dětičky podnikatelů,boháčů tak kušte. Ne všechna mládež má na studie. Bohužel. Proto to tak vypadáý nechají si nalít do hlav nesmysli jak to tu bylo, voda za 0,80 hal. dnes 90 Kč hlavně,že nevládnou komunisté tak jděte do prdele a já být Baborovou tak bych jim tu radost nějakému Rosochovi vlezdoprdelkovi neudělala. Jen až si ty dětičky z manipolovaný sáhnout do , svého hrnečku tak si vzpomenou co to byli za pitomce. Ne byli oni jsou


Nepřihlášený uživatel

#444 Re: Re:

2013-02-04 18:05

#439: - Re:

Tzv. "jednodušší volič" je v úvozovkách což znamená, že je to použito ne jako můj názor či domněnka, ale jako citát. A to citát politiků z ČSSD.

O mé chování nemusíte mít péči. Já své oponenty nenazývám fašistickožidovskými sviněmi ani jim nevyhrožuji šibenicemi. Znalosti a názory mám jaké mám a nikdy jsem netvrdil, že jsou jedinné správné nebo nějak výjimečné.

Divte se, ale dokážu si vyslechnout a dokonce přemýšlet ii o názorech zcela odlišných od mých. Neznamená to však, že je automaticky a bezvýhradně musím přijmout. Přeji hezký den.


Nepřihlášený uživatel

#445 Re:

2013-02-04 18:07

#437: -

Stačí si vykloktat. Třeba Nesmrtelnou tetou, tou už kloktáte od Novotnýho, takže musíte být minimálně zvyklý/lá...


Nepřihlášený uživatel

#446 Re: Re: Re: Re: Re: Respektuji

2013-02-04 18:12

#443: ZUZKA - Re: Re: Re: Re: Respektuji

Máte recht voda byla za 0,80Kč (nikoli haléřů) a do práce jsem nastoupil za 6,50 na hodinu. Barevná televize stále 6 průměrných hrubých platů + fronta a úplatky. Automatická pračka 3 platy + fronta. 10 rohlíků 3/4 hodiny hrubého platu. Auto tuzemské výroby 2 průměrné roční platy.


Nepřihlášený uživatel

#447

2013-02-04 19:14

Nevím, jak si naše "inteligence" demokracii vůbec představují. Pokud jde o umělce, tak to jsou stejně většinou prostituti a převlékači kabátů.

Nepřihlášený uživatel

#448 Re: Re: Re:

2013-02-04 19:22

#442: - Re: Re:

Tak za prvé ne NSR ale SRN a nemám ponětí co znamená MID - znám jenom MiG :-D


Nepřihlášený uživatel

#449 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Respektuji

2013-02-04 19:28

#446: - Re: Re: Re: Re: Re: Respektuji

A co dnes takový člověk s průměrným platem 8 000,- -  10 000,-? Kolik takový člověk bude potřebovat ročních platů aby si koupil "tuzemské" auto, které je nejdražší z celé Evropské nabídky. Ubohá Škodovka.

TD

#450 Re: Re: Re:

2013-02-04 19:38

#442: - Re: Re:

Předpokládám, že to má být text slovní úlohy, které zadávala paní učitelka Baborová žákům.  Nebo se mýlím?

Takové a podobné slovní úlohy byly v tehdejších učebnicích běžné.  I texty v jiných učebnicích byly poplatné tehdejší době. Co tím sledujete? Nechápu.