Petice za zákaz kouření v restauracích

Quoted post

m_c_k

#14 Re: Re: Re: Pasivní kouření

2012-12-19 06:20

#12: Fandat - Re: Re: Pasivní kouření

Vaše argumentace je jistě pravdivá. Souhlasím s tím, že jistě lépe si bude žít podnikatel, který bude mít restauraci pro nekuřáky. Irsko je jistě správný příklad a jen abyste byl v obraze - já v branži pohostinství nepodnikám. Nicméně se přiznám, že mi velmi vadí naší kultuře vlastní touha všechno zlepšit, zakázat, přikázat vyvážit. Řekl bych, že alkohol je podobné svinstvo a přesto jej pijeme a rádi. Kofein, čokoláda, cukr. Ano, je pravda, že jejich konzumací nikoho dalšího neovlivňujete (přímo). Víte, argumentačně máte jistě pravdu, mě se ale zhusta příčí ta nemožnost volby. Když přijdu, byť jako lehký kuřák, do restaurace na oběd, nehulím k tomu lidem. Pokud jdu večer na pivo, rád si zapálím. A ke kouření doma - nemám rád, pokud se kouří před dětmi a smrad z cigaret mi vadí. Víte, znám poměrně dost kuřáku, i když spousta jich s tím seklo (svobodná volba), ale nezmám nikoho, kdo by vyhuloval doma. I když vlastně ano. Ale jen jednoho...

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#54 Re: Re: Re: Re: Pasivní kouření

2012-12-24 20:33:06

#14: m_c_k - Re: Re: Re: Pasivní kouření

tenhle flamewar mi prijde vicemene zbytecny.. kazdy ma svuj nazor..

co me vadi na kuracke restauraci je to, ze kuraci do nekuracke nechteji - takze musim (pokud nemam cely vecer koukat na jejich otravene ksichty) jit s nimi do kuracke a dychat kour..

bohuzel argument vsech kuraku je, ze jim pivo bez cigara nechutna..