SEBRALI JSTE NAM AUTOBUS - VRATTE NAM AUTOBUS 123

Quoted post

Nejsem ze Šmukýřky

#1 Proč by měl jezdit autobus podél tramvají?

2012-12-04 23:09

Navíc to není žádná 167, kde je aspoň plná obsazenost ...

Odpovědi

z994

#2 Re: Proč by měl jezdit autobus podél tramvají?

2012-12-05 00:01:02

#1: Nejsem ze Šmukýřky - Proč by měl jezdit autobus podél tramvají?

Je vidět že tím autobusem nejezdíte :)... Ale také názor.....

mystrdat

#3 Re: Proč by měl jezdit autobus podél tramvají?

2012-12-05 14:08:09

Anna

#4 Re: Proč by měl jezdit autobus podél tramvají?

2012-12-05 16:14:33

#1: Nejsem ze Šmukýřky - Proč by měl jezdit autobus podél tramvají?

A jel jste někdy 123? včera v podvečer jsem jela a v autobuse byla tak plná obsazenost, že na druhé zastávce Kavalírka již nemohl nikdo přistoupit, protože se tam prostě nevešel. 123 není nevytížená linka, navíc v této oblasti se staví stále více a více bytů a bude tak časem ještě vytíženější. Navíc slibovaná návaznost na 167 absolutně nefunguje!

thun

#5 Re: Proč by měl jezdit autobus podél tramvají?

2012-12-08 22:03:58

#1: Nejsem ze Šmukýřky - Proč by měl jezdit autobus podél tramvají?

Je vidět, že to tam neznáte, stejně jako pánové z ROPIDu. Těch důvodů je celá řada, vydá to na hodinu čtení, viz http://www.cibulky.info/?p=938 a odkazy tam uvedené.

Pro mě nejdůležitější jsou dva důvody: Přecházení na Kavalírce je o strach, od 1.9.2012 tam auta srazila nejméně tři chodce. Ten přechod prostě na tak masivní přestupy není stavěný a křižovatka je (ne)urbanisticky znetvořená tak, že prioritní je automobilový provoz. Druhý důvod je, že ROPID by měl dělat vše proto, aby dostal lidi z aut to MHD. Tohle je ukázkový příklad toho, že ROPID dělá přesně opačná opatření.

 

asertivní realista

#6 Re: Proč by měl jezdit autobus podél tramvají?

2012-12-10 22:57:50

#1: Nejsem ze Šmukýřky - Proč by měl jezdit autobus podél tramvají?

Proč vůbec existuje MHD, na kterou doplácíme? A nebylo by lepší každého, komu vznikne nárok na důchod, rovnou zlikvidovat? V obou případech by stát ušetřil a úředník by měl nárok na prémie ...

Kdyby se člověku nedraly do očí slzy, bylo by to k smíchu. Je to klasika: Někdo z moci úřední učiní dokonale blbé rozhodnutí, a jeho oběti se začnou bát o to málo, co jim zbylo, a ve strachu přít o to, čí linka je důležitější. Ti co jezdí 123, budou tvrdit, že 167 jezdí prázdná a moc často, ti ze 167 namítnou, že ve 123 jezdí řidič skoro sám.

Nebylo by mnohem rozumnější dojít si to společně vyřídit s těmi, kteří rozhodují? Od stolu, bez znalosti věci, aniž by se přišli přesvědčit, aniž by se obtěžovali zeptat dotčených, co tomu říkají oni, s těmi, pro které náš názor vůbec nic neznamená?

Dejsy

#12 Re: Proč by měl jezdit autobus podél tramvají?

2012-12-13 19:33:30

#1: Nejsem ze Šmukýřky - Proč by měl jezdit autobus podél tramvají?

Na Šmukýřce se připravuje další výstavba. Do oblasti Šmukýřka je vlastně pouze jeden příjezd, což při neustále zaplněné Plzeňské a Vrchlické je naprosto diskriminační. Dneska jsem jela z Kavalírka na Šmukýřku a měla jsem velké štěstí, že byl přistaven kloubový autobus, jinak jsem musela čekat na další spoj. Zatím mi nohy slouží, ale co bude za rok za dva to raději nechci domýšlet. Přejít na autobus silnici Plzeňská, i když je na přechodu zelený človíček je vrchol odvahy. Lituji maminky s kočárky a tíže se pohybující starší spoluobčany - čím jsme si to zasloužili? Jízdné je stále dražší a kvalita stále nižsí.

Starousedlík

#14 Re: Proč by měl jezdit autobus podél tramvají?

2012-12-14 21:40:47

#1: Nejsem ze Šmukýřky - Proč by měl jezdit autobus podél tramvají?

Když nejste ze Šmukýřky, jak víte, jaká je obsazenost autobusu 123????? Zkuste si jet domů ve špičce!

forleni

#18 Re: Proč by měl jezdit autobus podél tramvají?

2012-12-20 02:10:50

#1: Nejsem ze Šmukýřky - Proč by měl jezdit autobus podél tramvají?

Protože tramvaj ty inteligente jezdí na Řepy ne na Šmukýřku. A tam také bydlí lidé a rádi by se důstojně dostali domů. Ty si buď vozíš prdel v autě nebo jsi evidentně zaměstnancem ROpidu.

Kateřina Adámková
Autor této petice

#26 Re: Proč by měl jezdit autobus podél tramvají?

2013-01-07 16:02:56

#1: Nejsem ze Šmukýřky - Proč by měl jezdit autobus podél tramvají? 

 123 bus nejezdil podél tramvají, mají jinou trasu a jiné zastavky. Pouze Anděl je stejná zastávka jako u tramvají.

Tuhle blbost šíří Ropid a magistrát.