Petice proti obsazení resortu školství Jihočeského kraje KSČM

Quoted post

Richard F. Vlasák, historik a publicista

#279 Nejsme žádné děti!

2012-11-13 15:11

Dobrý den,
nesouhlasím,aby resort krajského školství měla v gesci komunistická strana,resp. její představitelka. Nemám nic proti této dámě. Nemyslím si, že by levice neměla tíhnout k sobě a neuzavírat koalice. Jenže jihočeská ČSSD a KSČM nejsou levicové strany, jedna se o skryté podporovatele současné "lumpenburžoazie", jak tento stav nazýval filosof Karel Kosík. "Lumpenburžoazie" sestavená z veksláků a schopných privatizérů promořila i jihočeskou sociální demokracii, která nechápe své místo na straně občanské společnosti, ale na straně mafie. Mám za to, že v jižních Čechách bude za touto rudo-oranžovou oponou vládnout dál mocenská klika, která se proslavila na nedávném kongresu ODS. Za takových okolností nelze podporovat garnituru Jiřího Zimoly a ani obsazení resortu školství komunistickou představitelkou. Jde o pověstnou poslední kapku, kterou prokazuje Jiří Zimola stejnou aroganci moci jako papaláši před rokem 1989. Nelíbí se mi, že paní tato paní radní odsuzuje věk petentů i protestujících. Podobně se vyjadřoval M. Štěpán. Zkrátka znovu musí zaznít: "Nejsme žádné děti!"

Odpovědi

Jaroslav Vokoun

#317 Re: Nejsme žádné děti!

2012-11-13 19:33:59

#279: Richard F. Vlasák, historik a publicista - Nejsme žádné děti!

Dobře jsi vystihl tu podobnost se Štěpánem. Hledat za vyjádřením názoru "nezkušených" mladých lidí jejich zneužívání temnými antikomunistickými silami je ale starý komunistický trik, to nevymyslel až Štěpán... I moje tehdy mladá generace byla svedena osmašedesátníky a jinými živly(:

 

ročník 1962

#318 Re: Nejsme žádné děti!

2012-11-13 20:07:38

#279: Richard F. Vlasák, historik a publicista - Nejsme žádné děti!

škoda že spoustu lidem je to fuk,rychle zapomínají