PETICE ZA ÚPLNÉ ZRUŠENÍ RALLYE - nechceme hazard se životy!

Quoted post

aaa

#51 Re:

2012-11-13 10:54

#47: -

vy jsi myslíte, že osmnáctiletá holka dokáže posoudit co auto umí a neumí, když třeba řidičák vůbec neměla a nebo měla jen velmi krátce? vždyť takový mladý člověk sílu auta absolutně nemůže posoudit... od toho tam měli být co 100 metrů pořadatelé a hlídat to... dřív to tak na rally bylo i na barum rally... sám jsem tam před několika lety byl jako pořadatel a bylo to přesně takhle, stálo se na dohled od sebe a všechny diváky jsme vykazovali do patřičných mezí, za pásky a všichni si dali říct... kdyby těm holkám někdo řekl, že tam nesmějí stát, tak by určitě šly jinam, ale ony přece nemohli vědět, co takové auto udělá....

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#78 Re: Re:

2012-11-13 15:10:42

#51: aaa - Re:

Podle mě by osmnáctiletá holka měla mít už rozum na to kam se má postavit a kam né když ví že kolem budou jezdit auta a to né že pomalu..takže si myslím jestli je pravda podle fotek kde stály by i osmnáctiletá holka mohla vědet že zrovna na tomto místě to není bezpečné!!


Nepřihlášený uživatel

#176 Re: Re:

2012-11-14 00:05:54

#51: aaa - Re:

To mi chcete říct, že v 18 letech člověk neví, že ho auto může porazit nebo přejet?

 

marqui

#397 Re: Re:

2012-11-20 18:27:29

#51: aaa - Re:

Měla by si umět aspoň představit, co se s tím autem může stát, kam může vlítnout, i když se to zrovna nestane. Pak  na základě sledování situace, jak auta jezdí, jestli to s nima někde cuká, jestli tady po skoku dosedávají na bok, jak se rozjíždí z ostřejší zatáčky atd., tu představu rozšířit. To jsem uměla i bez řidičáku (je mi 20).


Nepřihlášený uživatel

#604 Re: Re:

2014-12-24 07:32:21

#51: aaa - Re:  

+tam byla značka ZAKÁZANÝ PROSTOR.

 




Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...