PETICE ZA ÚPLNÉ ZRUŠENÍ RALLYE - nechceme hazard se životy!

Quoted post

odemně pro mates

#18 pozor

2012-11-12 17:48

vrátím se k textu od Mates, ty vole, pičo byl si tam že tvrdíš že tam byli nějaké cedule nebilo tam vůbec nic. ale to je teď jedno jednoznačně tam jel jak piča jeblá chtěl být v cíli co nejdřív, ale místo toho zabil mé milované kamarádky a že se vymlouvá na špatné povětrnostní podmínky měl tomu přispůsobit rychlost!!

Odpovědi

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2012-11-12 18:27:06


majkl

#24 Re: pozor

2012-11-12 18:28:52

#18: odemně pro mates - pozor

Jasně,pojede padesátkou ne?

 

Pro Typiča

#26 Re: pozor

2012-11-12 18:32:51

#18: odemně pro mates - pozor

Hezký, kulturní projev. Opravdu musíte být v těžkém šoku. Vyhledejte nejbližšího psychiatra. Psycholog je málo..

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2012-11-12 19:04:11



#30 Re: pozor

2012-11-12 19:06:02

#18: odemně pro mates - pozor

Oni tam jeli závody...Tak je jasné,že chtěl být co nejdřív v cíli a jedou to na čas....A oni to neudělali naschvál...Nemohli vědět,že tam vylítnou z tratě a zrovna na tom zakázaném místě budou stát lidi...A ta vaše petice je nesmysl!!!!!!Kdyby se jen diváci (fanoušci) chovali jak mají tak se nic takového nestane a nemůžou se vymlouvat nato,že nevěděli o zákazu stání a takových situací.Když i televize a všelijaký bulvár to pořád omílají dokola!!!!!Jezdci to nedělají naschvál!!!!Já se o rally zajímám už od mala a vyrostla jsem u toho a nikdy by mě nenapadlo si stoupnout na takové místo ...Je mi moc líto co se stalo a upřímnou soustrast rodině a všem pozůstalým


Nepřihlášený uživatel

#31 Re: pozor

2012-11-12 19:21:51

#18: odemně pro mates - pozor

Jel jak piča jeblá ? to můžeš říct o frajírcích, co takhle jezdí po normálních cestách a ohrožují lidi v provozu, ne o závodníkovi v rally, který jezdí na uzavřené trati. Je mi líto, co se těm holkám stalo, ale jako divák na rally je prvořadně důležité zapojit mozek a předpokládat, kde se může stát a kde ne.

Tomas-26

#248 Re: pozor

2012-11-15 02:36:12

#18: odemně pro mates - pozor

Ty musíš bejt ale velkej king a machr. Sice neumíš ani psát a číst, jsi slepej (cedule tam byli) a ty kamarádky si to zavinili sami spolu s tím jejich kámošem - nebyl jsi to ty?




Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...