Petice za svobodné používání elektronické cigarety

Quoted post

maja

#20

2012-10-18 13:04

E-cigareta mi umožnila ze dne na den přestat kouřit běžné tabákové výrobky a vrátila mne do společnosti nekuřáků, jimž e-cigareta naprosto nevadí. Mohu naplno pracovat a věnovat se rodině a ostatním zájmům, aniž bych musela pracně hledat kuřácký (rozuměj "smradlavý")koutek. Jsem šťastná, že nezamořuji okolí a neobtěžuji nekuřáky svým nezdravým kouřem. V tomto ohledu je pro mne e-cigareta zatím nezastupitelná !!!

Odpovědi

Pája

#21 Re:

2012-10-18 13:31:13

#20: maja -

Vážená paní. Plně s Vámi souhlasím,já už nekouřím 4.měsíce a předtím jsem hulil krabičku a víc denně skoro 25.let. Také jsem tomu nevěřil že dokáži přestat. Už třetí den kouření e-cigarety jsem neměl chuť na normální cigáro a v současné době mi "kuřáci" také smrdí,což bych před tím nikdy neřekl. Za tu dobu jsm vyzkoušel "různé tabáky a příchutě" a v dnešní době používám e-liquid "Turecký tabák-12.nikotin" a občas nějaké 9.s přícutí třešeň nebo vanilka. Takže moc děkuji "soudruhům z Číny" za to že mě odnaučili kouřit. A jestli někdo říká že používání e-liqidů je škodlivé,tak rozhodně tam je jen ten nikotin ale v tak malé míře než v normální cigaretě kde jsou ještě "dobrůtky" dehet a oxid uhelnatý. A ještě mám jednu radu pro ty kuřáky kteří chtějí "přejít" na elektronickou cigaretu,mám ze svého okolí zkušenost že né každému e-cígo "sedne". Chce to holt vyzkoušet jestli mi to bude nebo nebude vadit. Ale převažuje spousta mých známých a přátel kteří jsou plně spokojeni i na úkor že se o e-cigaretu musí člověk starat aby si jí plně vychutnal třeba u kávičky nebo píva.