Požadujeme navýšení rozpočtu Slezského divadla v Opavě

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#136 Re: Re: Re: SDO

2012-03-09 16:00

#108: - Re: Re: SDO 

 To není marketingem,je to tím,že si umělci cestují do zahraničí,z čehož divadlo nemá vůbec nic a taky tím,že si umělci  ve volném čase dělají soukromé akce a pak na vlastní práci jim nezbývá síla.Které jiné povolání si může dovolit tolik aktivit a být stále placen magistrátem??? Umělci,tam kde berete stálý plat a máte smlouvu,tam pracujte.Budete mít dost síly a času na dobře placenou práci!!!

Odpovědi

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2012-03-09 18:54:30



Nepřihlášený uživatel

#138 Re: Re: Re: Re: SDO

2012-03-09 19:04:10

#136: - Re: Re: Re: SDO 

 Přesně tak!!! Je třeba mít zaměstnavalate, který zaplatí sociální a zdravotní pojištění a pak hurá na kšefty!


Nepřihlášený uživatel

#139 Re: Re: Re: Re: SDO

2012-03-10 11:58:43

#136: - Re: Re: Re: SDO

Ano to jste napsal, milý anonyme, velmi správně....DOBŘE PLACENOU PRÁCI.....:-D Kdyby naše práce byla tak dobře placená, nehledali by jsme práci, ve SVÉM VOLNÉM ČASE, jinde. Máte vůbec tušení, kolik bere takový umělec v divadle??? Ale to je jedno...nebuďte prosím zlý. A co jste myslel tím, že divadlo nemá nic z toho, že jezdíme do zahraničí? To by mě moc zajímalo a určitě nejen mě... Každý máme právo vyjádřit svůj názor, ale nám jde úplně o jinou věc...chceme zachovat nejen SDO, ale i jiná divadla v ČR. O nic víc tady nejde. Mám pocit, že to někteří nepochopili do dnes.

Ilona Kaplová


Nepřihlášený uživatel

#146 Re: Re: Re: Re: SDO

2012-03-12 16:20:40

#136: - Re: Re: Re: SDO

Vážený anonyme, zapomněl jste na jednu velikou devizu cest souboru do zahraničí a to je přinejmenším dobré jméno, bohužel ve světě vážného umění se za dobrou značku neplatí penězi. K dalším připomínkám - ke kšeftům umělců - mám jen tuto poznámku, pokuď budeme dobře zaplaceni v trvalém pracovním poměru, nebudeme mít potřebu jezdit na "kšefty". Já za sebe musím říct, že na "kšefty" jezdím hlavně proto, abych mohl dojíždět do zaměstnání a ještě alespoň důstojně žít. Pokud budu odkázán pouze na příjem z divadla budu muset toto zaměstnání ukončit, protože mi na dojíždění nezbudou peníze. Michal Pavel Vojta