Několik slov k případu doc. PaedDr. Milada Krejčí, CSc.

Quoted post

A.

#2 Re: trocha do mlýna

2012-01-26 17:09

#1: Mirďánek... - trocha do mlýna

Co nám tady nadáváš, ty inteligente? Jo, zatím sme sice na VKZ pouhý pul rok a nevidíme do této problematiky nejak hluboko, ale ve skole se k nám paní docentka chovala naprosto normálne, arogantne vubec ne. A že přišla někdy pozde? kdo nepřisel? Jinak co se týče kurzu, na svahu sme si dali poslední den společně bombardýno, na rozlučce v pizzerii sme si mohli klidně dát vino nebo pivo. Žadnou vegetariánsou stravu nám nenutila. Takže netušíme co bylo na skole pred námi, ale k nám se chová slušně. A takovýhle rozmazávky si podle nás nezaslouží. Neboj žádnej honorář za to nemáme, jen se nám to prostě nelíbí. Taky možná jak Ty na mě, tak já na Tebe. Nemyslíš? Adéla.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#4 Re: Re: trocha do mlýna

2012-01-26 17:23:18

#2: A. - Re: trocha do mlýna

tož já nenadávám..tak nebuď hnedle vztahovačná žena!!!no a bombardýno jsem si dal taky na kurzu...ale na nejvyšším ledovci a daleko od docentky abych neměl zmiňované problémy....no a nebuď slepá na druhou stranu je vidět, že manipulace a přetvářka ti nic neříká....vždyť už oficiálně v půlce lyžařského kurzu se tento problém řešil, tak proč by si docentka neuděla dobré renomé před Vámi studenty prvého ročníku...inu její jogínské srdce a zásady vzaly za své, protože peníze a post jsou více než nějaká jóga a podobně....je vidět, že jste mladí a opravdu nerozvážní, ale moralizovat Vám zde nebudu, to mají za úkol vaši rodiče.