Záchrana dráhy Mutěnice-Kyjov

Quoted post

Marek Tomek
Autor této petice

#170 Re: Re: Re: Re: Re: Předmět

2012-01-23 01:57

#167: - Re: Re: Re: Re: Předmět Prostě hájíme veřejný zájem. Děláme to zdarma a dělame to proto, že si myslíme, že se to dělat musí.Cyklostezka prostě definiční znaky veřejného zájmu nenaplnuje. A jak už jsem psal, jste v té pozici, že nebudete mít ani vlak, ani cyklostezku. Protože nic se stavět nebude, pokud vláda ČR nerozhodne, čí bude dráha.A než rozhodne, propadne částka alokovaná ve SFDI, takže asi tak. Opakiuju, mrzí mne ta situace, ale  já jsem ji nezavinil. Já se jen snažím hájit veřejný zájem

 

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#173 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Předmět

2012-01-23 02:06:50

#170: Marek Tomek - Re: Re: Re: Re: Re: Předmět

Jaký veřejný zájem? To je směšné. Nemělo by být důležité to, co vyhovuje většině?

"Děláme to zdarma a dělame to proto, že si myslíme, že se to dělat musí."

A to je asi ten problém. Vy si myslíte. Myslíte. A co třeba si i něco k tomu zjistit mezi těmi, na které to bude mít přímý, každodenní dopad? Ale to nehrozí. Jste IGNORANTI.

"jste v té pozici, že nebudete mít ani vlak, ani cyklostezku"

Ano, to je možné. Díky vám. Tak se běžte kluci polácat po ramenou, zase jste čehosi dosáhli. Nasrali jste tisíce lidí, tak snad budete spokojeni. O to vám asi vlastně celou dobu šlo.

"mrzí mne ta situace, ale  já jsem ji nezavinil. Já se jen snažím hájit veřejný zájem"

Toto je to nejtrapnější, co tu kdy zaznělo. Já nic, já jen hájím veřejný zájem. Mrzí mě vaše jednoduchost...