Záchrana dráhy Mutěnice-Kyjov

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#113 Re: Re: Re:

2012-01-21 13:57

#109: - Re: Re:

Ty chytráku. Jediný kdo o téhle sitaci ví velké hovno si ty. A tobě vyhovuje BUS Hodonín - Kyjov 35 minut? Přemýšlej trochu. Tebe zase nezajímá, že děti které jezdí od textilky do školy na kole musí jezdit po chodníku (to je opravený stav.) Dyť tu plácáš uplné kraviny. Obyvatelé S-M potřebují cyklostezku vedle silnice, né někde v prdeli v polích, aby na tom zase vytěžil pan Místní velkovinař! Pokud jsi to ty ten vinař, tak se nedivím, že tu meleš také kraviny, které nemají hlavu ani patu. ;-)

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#117 Re: Re: Re: Re:

2012-01-21 14:07:07

#113: - Re: Re: Re:

Nevím, co s tím má společného cyklostezka přes obec, tady jde hlavně o propojení obcí. Nicméně to, že ve Vrbátkách není cyklostezka mně taky vadí, nevím, proč se tam nedělala a docela mně to štve. A co se týká spojení do Dubňan či Kyjova, tak jasně, že by bylo ideální, kdyby byla cyklostezka podél silnice, ale to je nerálné, to se prostě v nejblížší době neuskuteční, takže jsem rád, že bude aspoň toto. A určitě nejsu sám, už ted jezdí spousta lidí do Kyjova zadem směrem ke sklárnám, takže určitě využijí i cykostezku. A nejaký velkovinař nejsu a ani mě nezajímá. A cyklostezku zaplatí hlavně stát. A když by cyklostezka nebyla, tak se ty prachy v lepším případě použijí někde jinde a v horším a pravděpodobnějším případě rozkradou. A v polích zase zůstanou zarostlé koleje, po kterých už by vlak stejně nikdy neprojel, to snad musí být jasné každému.