Petice proti přejmenování letiště Ruzyně na letiště V. Havla.

Quoted post

Lucas.g

#2934

2012-01-09 19:34

vidim - ctu hodne kritiky, ano udelal spatne rozhodnuti a chyby (velka amnestie, podpora Chadimove a mnohe dalsi) ALE uprimne kdo z nas neudelal spatna rozhodnuti a podivejte se na druhou stranu mince: zasluhy o prezentaci Ceska za hranicema, jednoznacny lidsky pristup v politice - chtel a probouzel "obcanskou spolecnost" - vyzyval lidi k aktivni ucasti, nabadal ke vzniku obcanskych sdruzeni a chtel celkove i ve vlade za celou svou dobu pusobenmi lidsky pristup - podivejte se co predvadi ostatni v politice a hlavne Klaus - nevidi cloveka, jen kapital - nejradeji by vse ostatni odsunul a nechal volnou ruku trhu ta zaridi vse! NE! to je smer jen pro uzkou skupinu a ostatni (lidsky pristup by nejradej umlcel, uslapal), se divim ze nejsou protesty proti pusobeni Klause, Havel si urcite zaslouzi pozornost a jmenovani letiste je druha vec, nerikam ze nutne musi byt, ale pokud se najde dost zastancu pro, nevidim to jako problem a spis se divim jednoznacnym odpurcum, protoze takovych osobnosti jako byl Havel opravdu ve state moc nemame!

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#2936 Re:

2012-01-09 20:10:41

#2934: Lucas.g -

To snad nemyslíte vážně...Každý politik sem tam udělá chybu či špatné rozhodnutí, ale u Havla šlo o vlastizradu a to není chyba. :)

A dále je vtipné "reprezentace Česka" ..vždyť na nás plival a pomlouval, vše vyrobené v ČR bylo pro něj šmejd, lidský přístup?myslíte humanitární bombardování?nebo, že byl zcela politicky neaktivní aneb já už mám prachy a ten největší Hrádeček a vy jste mi ukradení..Možná nabadál k tvorbě občanských sdružení, ale taky dobře věděl, že tato sdružení nic nezmohou..jen dodají lidem falešný pocit, že něco mohou ovlivnit...A Klaus je věc druhá..nemusíme souhlasit s jeho názorem,ale aspoň je politicky aktivní a nějaký názor má...

A máte pravdu.Takových prvnotřídních politických herců moc nemáme. :) Havla už může překonat jedině Kalousek..