Petice proti přejmenování letiště Ruzyně na letiště V. Havla.

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#2936 Re:

2012-01-09 20:10

#2934: Lucas.g -

To snad nemyslíte vážně...Každý politik sem tam udělá chybu či špatné rozhodnutí, ale u Havla šlo o vlastizradu a to není chyba. :)

A dále je vtipné "reprezentace Česka" ..vždyť na nás plival a pomlouval, vše vyrobené v ČR bylo pro něj šmejd, lidský přístup?myslíte humanitární bombardování?nebo, že byl zcela politicky neaktivní aneb já už mám prachy a ten největší Hrádeček a vy jste mi ukradení..Možná nabadál k tvorbě občanských sdružení, ale taky dobře věděl, že tato sdružení nic nezmohou..jen dodají lidem falešný pocit, že něco mohou ovlivnit...A Klaus je věc druhá..nemusíme souhlasit s jeho názorem,ale aspoň je politicky aktivní a nějaký názor má...

A máte pravdu.Takových prvnotřídních politických herců moc nemáme. :) Havla už může překonat jedině Kalousek..

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#2938 Re: Re:

2012-01-09 20:46:54

#2936: - Re:

Zatímco nám p. Havel kázal o lidském přístupu /a my mu to baštili/,došlo k rozkradení naší země, k prorůstání organizovaného zločinu do policie a politiky. Myslíte si, že  je to pro nás dobrá vizitka v zahraničí? Sledoval jste tento dokument pozorně?
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10267432141-kdyby-me-zabili/
Václav  Havel byl politik a na politicích by nás snad měly zajímat skutky, výsledky a ne hezká slova. Dle čeho soudíte, že byl p.Havel mimořádná osobnost? Z toho co o něm uvádějí média? Média jsou mocná, hvězdu dokáží vytvořit z kohokoliv.


Nepřihlášený uživatel

#2943 Re: Re:

2012-01-09 21:54:58

#2936: - Re:

... tak tak, Havel možná hezky tlachal, ale skutek utek