Petice Za zrušení soukromých exekutorů

Quoted post

Petr

#78

2012-01-04 11:35

Já například se soukromými exekutory souhlasím... Principiálně je to správná věc. Dluhy se mají platit a když to nejde jinak, tak se to musí vymáhat. Jiná věc je, že je to zákony podloženo tak, že se to ti lidi ani nemusí pořádně dozvědět. Dle mě by to mělo být tak, že člověk udělá dluh se splatností v datu x. Měsíc před x přijde první upomínka, týden před x druhá (obě do vlastních rukou). Pokud daný člověk za měsíc nedokáže sehnat peníze na splacení (třeba i soukromým prodáním svých věcí), obzvlášť když tady většina argumentuje tím, že jsou to dluhy minimální, pak už to není chyba nikoho jiného, než jeho samého a věřitel má právo si přivolat pomoc exekutory. A dlužník má smůlu. Měl platit dřív, teď zaplatí víc.
Chyba není v exekutorech, ale v neinformovanosti. Když se vyřeší ta, tak bude vše v pohodě. A exekutoři potřební jsou.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#90 Re: Petr je EXEKUTOR !!!

2012-01-04 15:43:12


Nepřihlášený uživatel

#180 Re:

2012-01-05 22:33:50

#78: Petr -

To je přece hloupost-není dluh jako dluh a hlavně přehmaty exekutorů a exekuce na lidi kteří jsou jen příbuzní dlužníka nejsou správné.

celer

#438 Re:

2012-02-08 14:36:45

#78: Petr -

Až vam domu přijde exekutor ze vam zabavi majetek a vse kolem a vy nevite proč až po sleze co vam vše odvezou vam zdeli ze tam ma trvaly pobyt človek ktery uz 5 let nebydli a dluzi 350000 kč tak je to vubec nezajimalo a nebavili se semnou a až po dlouhych 4 mesicich jsem vše dostalo zpět a ne vše bylo v puvodnim stavu jakem to odvezli a je těžko se ted domahat nahrady škody je to jen banda vydřiduchu kteří se neřidi žadnym usudkem ani zakony


Nepřihlášený uživatel

#611 Re:

2012-04-19 12:14:27