MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#163833

2020-10-25 11:35

S Prymulou by měl letět bez pardonu i Bureš. A jak vůbec bude potrestanej Faltýnek, kterej tam byl taky a taky bez roušky. To kuli pikle proti nám všem . No jo , tak už se voda fakt asi vaří... A Bureš, ty taky pudeš

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#163835 Re:

2020-10-25 12:43:24

#163833: -  

       Ten covid je z Číny. Je to čínský tygr. A není papírový.


Nepřihlášený uživatel

#163848 Re:

2020-10-25 16:59:46

#163833: -  

Otázka do pranice: co má co vyjednávat s Faltýnkem? TOHLE je věc, která by nás hlavně měla zajímat. Obávám se , že na pozadí koronavirové hysterie se pečou nemravné kšefty. Určitě to bylo něco, co by nemohli probírat na ministertvu neb tam jsou na určitě odposlechy


Nepřihlášený uživatel

#163861 Re:

2020-10-25 21:07:58

#163833: -  

Mně osobně v celé té věci daleko víc zajímá skutečné téma schůzky, na kterou Prymulu pozval ten totálně amorální Faltýnek.. Vždy, když se někde objeví jeho jméno, rozsvítí se mi v hlavě bezpečností kontrolka, neboť cítím nějakou levárnu.. Tomu celkem odpovídá i to, že za místo setkání cca v 10 večer určil "zavřenou" hospodu, kde se na jednání scházívají ponejvíce právě různí politici, lobisti, známí i utajení 'disižnmejkři' u důležitých zakázek a další "samá slušná společnost".. Otázka rovněž je, jak to, že tam byl zrovna fotograf Blesku.. Každopádně z celé této situace paradoxně nejvíc kladných bodů vytříská Babiš, ačkoliv je zodpovědný a měl by ručit hlavou za všechny svoje ministry.. O Prymulu, coby odborníka reálně nepřijde, ale bude už navždy křičet z plných plic, jak je férový premiér, poněvadž i v nejtěžší krizi neváhal a odvolal momentálně nejdůležitějšího ministra.. Nejspíš v jeho podání budeme zhusta slýchat pohádky: >>"ja sem samozrejmě čestnej chlap a váš skvelej vůdce, poněvadž samozrejmě vždy a všude uplatňuju samozrejmě zásadu: PADNI KOMU PADNI! Takže sa na mě samozrejmě můžetě spoľehnout a tak si to všichni už zapíště"<< I když my dobře víme, jak on sám s tou rovností před zákonem zachází, že ANO..