Navrácení bývalého strážníka Jiřího Laštovky zpět do služby

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#11

2020-04-10 13:49

Dobrý den Pane součku přejí hodně úspěchů.  Bohužel tyto reakce jsou odrazem toho, kam směřuje naše mládež a benevolentní výchová v některých rodinách. Dnešní mládež bohužel není vedená k zodpovědnost a ůctě. Naopak umí využívat vymoženosti dnešní doby. Moc dobřé ví, že se jím nesmi ublížovat, nutit do různých činností a myslí si, že je všechno zadarmo a bez práce. Jsou schopni udat i vlastní rodiče, že jim nedají kapesné, nebo nekoupí noví mobilní telefon. Držte se.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#20 To je těch třicet let svobody.

2020-04-10 14:33:48

#11: -  

 


Nepřihlášený uživatel

#34 Re:

2020-04-10 18:38:09

#11: -  

Dobrý den omlouvám se za komentář ale trochu se mne toto prohlášení dotklo...

Lidi se nedají házet do šuplíku stejně tak generace...

Jsem někdo koho by jste pravděpodobně označil za mládežníka a snažím se být slušný a odpovědný v každém ohledu mám úctu k autoritám a i při škole si vydělávám prakticky na vše potřebné.

Pevně věřím že naše generace není tak zkažená jak to vypadá.

Podle mne je pouze viditelnější nevychovaná skupina lidí která existovala určitě i ve vaší generaci a to právě díky moderním technologiím...

Neberte to prosím jako napadení bylo to míněno jako uvedení věcí na pravou míru.

PS:  petici jsem podepsal a pevně doufám že jejího cíle bude dosaženo není nic horšího než když se stát vykašle na někoho kdo značnou část svého života obětoval službě jemu a jeho lidu jen kvůli žalobě evidentně nevychované a drzé holce která nerespektuje nařízení která jsou určena pro naši a také její ochranu...