Petice za zákaz dálkového ovládání činnosti lidského mozku

Quoted post

akim-cz

#125 Re: Re: obět vydírání ,Mind Kontrol

2020-03-10 05:14

#108: Tomáš Skohoutil - Re: obět vydírání ,Mind Kontrol 

Opět mě mučí a vydírá Milan Šindler se skupinou pachatelu z Hradce Králové pomocí syntetické telepatie požaduje aby moje 70let matka Věra Šiková účetní a bývalá konklurzní správkyně chodila a prosila své známé aby jí daly podpisové vzory k účtům na firmách jako Olfin car a další protože mě je má dávat a já nebudu mít jinak pokoj ,Mučí mě 24 hod denně ,nadává mi debile dokud nedáš úpeníze od matky nebudeš máít pokoj a pod. dělá mi bolesti po celém těle ,pohybuje střevy a dělá to ze svého bydliště v Hradci Králové .Ani to není možné co po mě požaduje ,ten debil se i teď snaží mě poniýžovat a urážet .Skohoutil Tomáš Trutnov

Odpovědi

akim-cz

#126 Re: Re: Re: obět vydírání ,Mind Kontrol

2020-03-12 05:55:32

#125: akim-cz - Re: Re: obět vydírání ,Mind Kontrol 

Opět jsem nucen toto použít jako důkaz toho že jsem brutálně vydírán pomocí syntetické let patie 24 hodin denně .Stále po mě požadují abych se snažil nutit svou matku /70let/bývalou konkurzní správkyni a učetní k tomu aby kradla peníze a ty mám já dávat na pole .Nejen absurdní blbost rovnající se inteligenci vyděrače Milana Šindlera který mě i okradl o majetek .Toto dělá z Hradce Králové už 7 rokem a já už nemohu .Dnes jsem kontaktoval Unicredit bank s upozorněním co se má stát >

Kontaktní formulář UNIcredit bank 
Omlouvám se ale jsem nuce oznámit pokus podvodu kdy jsem já osobami za Milanem Šindlerem z Hradce Králové nuce nutit věru Šikovou bývalou úřetní a konkurzní správkyni /70let/ aby se vnucovala svým bývalým obchodním přátelům z firmy Olfin CAR s.r.o. a chtěla jim z účtu klrást finnační prostředky .TZato firma má u vás úvěr .Osoba Milan Šindlere s vyděrači mi jinak nedá pokoj a zabije .
Tomáš Skohoutil Maxima Gorkého  421 Trutnov