MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#25

2017-07-02 07:02

Pana Hilšera nikdo nezná... pokud má soudnost a zodpovědnost pro kterou "Marka doporučujetee, protože jej znáte dobře osobně" neměl by se vůbec o kandidaturu snažit
Promiňte mi můj dotaz... jakou hodnotu má vaše reference? Nezlobte se, myslím že pro 99,9% obyvatel ČR má vaše reference hodnotu nulovou

Odpovědi

svobodana

#30 Re:

2017-07-02 12:36:47

#25: -  

Naprosto chápu nedůvěru v člověka, který není známý. Samozřejmě může působit jako narušitel klidného souboje kandidátů, kteří požívají určitého věhlasu, znepokojovat může i úvaha nad početními vztahy a šancemi projít do druhého kola. Na Vaší připomínce mi trochu vadí, že zřejmě příliš nevěříte v možnosti získat, příp. šiřit informace (přičemž internet je jedním z velkých výdobytků - i nebezpečí - posledních let).

A další mrzutost:  u příležitosti voleb si často stěžujeme na to, že "nejsou lidi", ale pokud se objeví někdo nový, kdo je ochotný jít s kůží na trh, máme pro něj vedle (oprávněně) opatrné nedůvěry rovnou i odsudky a podsouváme mu nečisté úmysly. Nevadí, tak to chodí (nejen v našem dolíčku): na výsledek voleb však nežehrejme, bude takový, jaký si tento národ zaslouží.