Petice za záchranu porodnic v ČR

Quoted post

bába babicí

#26 Re: Perte do mě ať je po mě :D

2011-12-01 21:58

#22: Beast - Perte do mě ať je po mě :D 

 Jako porodní asistentka Vám můžu potvrdit, že někdy je i pět kilometrů dlouhých k nevydržení a málo kde budete mít těch 30 km k dispozici. A děti si nedají poroučet, teď hezky počkej a nelez na svět.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#53 Re: Re: Perte do mě ať je po mě :D

2011-12-05 22:18:23

KARKULKA

#264 Re: Re: Perte do mě ať je po mě :D

2011-12-30 13:01:58

#26: bába babicí - Re: Perte do mě ať je po mě :D

Souhlasím zde s asistentkou, je to hrozná blbost rušit prodnice, NAC???? už tak se díky dnešní době rodí málo děti z finančních problému to nejde, tak chchete jetště rušit porodníce: taková kravina, nejen že za to chchou nehorázné peníze ale rušit to? kdo tohle vymyslel nebyl normální, zrušte casína, cigarety, bary, herny, ZA TOTO VÁM ASPON KAŽDÝ PODĚKUJE ale rušit porodníce? naprostá hovadina, kde pak budou ženy rodit DOMA? né asi jo, pač newbude kde prodo vykonávat. a jezdit  z ostravy do olomouce, TREBA a trpět tak v horznych bolestech každa žena je ráda že to bude mít za sebou natožř aby jezdila nějaké kilometry do porodnice, JE TO KRAVINA,,,, TEN KDO TO VYMYSLEL KOLIK MĚL ASI PROMILE??

Radmila

#370 Ztratil se příspěvek.

2012-02-29 12:33:25

#26: bába babicí - Re: Perte do mě ať je po mě :D

Rušení porodnic  absolutní nesmysl, namířený  proti ženám. MUdr. Vladimír Dvořák jedná proti zákonně. Vracíme se do roku 1950. To je ostuda.