Petice za zrušení Vánočního koncertu kapely Adorare 18.12.2016

Quoted post

Já nic, já muzikant

#88 Re:

2016-11-18 13:49

#85: Lukyno -  

 No. Ti co konali v jého jméně nerozlišovali bilé nebo černé, teda to dělali až později (WWII a mnoho let i předtím), ale především je rozlišovali na věřící a nevěřící (Jsi svobodomyslný, nezatížený od života křesťana? Tak zemři). Pochopit toho vašeho Krista není vůbec těžké. Mohl bych i říct, že je to byla záminka pro vraždění. A v čem jsem jako uprchlíci? Zabíjíme, znásilňujeme atd... lidi ve velkém? Myslím že ne a už brzo křesťánci poznáte, co to vůbec do Evropy taháte a obhajujete.

 

Poz:

 

896 – Papež Štěpán VII. vykopal devět měsíců pohřbené tělo papeže Formosa a posmrtně jej vyslýchal.

9. stol. Papež Mikuláš I prosazuje názor, že papež je přímým zástupcem Boha na zemi (další vymletý mozek z mnoha, který chce okrádat chudé). Křesťanství se kromě misií začíná stále častěji šířit dobýváním cizího území a násilnými akcemi.

955 – Papež Jan XII předčil v krutosti Nera i Caligulu dohromady. Dopustil se incestu s vlastní matkou, poté začal provozovat harém, hrál hazardní hry z peněz vybraných od poutníků a znásilňoval nevinné ženy, které se mu líbili přímo v kostele sv. Jana Lateránského.

1096 – První křížová výprava, Nyní už je krveprolévání určeno dokonce za oficiální šíření víry.

1147 – Druhá křížová výprava-vyvražďování a násilné obracení pohanů

1179-1215 Na Lateránských koncilech určeno, že židé musejí nosit odznaky hanby (podobně jako za II. sv. války) nesmí vlastnit pozemky a nesmí se bavit s křesťany, musí žít v ghettech, na noc zamykaných.

1203 – Katoličtí rytíři vydrancovali Konstantinopol a zdecimovali místní pravoslavné křesťanstvo. Muži  byli pozabíjeni, ženy a malé dívky byly naháněny, znásilňovány a teprve následně zabíjeny.)

 

Za celou svou existenci křesťané, tj. svaté řády, inkvizice, upalování čarodějnic, vraždění židů, zabili přes 1 000 000 000 lidí. Fůha, to je ale číslo. Řekl bych, že tady máme dočinění s několikanásobným Hitlerem.

 

Když si to celé shrnu, Bůh je největší vrah na světě.

Odpovědi

Michal Floreš

#91 Re: Re:

2016-11-18 13:54:43

#88: Já nic, já muzikant - Re:  

 Dobře ty ;) Pěkně napsané.

zmrd

#117 Re: Re:

2016-11-18 16:16:52

#88: Já nic, já muzikant - Re:  

 kde máš citace a reference, do hajzlu?