Odvolat ministra Daniela Hermana

Quoted post

ShabbaTot

#1196 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: charaktery těch, SS kteří ke svému divadlu zneužili starého člověka.

2016-11-13 13:44

#1195: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: charaktery těch, SS kteří ke svému divadlu zneužili starého člověka. 

 víš jak uvažuje dinosaurus?

Jeho mozeček je schopen tří základních instinktů a to 

1 Uteč

2.Útoč

3.Ztuhni a ani se nehni

Člověk uvažuje podvědomě také tak,třeba mnoho lidí cítí odpor k pavoukům,myším,švábům a tak.Chtějí utéct a nevědí proč.

Anebo ,proč si spoustu lidí bere jídlo,které je na stole a při tom nemají hlad?

Proč si spoustu lidí přestavuje pečínku,když vidí čuníka,anebo jiné "živé " maso ?

Proč z ústraní anonymního internetu spoustu verbátorů přeje někomu smrt a neštěstí?

Proč se z jinak normálního a slušného člověka stává démon ihned po té,co usedne za volant?

Proč spoustu lidí a hlavně žen miluje kočky ?

apod....,já ti to vysvětlím.V prvním případě zde křičí dinosaurus skrytý v každém z nás a proto odmítá pavouka.

V tom druhém případě se v našem mozku probouzí instinkt lovce-zběrače z před desetitisíci lety,kdy se prostě muselo jíst do zásoby,pokud bylo jídlo a to ikdyž nebyl zrovna hlad.Ono totiž jídlo vždy nebylo .

V tom třetím případě se v mužském mozku podvědomě probouzí instinkt lovce,který je tam podvědomě skryt z té doby.

V tom čtvtém případě útočí predátor v každém člověku a to drápem,který zastupuje nehet a ten funguje jako ukazovátko přející zmar,smrt,genocidu.

Důvod toho pátého případu,kdy se lidé mění v démony po té,co usednou za volant by mě teda ale vážně zajímal.Nevím proč se tak děje.

A co se týče koček,tak kočka je svá a na rozdíl od psa není "parazit" a dokáže se o sebe postarat a navíc takové kotě má kulatý obličej,je hravé ,kulaté a chlupaté a třeba ten obličej spoustě žen připomíná děti v kojeneckém věku a dětský obličej,zaoblené ,kulaté dětské tvary jaké má mimino ženy podvědomě přitahují.Třeba i toto je důvod,proč plyšové dětské hračky medvědů mají zploštělý obličej a téměř žádný čenich,mají připomínat mimina,ale mědvěd má při tom čumák jak anténu a to proto,protože má výborný čich a guláš v kotlíku nad ohněm ucící na 5 km.(Třeba na Aljašce a pak běda lovcům!)

Je těch případů je více,ale o tom se nebudu rozepisovat..a nyní proč zde tapetuji.

On ten člověk a vyšší formy savců jako slon,delfín totiž uvažují.

A lidský mozek má na rozdíl od dinosaura šedou kůru mozkovou a ta mu říká-přemýšlej,uvažuj,dedukuj a ptej se proč ,jak a hlavně pochybuj,dokáže svou vůlí a rozumem vysvětlit proč má strach,proč by měl utíkat a když by měl ztuhnout a ani se nehnout,proč,že?

Každý antisemita je na úrovni myšlení dinosaura.

Útočí a neví proč,je to v něm a spolu s ním i ta jeho stejně smýšlející banda.

Ale Homo Sapiens,člověk rozumný a moudrý,jehož mozek používá šedou kůru mozkovou si najde na Google a You Tube skutečného autora protokolu sijonských mudrců a nenechá ze sebe dělat hlupáka.

Snad jediný příspěvek k věci je odkaz na video,na kterém američani reagují na zvolení Trumpa.

Trump Ameriku rozdělí a američani nemají rádi vůdce a toto jsou slova více jak prorocká.

A na You Tube je super film ,jmenuje se Osm hrozných ,tak jdu na něj,viděl jsem ho již několikrát a líbí se mě na něm,jak tam ten černoch střílí běloušské lumpy a lotry,to se mě líbí,to se mě líbí a Abraham Lincoln to vše v tom filmu podporuje,protože na rozdíl od Trumpa to byl asi nejlepší a největší prezident v dějinách USA,odsuzoval rasizmus,nacizmus a byl pro svobodu amerických otroků a černochů a celkově byl prostě TOP..

 

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#1197 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: charaktery těch, SS kteří ke svému divadlu zneužili starého člověka.

2016-11-13 13:52:19