Odvolat ministra Daniela Hermana

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Odvolat ministra Daniela Hermana

charaktery těch, kteří ke svému divadlu zneužili starého člověka.

#1176 charaktery těch, SS kteří ke svému divadlu zneužili starého člověka.

2016-11-12 13:15

PROAMERICKÉ H Zeman vyzval Hermana, aby z vlády odešel

Ministr kultury Daniel Herman (KDU-ČSL) by měl z vlády odejít. V souvislosti s kauzou okolo neudělení vyznamenání Jiřímu Bradymu a setkání ministra s dalajlamou to prohlásil prezident Miloš Zeman. Řekl to v rozhovoru Parlamentním listům. Ministr Herman v reakci uvedl, že pan prezident má právo vyslovit vlastní názor.NOVINKY TY PROAMERICKÉ H ANI NEODKAZOVAT NA LŽI A HNUJ PROTI NAŠI VLASTI A HLAVĚ STÁTU!!!!!!

Brady a medaile“ – video pro všechny fraškou unavené

Odkaz na vložené video se objevil v diskusi na zdejších stránkách a je od čtenáře Lex Druid. Při vší úctě k panu Bradymu a ke všemu, čím byl nucen projít (a čím prošli všichni, kteří zažili holokaust), na frašku, v jakou se jeho životní příběh změnil a jak byl zneužitý pro zájmy těch, kterým dle mého o pana Bradyho jde až v poslední řadě, se vložené video zdá být nejlepší odpovědí.

Celý ten dav na obrázku, stejně jako zmanipulovaný dav 28. října na Staroměstském náměstí, byl jen fraškou a nezbývá než žasnout nad „charaktery těch, kteří ke svému divadlu zneužili starého člověka.

VICE-„Brady a medaile“ – video pro všechny fraškou unavené

ShabbaTot

#1177 Re: charaktery těch, SS kteří ke svému divadlu zneužili starého člověka.

2016-11-12 14:53

#1176: charaktery těch, kteří ke svému divadlu zneužili starého člověka. - charaktery těch, SS kteří ke svému divadlu zneužili starého člověka. 

 chlap je dement,bez zubů a vlasů,řehtá se čemu neví.

V Rusku,kdyby si dělal legraci z obětí války,jedno zda z veteránů CA,nebo CA vůbec,tak by šel bručet a na to mají v Rusku zákon.

A jedno,zda by ta oběť byla známa veřejnosti,anebo ne,zákon to nezajímá a šlus!

To samé hanobení Ruské Pravoslavné Církve.Na její hanobení a zesměšňování je tam taky zákon a kdo ji znevažuje  jde do vězení a před soud,jako jeden blb,co tam provokoval u nějakého toho jejich chrámu (možná s mobilem..nevím jistě..)-a šel k soudu.

 

Mě to tak připadá,že si blázni v pavilonu udělali mecheche v rámci terapie a smějí se vlastní debilitě v Rusku by ten blb dostal od někoho přes tlamu smát se tam takto oběti války a už by se nesmál,ale čuměl jak auto..no..a na Ukrajině také nebudou mít náckové pré,když tam jsou židovské megafestivaly kam se sjížděj israeliti z celého světa včetně USA a Israele.

Jen at si skusí pravý sektor vyvolávat antisemitské nálady !To,že je na Ukrajině židovská komunita je dobře,bude brzdit nacizaci společnosti,kdy se již dávají jména nacistických válečných zločinců veřejným prostorám jako jsou náměstí,ulice a pod  podle Bandery a pod.No...nějak nám začíná Ukrajina hnědnout.


Nepřihlášený uživatel

#1178 Re: Re: charaktery těch, SS kteří ke svému divadlu zneužili starého člověka.

2016-11-12 15:16

#1177: ShabbaTot - Re: charaktery těch, SS kteří ke svému divadlu zneužili starého člověka. 

 šak se směje tomu jak si fašisté hraji na vyznámenáče,a předhánějí se loutky pitomé


Nepřihlášený uživatel

#1179 Re: Re: charaktery těch, SS kteří ke svému divadlu zneužili starého člověka.

2016-11-12 15:24


Nepřihlášený uživatel

#1180 Svobodné rádio 28.10.2016 Kauza „Brady“ nabírá děsivých rozměrů....

2016-11-12 15:44

AKCE PROTI HLAVĚ STÁTU VEDENÉ FAŠISTY

PROSTĚ FAŠOUNI SE PŘEDHÁNI KDO MU DA MEDAJLU HERMAN A SPOL IDIOTŮ

VICE-Svobodné rádio 28.10.2016 Kauza „Brady“ nabírá děsivých rozměrů....


Nepřihlášený uživatel

#1181 Omezení osobní svobody Pavla Hlávky (28.10.2016)

2016-11-12 15:58

Omezení osobní svobody Pavla Hlávky (28.10.2016)

ukázka práce strážníků MP Praha 1, paní Makalové a pana Ing. Holubce
Jak dlouho si to necháme líbit?

VICE-Omezení osobní svobody Pavla Hlávky (28.10.2016)


Nepřihlášený uživatel

#1182 Re: Omezení osobní svobody Pavla Hlávky (28.10.2016)

2016-11-12 16:20

#1181: - Omezení osobní svobody Pavla Hlávky (28.10.2016) 

 Kdyby nevymýšlel hovadiny a ten průkaz jim ukázal,tak by k ničemu takovému nemuselo dojít


Nepřihlášený uživatel

#1184

2016-11-12 17:09

Zeman vyzval Hermana, aby z vlády odešel - Ministr kultury Herman věnuje 50,5 miliónů Kč z našich daní na výstavbu trvalé obří výstavy Naši Němci - Eliška Hašková Coolidge: Šokující slova o Zemanovi! - Argumentační půda pro výstavbu amerického vojenského radaru už začíná být obdělávána. Média přinesla informace o tom, že americká armáda plánuje v příštím roce projíždět územím České republiky častěji než doposud - Německé úřady nechají vybudovat ještě vyšší zeď než byla ta, která rozdělovala Berlín během studené války - Nebudu svrhávat režimy v jiných zemích. To slíbil Donald J. Trump - TRUMP BYL odveden z řečnického pódia tajnou službou - Žádný Brexit nebude! Ne bez souhlasu britských poslanců. A ti jsou ostře proti Brexitu! Hrozí Británii občanská válka? Vrchní soud v Londýně ovládli globalisté! - Demonstrace ve Florencii přerostla v útoky na policii - Další demonstrace probíhala v Německu proti politice Merkelové. Sešly se na ní oba tábory, které však policie dokázal udržet od sebe.
Z Německa živě přenášel Zdeněk Chytra.

VICE-Studio REPORT 7.11.2016


Nepřihlášený uživatel

#1185

2016-11-13 00:02

Škoda, že ten starý pán musel být tak ošklivě zviditelněn. Byl přivlečen, zneužit a odkopnut do zapomnění bude v Kanadě vzpomínat, jak to bylo úžasné, a přitom každého zajímal jen jako prostředek proti Zemanovi. Takové živočišné uhlí proti křečím v útrobách.

ShabbaTot

#1186 Re: Re: Re: charaktery těch, SS kteří ke svému divadlu zneužili starého člověka.

2016-11-13 09:03

#1179: - Re: Re: charaktery těch, SS kteří ke svému divadlu zneužili starého člověka. 

 je to jeho pravda,kdy zesměšńuje oběti války a bojovníky proti nacizmu a v tomto se opět opakuji-v Rusku na to mají zákon a šel by sedět,dědek vymaštěnej.

Jak se směje,ubližuje lidem kterým bylo krutě ublíženo a na druhé straně doufá v pochopení,podporu a vstřícné jednání .

"Chce láááásku "

Jenže ubližuje obětem války a v Rusku by mu to neprošlo!

Šel by bručet,urážet takto bojovníky CA a pokud by chtěl vyjít z domu ,třeba na nákup housek a chleba,ruská pospolitost by ho rubala na ulici jak koně a přes Befel nenáviděla a odsoudila.

Vy zde poukazujete,že je prostě možné zesměšnit oběti války a na to je dvojí metr.

No....dosti to vypovídá o vaší morálce a co se týče žaloby na pana Herman,potom jak jsem říkal-dát to k soudu,najmout si israelské a americké právníky a vyčistit tu lživou prohnilou žumpu právně u soudu.

Že by se pak ukázala pravda?....Ha,ha,to možná zde v ultralevicové ČR by nebyla přijata,ale v západním,demokratickém a ryze antifašistickém světě ano a to rozhoduje.

Néé na moment,ale natrvalo .

Tam budou dávány historické nálepky ,jichž se aktéži lži,propagandy a nenávisti nezbaví!

NIKDY!


Nepřihlášený uživatel

#1187

2016-11-13 11:10

Je to parazit!!!

Nepřihlášený uživatel

#1188 Re: Re: Re: Re: charaktery těch, SS kteří ke svému divadlu zneužili starého člověka.

2016-11-13 11:12


Nepřihlášený uživatel

#1189 Re: Re: Re: Re: charaktery těch, SS kteří ke svému divadlu zneužili starého člověka.

2016-11-13 11:17

#1186: ShabbaTot - Re: Re: Re: charaktery těch, SS kteří ke svému divadlu zneužili starého člověka. 

 hmm od kdy vyznamenaávaj Fašouni starého člověka a né demokrate hm to je mě teda obět války jak s oka vypadlá DIVADLO KOMEDIE ČLOVEK VE VIDEU MÁ PRAVDU PROČ BY MLČEL A JE TO K SMÍCHU FAŠOUNI VYZNAMENÁVAJ KDO TO KDY VIDĚL


Nepřihlášený uživatel

#1190 Re: Re: Re: Re: charaktery těch, SS kteří ke svému divadlu zneužili starého člověka.

2016-11-13 11:27

#1186: ShabbaTot - Re: Re: Re: charaktery těch, SS kteří ke svému divadlu zneužili starého člověka. 

TADY MÁŠ TEN TVUJ DEMOKRATICKEJ USA BLUD A ANTIFAŠISTICKY ČISTI NACKOVÉ 

America Betrayed
Bush, bin Ládin, 9-11
tím Rhawn Josef, Ph.D.
University Press, 2. vydání ISBN: 0971644578
 

Prescott Bush a Standard Oil Rockefeller byl v obchodě s režimem Hitlera a nacisty od roku 1933 a v roce 1942, tři Bush podniky byly zabaveny americkou vládou, za porušení obchodování s nepřáteli zákona.

Tři generace Bush klanu se staly členy německé tajné společnosti: ". řádu lebky a kostí" Yale kapitola V Německu, Řád lebka kostí - také známý jako "The Brotherhood of Death" - vedla k Hitlerovi a obávané SS. Prescott Bush, přes jeho lodní společnost, se stal speciální "přítele" Himmlerův SS. - Stejný SS, který ve spojení s IG Farben, běžel koncentrační a slave pracovní tábory
Bushův klan a Rockefeller Standard Oil, byly v podnikání s IG Farben, stejně jako u Saúdů, kteří se také dohody s Hitlerem.
na konci druhé světové války a porážce Německa tisíce vysoce postavených nacistů a SS agenti byli přijati tím, že Bush-Rockefeller právník, Allen Dulles, do čeho by později se stal CIA. Allen Dulles, a později, George Bush, by se stal ředitelé CIA ...

VICE-Přehled o války proti terorismu

 

Zabití JFK VICE-Pouze na objednávku ! - Nelsona Rockefellera Presidential Power Grab Odhalení at Last

VICE-Kennedy a Nacisté


Nepřihlášený uživatel

#1191 Re: Re: Re: Re: charaktery těch, SS kteří ke svému divadlu zneužili starého člověka.

2016-11-13 11:40

ShabbaTot

#1192 Re: Re: Re: Re: Re: charaktery těch, SS kteří ke svému divadlu zneužili starého člověka.

2016-11-13 11:45


Nepřihlášený uživatel

#1193

2016-11-13 12:06

ČEŠI VLASTENCI Z MOJI VLASTI POZOR DNES SE VYSILALO O NÁKAZE TUBERKULOZE OD MIGRANTU CHCOU VÁM NECHAT OČKOVAT JEDY ZDE MATE FAKTA CO JSOU VAKCINY ZAČ A FARMACEUTICKÉ SPOLEČNOSTI CO ZABIJI DĚTI NA CELÉM SVĚTĚ S VAKCÍN JDOU DO KAPEC ELITÁM MILIONY

Záhadná smrt Elišky (†1,5): Podle pitvy ji očkování nezabilo! Policie střeží matku-ZDROJ BLESK

 VICE-VŠE O VAKCÍNÁCH A UČINCÍCH ODHALENO 

VICE-Neočkovaných dětí daleko méně náchylné k alergiím a onemocnění než očkovanými dětmi, - Study

VICE-Očkování nevyhnutelně způsobilo autoimunitních onemocnění - PLoS Study

ShabbaTot

#1194 Re: Re: Re: Re: Re: Re: charaktery těch, SS kteří ke svému divadlu zneužili starého člověka.

2016-11-13 12:11

#1192: ShabbaTot - Re: Re: Re: Re: Re: charaktery těch, SS kteří ke svému divadlu zneužili starého člověka. 

 dobytku jsem nadával tomu diskutéru,který si smazal nyní asi před 5 min. příspěvek a psal těsně přede mnou a nadával mě do mentálů a idiotů ,ale to je rudá specialita vytrhávat z podtextu,těm doskutérům,kteří se baví slušně nenadávám,ale přesto bych jim chtěl slušnou formou říci,že obětem války se neubližuje.

Mě nějaký Herman ani tak nezajímá,ale jeho strýc je přeživší holokaustu !

A tyto oběti je třeba bránit a ten chlap na videu které se taky oběvilo se mu směje.Tak to bude asi nějaký nácek,nebo někdo,kdo uznává ideologii ,která oběti shoa bránit nebude.

U mě si dal nálepku doživotního blba.

 


Nepřihlášený uživatel

#1195 Re: Re: Re: Re: Re: Re: charaktery těch, SS kteří ke svému divadlu zneužili starého člověka.

2016-11-13 12:21

#1192: ShabbaTot - Re: Re: Re: Re: Re: charaktery těch, SS kteří ke svému divadlu zneužili starého člověka. 

ISRAEL AT ŽIJE BOŽI NÁROD J.KRISTA ŠAK SOUD SE BLIŽI PÁNA PÁNU A KRÁLA KRÁLU

POLNICE SE BLÍŽI A HNĚV TAKY-God's Warning 2016 - Earthquakes, Tsunamis, Floods, Hurricanes, Tornadoes, Volcanoes

Evropě svatá valka proti Evropanum a Bělochum potomkum Izraelitu a dalšim potomkum Abraháma,Izákovi,Isaacových synové (dále Saxsons), zaznamenaný v knize Genesis, má přijít k povolení.Jákobovikterá dostala jméno "Izrael".

Jak je sionistický cílem Judaization světa právě přinesl?

Jednoduše řečeno, to je děláno křesťanskými ministrů, z nejznámějších televizních evangelistů dolů na kazatele ve svém rodném městě, který je skrytý sionista nebo kteří prostřednictvím úmyslného propastné neznalosti si pořád myslí, že anti-Christ sionistický je jedním z boží vyvolený národ . Oni jsou opravdu aktivní podněcovatelé pro Lucifer povstání k Jehovovi-Bohu .

Jste začínal chápat, proč je důležité, abyste pochopili různé rodokmeny národů země v souvislosti s tím, co říká Bible o nich? Jak budete rozumět hru, pokud nemůžete identifikovat aktéry?

A Já si furt řikal proč Izrael čeka na J.Krista přichod a proč je na evropany udělan NWO puč pomocí Uprchlíku a proč Kazatelé a Apoštolové zvěstujou Boži pravdu a Kristovu všem národum co má přijit a co nás čeká

Tento svět zákon bude být "právo admirality" (které již zahájených v této zemi, jen o všech common law je pryč), podle kterého náš účet práv budou zrušeny.

Budete přestane být občané Spojených států amerických, ale osoby, subjekty nebo jednotlivci, kteří jsou léčeni ve stejném stavu a konání jako ti, kteří jsou obtěžováni na Internal Revenue Service. Inc ., Který je skrytý aplikací z admirality práva na základě předpokládané nebo skutečné smlouvy, které jste dobrovolně svůj vlastní do nevědomky.

Klamáni Luciferem vlci v rouše Beránčím 

Mohlo by to nikdy nebyla podezření, že pojmy politického sionismu by přišel ovládat tah liberální, stejně jako takzvané základní křesťanství. To je přes tuto konverzi sionistické aktivitě, že křesťané jsou klamáni do podezření, že nový světový řád má být zřízen v Jeruzalémě , je vůle Boží na Zemi.

VICE-Kdo jsou skutečné Izraelité ?

 

Mt 10:34-40: „Nemyslete si, že jsem přišel uvést na zem pokoj; nepřišel jsem uvést pokoj, ale meč. Neboť jsem přišel postavit člověka proti jeho otci, dceru proti její matce a snachu proti její tchyni a nepřáteli člověka budou členové jeho domácnosti. Kdo má rád otce nebo matku víc než mne, není mne hoden; a kdo má rád syna nebo dceru víc než mne, není mne hoden. A kdo jde za mnou a nebere svůj kříž, není mne hoden. Kdo nalezne svou duši, ztratí ji; a kdo ztratí svou duši kvůli mně, nalezne ji.“ „Kdo přijímá vás, přijímá mne; a kdo přijímá mne, přijímá toho, který mne poslal“

 

VICE-#USA People's Reaction When Donald Trump win This Election #2016

 

ShabbaTot

#1196 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: charaktery těch, SS kteří ke svému divadlu zneužili starého člověka.

2016-11-13 13:44

#1195: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: charaktery těch, SS kteří ke svému divadlu zneužili starého člověka. 

 víš jak uvažuje dinosaurus?

Jeho mozeček je schopen tří základních instinktů a to 

1 Uteč

2.Útoč

3.Ztuhni a ani se nehni

Člověk uvažuje podvědomě také tak,třeba mnoho lidí cítí odpor k pavoukům,myším,švábům a tak.Chtějí utéct a nevědí proč.

Anebo ,proč si spoustu lidí bere jídlo,které je na stole a při tom nemají hlad?

Proč si spoustu lidí přestavuje pečínku,když vidí čuníka,anebo jiné "živé " maso ?

Proč z ústraní anonymního internetu spoustu verbátorů přeje někomu smrt a neštěstí?

Proč se z jinak normálního a slušného člověka stává démon ihned po té,co usedne za volant?

Proč spoustu lidí a hlavně žen miluje kočky ?

apod....,já ti to vysvětlím.V prvním případě zde křičí dinosaurus skrytý v každém z nás a proto odmítá pavouka.

V tom druhém případě se v našem mozku probouzí instinkt lovce-zběrače z před desetitisíci lety,kdy se prostě muselo jíst do zásoby,pokud bylo jídlo a to ikdyž nebyl zrovna hlad.Ono totiž jídlo vždy nebylo .

V tom třetím případě se v mužském mozku podvědomě probouzí instinkt lovce,který je tam podvědomě skryt z té doby.

V tom čtvtém případě útočí predátor v každém člověku a to drápem,který zastupuje nehet a ten funguje jako ukazovátko přející zmar,smrt,genocidu.

Důvod toho pátého případu,kdy se lidé mění v démony po té,co usednou za volant by mě teda ale vážně zajímal.Nevím proč se tak děje.

A co se týče koček,tak kočka je svá a na rozdíl od psa není "parazit" a dokáže se o sebe postarat a navíc takové kotě má kulatý obličej,je hravé ,kulaté a chlupaté a třeba ten obličej spoustě žen připomíná děti v kojeneckém věku a dětský obličej,zaoblené ,kulaté dětské tvary jaké má mimino ženy podvědomě přitahují.Třeba i toto je důvod,proč plyšové dětské hračky medvědů mají zploštělý obličej a téměř žádný čenich,mají připomínat mimina,ale mědvěd má při tom čumák jak anténu a to proto,protože má výborný čich a guláš v kotlíku nad ohněm ucící na 5 km.(Třeba na Aljašce a pak běda lovcům!)

Je těch případů je více,ale o tom se nebudu rozepisovat..a nyní proč zde tapetuji.

On ten člověk a vyšší formy savců jako slon,delfín totiž uvažují.

A lidský mozek má na rozdíl od dinosaura šedou kůru mozkovou a ta mu říká-přemýšlej,uvažuj,dedukuj a ptej se proč ,jak a hlavně pochybuj,dokáže svou vůlí a rozumem vysvětlit proč má strach,proč by měl utíkat a když by měl ztuhnout a ani se nehnout,proč,že?

Každý antisemita je na úrovni myšlení dinosaura.

Útočí a neví proč,je to v něm a spolu s ním i ta jeho stejně smýšlející banda.

Ale Homo Sapiens,člověk rozumný a moudrý,jehož mozek používá šedou kůru mozkovou si najde na Google a You Tube skutečného autora protokolu sijonských mudrců a nenechá ze sebe dělat hlupáka.

Snad jediný příspěvek k věci je odkaz na video,na kterém američani reagují na zvolení Trumpa.

Trump Ameriku rozdělí a američani nemají rádi vůdce a toto jsou slova více jak prorocká.

A na You Tube je super film ,jmenuje se Osm hrozných ,tak jdu na něj,viděl jsem ho již několikrát a líbí se mě na něm,jak tam ten černoch střílí běloušské lumpy a lotry,to se mě líbí,to se mě líbí a Abraham Lincoln to vše v tom filmu podporuje,protože na rozdíl od Trumpa to byl asi nejlepší a největší prezident v dějinách USA,odsuzoval rasizmus,nacizmus a byl pro svobodu amerických otroků a černochů a celkově byl prostě TOP..

 


Nepřihlášený uživatel

#1197 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: charaktery těch, SS kteří ke svému divadlu zneužili starého člověka.

2016-11-13 13:52


Nepřihlášený uživatel

#1198 KORUPCE ZVANÁ 11.9.2001 LEŽ LEŽ PODVOD minulém století. Dne 27. února 1933německý Reichstag byl znič

2016-11-13 14:09

KORUPCE ZVANÁ 11.9.2001 LEŽ LEŽ PODVOD minulém století. Dne 27. února 1933, německý Reichstag byl zničen požárem. Hitler

Jádrem korupci je dokumentární film série, která popíše komplexní vyšetřování tajných zpravodajských operací a spiknutí. Projekt je ploch exkluzivní upozorňovatele, zasvěceným osobám a rozhodující důkazy o vůbec poprvé.

Více než 2000 hodin důvěryhodný Network News klipy byly vynořil pro tuto průlomovou událostí, z nichž většina nebyla nikdy vidět, protože vysílala a nikdy nebyli k dispozici na internetu. Některé z videa zpravodajských segmentů pro tento projekt, když vyžádat od sítě, byl odepřen přístup do firemních a zástupci by se říci, že se požadované informace neexistuje, nebo byl na místě.

Někdo nechce veřejnost vidět tyto příběhy, že když se sloučí dohromady, vytvoří spiknutí rozsahu, který by mohl změnit způsob, jakým jeden pohlíží na svět. Nesčetné miliony lidí jsou manipulováni a lhal o síť jednotlivců v rámci vládních orgánů, které pracují ve prospěch soukromých zájmů.

Jednotlivci byli zapojeni do teroristických útoků z 11. září . Mnohé z týchž obrázcích jsou připojeny k historické události, které formovaly naše chápání vládní trestné činnosti.

Například Írán Contra záležitost podílí mnoho čísla, která se ukázal v 9/11 zaútočí .

Skutečný nepřítel je ten, kdo je za teroristický útok 11. září.
Usáma bin Ládin , tak úzce spojena s finanční zájmy v Bushově rodině a CIA , může být duchovní nebo mu může být vhodný obětní beránek, ještě další provokace, aby stampeded Američany do další války po ropě. 

Musíme zamyšleně zvážit, kde skutečná zdroj teroru spočívá - s jednou vousatý fanatikem v ochuzené Středního východu země nebo u těch, kteří by těžit, zatímco drcení americkou ústavu ve jménu hájení svobody

VICE-KORUPCE S 11.9.2001 FAKTA ODHALENÍ

VICE-FAKE VIDEOZÁZNAM NA KTERÉM BIN LADEN NEBYL ALE AGENT CIA USA

VICE-11/9 VŠE AJ S DUKAZEMA


Nepřihlášený uživatel

#1199 Sionistický New World Order

2016-11-13 14:22


Nepřihlášený uživatel

#1200

2016-11-13 14:24

Pro božské mláďata vylíhnou, musí zlomit své skořápky.

To již byla zahájena v neviditelných říších, ale ještě nemůžeme vidět v konkrétním hmotném světě. K tomu, aby se skořápky na crack otevřené, musíme kritické množství lidských bytostí, které vzdát se své duše a dovolit nesmírně mocné energie ducha transformovat jejich smrtelné a omezených lidských těl do nesmrtelných, neomezených božskými těly.

Při dosažení tohoto kritického množství, budou cizinci a subjekty, které byly krmení na lidech prostě zmizí.

Nyní konečně musíme pochopit, proč jsou tak zoufalí při zastavení tohoto vznik božských bytostí všemi možnými prostředky:Aby narody nebyly Bohem a J.Kritem Spasení

mikročipů-hybridizace-GMO-chemtrails-záření-únosy, atd.

Satanské kulty s jejich VICE-stroje času , jsou schopni vidět budoucnost. Oni vědí, že nepovede. Mohou zpozdit jen nevyhnutelné. I když přeměna ochotných lidí do božských bytostí je nevyhnutelná, musíme podílet ochotně do porodního procesu. Jak můžeme pomoci? Každý z nás potřebuje říci "Ne, díky!" na zručných manévry inzerátů.

VICE-Cizinci,Ego,Duše národu