Odvolat ministra Daniela Hermana

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#1087

2016-11-06 20:04

Nic proti panu Bradymu, čest jeho práci. Bohužel další pavlačový přešlap hradních individuí spustil podhradní manifestační vlnu odporu, kde pan Brady už - je mi moc líto - funguje jako zástupný faktor.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#1090 Re:

2016-11-06 21:05:39

#1087: -  

 Ale to přeci bylo jasné od začátku, že byl zneužit ve prospěch politků peroucích se o koryta. Jen on to neviděl, byl opojen zájmem médií a všech možných ocenění, které mu politici, aby se zviditelnili, dali. Ted tu není a postupně vymizí do ztracena a s odpuštěním ani pes po něm neštěkne. Občas se někde zmíní tato kauza, když se to někomu bude hodit. A mám-li být upřímný, byl mi sympatičtější sir Nicholas Winton, který zachránil stovky dětí a bral to jako povinnost s tím, že nic zvláštního neudělal. A zaslouženě metál dostal, aniž by se za něj musel přimlouvat nějaký strýček ministr. Před 14 dny o nějakém Bradym nikdo nic nevěděl a ač to zní krutě, těch, kteří přežili koncentrák bylo víc a nikdo je neocenil a i když ještě žijí, žádný ministr je na metál neprotlačuje. A možná v těch koncentrácích udělali takové hrdinské činy, o jakých se nám ani nezdá..... Byl to opravdu jen zástupný faktor a bylo zneužito starého člověka k nechutným politickým pranicím. Každý rok je na vyznamenání navrženo asi 700 lidí a z těch vybírají a určitě mezi nimi byli a jsou přeživší holocaustu. Určitě měl na stole takové Havel i Klaus. Všichni metál dostat nemůžou a žádná aféra se z toho nedělala a nedělá. A najednou se to někomu hodilo... A lže ten, nebo ten, můžete si vybrat, ten věří tomu, ten zas tomu, národ se hádá, pravdu se nikdo nedozví. Ona bývá většinou někde uprostřed