Odvolat ministra Daniela Hermana

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Odvolat ministra Daniela Hermana


Nepřihlášený uživatel

#1076

2016-11-06 11:40

Jinak vážení, kdo jste viděli na Primě ten pořad s Krausem, nebo si jej můžete někde na netu pustit, tak ten vlasatý, co stojí vedle Kocába je skladník ve velkoobchodu s potravinami firmy JIP v K.Varech. Umělec a kulturní pracovník jak hrom, skládá umělecky do regálů sýry a jogurty. Kdo tam chodí nakupovat, zná osobně tak, jako já. Tak nevím, co si mám o všech těch tzv. umělcích a kulturních pracovnících myslet, prostě tam nahnal Kraus nebo jeho poskoci koho měli po ruce, jen aby tam někdo byl, i když samozřejmě Šiklová, Kocáb, Ruml a jim podobní, co se chtěj vyhrabat z propadliště dějin, jsou skuteční, ale o tom zbytku si teda myslím své... Pár jich je z tzv kulturní fronty a zbytek podvod.... 


Nepřihlášený uživatel

#1077 nick

2016-11-06 12:55

Bylo to takové cvičné židovské spiknutíčko proti prezidentovi.


Nepřihlášený uživatel

#1078 Sobotko vykopni Hermana

2016-11-06 13:18

Prezident nevylučuje, že o tomto svém názoru, aby Herman odstoupilk z vlády, bude mluvit na plánovaném úterním setkání s premiérem Bohuslavem Sobotkou.  Tak Sobotko vykopni Hermana 

 


Nepřihlášený uživatel

#1079

2016-11-06 13:55

Demokrat

#1080

2016-11-06 15:43

Herman, Gazdík, Bartoška, Kraus a všichni ti zrádcové co táhnout proti Zemanovi by měli být obviněni z velezrady, jak si vůbec může nějaká jakoby herečka Barbora Štěpánová dovolit říct, o prezidentovi že je monstrum, to je tak hnusná urážka, že to nemá obdoby. Uvědomte si, že prezident Zeman bojuje za nás pracující lidi a to jak to tady dnes vypadá (německé banky, francouzská voda, návrat šlechty, ohromná závislost na EU, země která už není naše) to nám zařídil tatínek Havel.


Nepřihlášený uživatel

#1081 Re:

2016-11-06 15:45

#1079: -  

 Naivko, ten se nehne, kampak by šel? Tam, kde dělal před tím, tak pokud vím, jej vykopli, Od církve odešel a navíc Duka převzal metál na hradě od Zemana, tak si moc rozumět nemůžou a fráternická KDU pro něj jinou funkci nemá. Ten k tomu ministerskýmu křeslu se nechá přiklížit jen aby ho z něj nesundali a sám se nehne a bude tvrdit, že mluví čistou pravdu a nic než pravdu a nemá tedy důvod odejít. Jo a abych nezapomněl bůh mu bude svědkem, že nelže.

 

No a ted po půl hod co jsem to napsal jsem si vyslechl Hermanovo vyjádření, že odstupovat nehodlá, mluvil pravdu a na svém původním prohlášení nemá důvod měnit ani půl slova. Akorát tam nedodal to, že bůh je mu svědkem, v tom jsem se tedy mýlil, toho pro jistotu za svědka nepovolával. Je to had slizkej!


Nepřihlášený uživatel

#1082

2016-11-06 15:54

To já tedy tuto petici PODEPÍŠU všema dvaceti!!! Ať se laskavě p. ministr stará o svůj (ze všech nejchudobnější a nejopomíjenější) resort, který je hluboce podfinancován již celá desetiletí. Ať se laskavě zabývá rabováním našich archeologických památek detektoráři!!! Proč stále nemáme nový památkový zákon??? "Otevírání průduchů" v kapli marxistickým skinhedem z východu, to jsme mu k tomu mandát NEDALI!!!

Nepřihlášený uživatel

#1083 Re:

2016-11-06 16:26

#1082: -  

 No když se stará o duchovno, o Tibet a jezdí se najíst,napít a nechat poplácat po ramenou sudeťákama v Německu, tak na ten svůj resort čas nemá. Občas vykňourá nějakou dotaci pro divadla, aby "umělci" nehladověli a mohli protestovat a to je asi tak všechno. Jinak dělá vše, jak mu svědomí káže, shání metály pro příbuzný a nelže!


Nepřihlášený uživatel

#1084 Daniel Germán, prosudetský kolaborant

2016-11-06 18:27

Ukázkový nácek Daniel Herman se vykašlal na uctění obětí Terezína, které bylo celostátně určeno na 15. května 2016. Namísto toho, aby uctíval oběti německého nacistického řádění - jak učinila řada politiků, stejně jako byly účastny Židovské obce, rómské organizace, veteráni světové války, a řada dalších organizací. Sám ministr kultury Daniel Hermann se na uctění památek holokaustu vykašlal, a namísto toho se jel omlouvat do Německa na sudetoněmecký sjezd, kde pronesl řeč o vině Čechů vůči Němcům. Symbolicky tak všem obětem holokaustu plivl do obličeje, mohl si vybrat jakýkoli jiný den ke svému projevu.

jozo

#1085

2016-11-06 18:49

Kauza Zeman aneb puč sudetských Němců 2016

Herman je vůdcem české pobočky katolické sekce Sudetoněmeckého Landsmannschaftu. A takový človék rozhoduje, která divadla a která média s jakým názorem dostanou státní dotace. To je přímo ohrožení státní bezpečnosti.

 50,5 miliónů Kč z našich daní věnuje vůdce české katolické sekce SL, Herman, na výstavbu trvalé obří výstavy "Naši Němci"

Útok na českou státnost pokračuje:Vysídlení Němci ze Sudet dorazí do Prahy. Pozvala je Hermanova česká pobočka Sudetoněmeckého Landsmannschatu

 


Nepřihlášený uživatel

#1086 Re:

2016-11-06 19:23

#1085: jozo -  

 chacha, když jsem tyto odkazy dal do diskuze pod článek o tom, že by Zeman odvolal Hermana na aktuálně.cz, byly okamžitě smazány. To je ta demokracie a svoboda slova, cenzura jak hrom!


Nepřihlášený uživatel

#1087

2016-11-06 20:04

Nic proti panu Bradymu, čest jeho práci. Bohužel další pavlačový přešlap hradních individuí spustil podhradní manifestační vlnu odporu, kde pan Brady už - je mi moc líto - funguje jako zástupný faktor.

Mirek Fiala

#1088 Re: Re:

2016-11-06 20:49

#4: - Re:  

 Havlova "lůza" možná ne, zato ten kdo inicializoval tuto petici ani neví, že pan Herman je s jedním N :-) , chudáci hlupáci :-)

zemsnovec

#1089 Re: Zeman

2016-11-06 20:53

#3: -  sam jsi spina a nula

 


Nepřihlášený uživatel

#1090 Re:

2016-11-06 21:05

#1087: -  

 Ale to přeci bylo jasné od začátku, že byl zneužit ve prospěch politků peroucích se o koryta. Jen on to neviděl, byl opojen zájmem médií a všech možných ocenění, které mu politici, aby se zviditelnili, dali. Ted tu není a postupně vymizí do ztracena a s odpuštěním ani pes po něm neštěkne. Občas se někde zmíní tato kauza, když se to někomu bude hodit. A mám-li být upřímný, byl mi sympatičtější sir Nicholas Winton, který zachránil stovky dětí a bral to jako povinnost s tím, že nic zvláštního neudělal. A zaslouženě metál dostal, aniž by se za něj musel přimlouvat nějaký strýček ministr. Před 14 dny o nějakém Bradym nikdo nic nevěděl a ač to zní krutě, těch, kteří přežili koncentrák bylo víc a nikdo je neocenil a i když ještě žijí, žádný ministr je na metál neprotlačuje. A možná v těch koncentrácích udělali takové hrdinské činy, o jakých se nám ani nezdá..... Byl to opravdu jen zástupný faktor a bylo zneužito starého člověka k nechutným politickým pranicím. Každý rok je na vyznamenání navrženo asi 700 lidí a z těch vybírají a určitě mezi nimi byli a jsou přeživší holocaustu. Určitě měl na stole takové Havel i Klaus. Všichni metál dostat nemůžou a žádná aféra se z toho nedělala a nedělá. A najednou se to někomu hodilo... A lže ten, nebo ten, můžete si vybrat, ten věří tomu, ten zas tomu, národ se hádá, pravdu se nikdo nedozví. Ona bývá většinou někde uprostřed

Rozhořčený

#1091 Re: Re: Apage satanas!

2016-11-06 22:32

#1036: - Re: Apage satanas! 

 Přesně tak! Zavádí zde agresivní, netolerantní, xenofobní, fanatickou ideologii, nedílně spojenou s terorismem, klerofašismem a rigidně se řídící nenávistnou náboženskou doktrínou, utlačující základní lidská práva a svobody zanáší Evropu středověkou kulturou, podporují postupné vyvražďování Evropanů, ale pořád budou prudit s nějakým Ruskem. Zatímco Evropa je skrznaskrz prolezlá islamisty a ti zde připravují podhoubí pro dřihád a postupné pevzetí moci a nastolení teokratické totality, oni jim budou vesele stavět mešity, podporovat šátky, halal blafy a místo toho budou plašit jakýmsi Ruskem, které je rádo, že zvládá kontrolovat pár východoukrajinských měsr a vesnic. To jsou totální magoři.


Nepřihlášený uživatel

#1092 Re: Re: Re: Vážím si pana ministra Hermana

2016-11-06 23:20


Nepřihlášený uživatel

#1093 Re:

2016-11-06 23:35

#1076: -  To ale bylo ošklivé panoptikum u Krause v jeho pořadu, jsou to pořád skoro stejné tváře, které už jsou nám na dvě věci. Krause už hodně dlouho nesleduji, to že tam některé lidi ponižuje, když tam k němu lezou, to mě nevadí, ale ten jeho idiotský smích mě vadí. Hermana vypráskat byčem, asi tak.

 

D

#1094 Re: Re: Re: Apage satanas!

2016-11-07 01:12

#1091: Rozhořčený - Re: Re: Apage satanas! 

 jenže tohle Rusko drží na uzdě pouze USA a EU.

Jednoho jsem si všiml...že jak stoupla preference Trump v USA,na východě Ukrajiny se začalo válčit .

Jak preferovala paní Clinton...NIC.

Takže žádná občanská válka ,jak říká pan Klaus a pan Zeman,ale agrese Ruska na území suverenního státu.Tečka.

A jak by to dopadlo,vyhrát to v USA Trump ?

Válka,válka,válka !

Válka na území Ukrajiny metodou krájeného salámu až po Slovenské a Polské hranice....no....

A pak ? To jako máme věřit,že Mongol se zastaví a bude stát ?

Tak o tom se rozhodne již zítra v US prezidentských volbách.

Jinak náš prognostik,bolševik na hradě mě rozesmál.))))))))))))))

Tak do Čína máme vývoz pouze 1 % a do EU přes 80 % a na základě stížnosti UV KS Číny chce měnit ministry ve vládě a to i když na to nemá mandát.

ha.ha.ha,ha soudruhu,prognostiku,bolševiku ,.

Lezeš politicky do řitě komunistům z Čína ,obchod v tom není...pouze politika komunisty,chceš nás zaprodat a zradit ?

Dějiny ti to spočítají !

Máš pár roků,než zaklepeš bačkorama...stojí ti to za to ?

 

 

 

ShabbaTot

#1095 Re: Re: Re: Re: Apage satanas!

2016-11-07 02:06

#1094: D - Re: Re: Re: Apage satanas! 

 nejsem žádné D !

Jsem ShabbaTot a jsem upřímný ..jak se to D dostalo do mého nicku nevím,ale vím,že jsem pro USA,západ.svobodu a demokracii,jsem pro Israel !

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2016-11-07 10:54


ShabbaTot

#1097 Re: A to, že pan ministr se tedy hrbí a podlézá nějakému dalajlámovi tRe: Vážím si pana ministra Her

2016-11-07 11:06

#1096: - A to, že pan ministr se tedy hrbí a podlézá nějakému dalajlámovi tRe: Vážím si pana ministra Hermana 

 no.....protože jsem upřímný,klidně se přiznám,že jsem dobral prášky antibiotika na angínu  a hned jsem si dal panáka Ballantines SCHOT WHISKY,tak proto takový ostrý komentář ,ale jo...když už to tam je a nejde to smazat..proč ne,ale omlouvat se nebudu,náš pan prezident se také nikdy neomlouvá.

K tomu spojenectví a české územní malosti (územní a vojenská supervelmoc Česko asi nikdy nebude) asi toliko.

Kde nám USA a západ nařizoval měnit ministry a diktoval nesvobodu?

Právě naopak,od té doby,kdy jsme v EU  a NATO jsme jedna z nejsvobodnějších zemí světa.

Dá se říci,že ještě více svobodnější jak Německo a to je co říci!V Německu jak někdo poruší Befel,má dosti velké problémy s okolím a je mu vyčítáno  neněmecké chování.Zde v Česku si může kdekdo vylézt na hrad,ukrást tam standartu,rozřezat ji ještě se s tím chlubit a naše právnictví neví,jestli jsou na soud,nebo ne.Taková je u nás svoboda !A nejen v tomto směru..i v mnoha jiných směrech.

To vše může příklonem k výhodu padnout a přesně to se také stane.

A to nebude otázka několika měsíců,roků..ale celých desetiletí.

No...co se týče toho odvolání pana ministra,já to vidím asi takto.Za panem Sobotkou přijdou ostří hoši z USA a CIA,podusí ho,on vyměkne a žádné odvolání nebude,bude dohoda,oni se tam nahoře ti bařtipáni moc rádi domlouvají a kují pikle ,jak okrást pracující lid...ti si po krku nepůjdou.

 

 

 

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2016-11-07 12:13



Nepřihlášený uživatel

#1099

2016-11-07 12:49

Podepsáno
ShabbaTot

#1100 Re: Re: Re: A to, že pan ministr se tedy hrbí a podlézá nějakému dalajlámovi tRe: Vážím si pana mini

2016-11-07 14:57

#1098: - Re: Re: A to, že pan ministr se tedy hrbí a podlézá nějakému dalajlámovi tRe: Vážím si pana ministra 

 no...dle mého soukromého názoru jste docela inteligentní diskutér na vysoké úrovni,vykáte a s velkým V ještě.

To oceňuji a děkuji za slušnost.Co se týče této vysoké politiky,tak do té já z naší vesnické hospody a od domácího PC nevidím,pouze to,co si přečtu na netu.Ale já bych se tohoto dizkuzního fóra nezůčastnil,kdyby nebyla znevážena zesměšněna oběť války,to mě vytáčí a taky se zde napadal Žid a Israel celkově...k tomu se nemohlo být zticha.

Jenže jakákoli negace je výsledkem protipólních názorů a ty vznikají vlivem rozdělení společnosti a naše česká společnost je rozdělena až tak,že čekám,kdy se to na demonstracích začne prát.

Píšete,že Vám je jedno zda se bude orientovat na východ,nebo na západ ?

Ale můj selský rozum mě říká,že orientace na východ by se bez politického ovlivńování neobešla a přesně takto by to i bylo..

A protože ta naše česká společnost je rozdělená,žádná čistá revoluce a snadný obrat by se jako v Únoru 48 nekonal.

Já se bojím jedné věci..a to je výbuchu násilí na různých demonstracích a všeobecnou rubačku každého s každým.

Sledoval jste film Slunce,seno a pár facek ?

Takže asi takovou jaká je ta poslední zcéna z toho filmu..no..