Odvolat ministra Daniela Hermana

Quoted post

Dan Mach

#617 Re: Poznámka k vyznamenávání. Sledoval jsem Zemanův projev a musel jsem mu zatleskat.

2016-10-29 15:22

#612: Horal - Poznámka k vyznamenávání. Sledoval jsem Zemanův projev a musel jsem mu zatleskat.  

Než volit Schwarzenberga, to raději volit ďábla. Je vidět, že jste si vybral, i když Bumbála jsem takto neště neslyšel označovat :)

Odpovědi

Horal

#675 Že na mne bude reagovat tento Mach nejapný, věčný a placený to oponent, dalo se čekat.

2016-10-29 20:08:08

#617: Dan Mach - Re: Poznámka k vyznamenávání. Sledoval jsem Zemanův projev a musel jsem mu zatleskat.  

 Už se těším, až se s těmito zrádci a přisluhovači jakými je Dan Mach (Dane Machu - jsi ty vůbec Čech nebo jen trapná a směšná zrůdička, poskok nějaké zvrácené neziskovky či vlezdoprdelka všemu Bruselkému a Americkému?) budeme jednou po zásluze vypořádávat... To bude mela... :-) 

Za co? Za zrádcovství a za přisluhovačství při postupném odevzdávání státu středověké ideologii, těm primitivním parazitům, kteří sem táhnou za jediným účelem a tím je podmanění evropských národů. Tak jak o tom psal už před léty americký univerzitní profesor, historik a politolog Samuel Hantington. Ve své knize Střet civilizací to nádherně popisuje jak ten zvrácený islám má v plánu zaplnit tzv. bílá místa v Evropě a ve světě. Ještě že máme Zemana...

Tady v horách, jsou nám ale nějací pražští šašci, říkající si umělci či kavárna - stejně tak i Bruselští slouhové či vládní přisluhovači typu Sobotky u prdele... :-)  Viřiď jim to. A také jim vyřiď, že zde sympatizujeme a spolupracujeme a to velmi, s Pegidou a s AfD. Ano? Děkuji.  A už na mne prosím nereaguj...