Daniel Herman prezidentem

Quoted post

P. Jan Špaček, Horní Planá
Nepřihlášený uživatel

#12

2016-10-27 05:50

Daniel Herman je pro mne jasná volba. Dovedu si ho velmi dobře představit jako vynikajícího prezidenta České republiky.

 

Když vidím toho pána s "virózou", který čím dál tím víc zaprodává naši vlast komunisticko-maoistické Číně, je mi z toho smutno. A když vidím jeho servilního mluvčího, bývalého redaktora komunistických Haló novin, který předvádí vrcholový "rektální alpinismus", chce se mi zvracet...

 

DANIEL HERMAN NA HRAD !!!

Odpovědi

Noname

#26 Re:

2016-11-28 17:55:12

#12: P. Jan Špaček, Horní Planá -  

 Špačku, ty ptáku - maoistická Čína vadí a maoistický dalajláma ne? Víš co ten komunista z Tibetu mmj. řekl? Že si na uprchlíky musíme zvyknout. A co kdybychom mu vzkázali, že by si měl zvyknout na Číňany? Naštěstí je tu daleko víc lidí rozumnějších.

Ale teď vážně. Lidi - vše toto nás má rozdělit, rozhádat a odvézt pozornost od skutečných problémů. Loutky typu Herrman, Babiš atd. jsou pro to jako stvořené. Nenechte hněv cloumat svým majestátem.

Vždyť je to tak průhledné! Jasně, že Bradyho nikdo nezval - vždyť to byla zase jen výborně připravená provokace. Technologicky tam nic nesedí - projeďte si internet a nežerte jim to.

Teď je třeba držet pohromadě a vypráskat je všechny.

Zdar a sílu