Petice k iniciativě NECHCI EET

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#59

2016-09-21 14:31

Pan Babiš všechny podnikatele napadá, že kradou, on na to má lidi. Jinak to je jenom soustřeďování dat státu o ničem jiném to není, aby pan Babiš mohl zamést s případnou konkurencí. Nevím, co bude stát dělat, až se mu po zavedení EET přihlásí na Úřad práce 1 000 lidí, kteří do toho nepůjdoua raději skončí. Navíc znám mnoho podnikatelů, kteří jsou výbornými řemeslníky a podnikateli, ale s moderními telefony a počítači jsou totálně mimo. Už vidím, jak si pořizují moderní zařízení se kterým nebudou vědět, co dělat. A ještě je budou FÚ nahánět, že udělali něco špatně. Vím, to z vlastní zkušenosti. V minulosti jsem dělala DPH cca 1 týden, nyní, díky kontrolnímu hlášení, tento samý úkon dělám cca 1/2 měsíce. Místo aby se vše zjednodušovalo, tak je to horší než za totáče.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#65 Re:

2016-09-22 07:35:50

#59: -  

 souhlasím, Bojuji s tabletem...samé klikání a on si stejně dělá vše po svém. A ten program zdarma na EET je fak jednoduchý, ale je to boj na dajších 15 minut z času Vašeho -našeho...mám masáže , kosmetiku a musel jsem pořídit tablet s mobilním  internetem, a jakékoliv připojení žere kredit, tablet si žere data a moje peníze ikdyž nechci. Nejde to omezit. Takže abych přirážel zákazníkovy 50kč k účtence..a nebo platit  600kč měsíčně...a o to jde . Jsou v tom velké peníze  a  data..Tablet chce vědět kde bydlím, co jím, kam běhám, koho mám v kontaktech, kde spím..prostě  totální kontrola svobody