Petice Strany Zdraví Sportu Prosperity (SZSP), určená vládě ČR

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#85

2011-11-12 11:56

Souhlasím s peticí,nepřizpůsobilí se přistěhovali do Naší země,jsou povinni dodržovat Naše zákony ,Naší kulturu,možností zapojit se dostali dost,dostali byty I.kateg.,mají možnost posílat děti do školy.Jsou nepřizpůsobilí již několik set let a takhle to dál nejde.Pokud budou mít sociální dávky a dávky v hmotné nouzi vyšší než kdyby pracovali,tak je to nebude motivovat.\Je zapotřebí změnit zákony.Měli by být zákony pro všechny stejné.Vím o čem mluvím byla jsem samoživitelka a syna na vysoké škole,příspěvek na bydlení jsem dostala 5O,-Kč,směšné,že.Chodila jsem do práce,a po večerech dělala domácí práci a syn mi pomáhal,abychom to vše zvládli.Ted jsem četla jaké dávky dostávajíromští studenti,je mi z toho zle,měsíční částky 44OO i více (příspěvky na bydlení,na potřeby adt.( celková částka je 4,4miliony )Kdo je v naší zemi diskriminován,já jsem si tak připadala,samoživitelka,která poctivě pracovala 35 roku v jedné fabrice.Poctivě odváděla daně.Tak se vážení vládní činitelé zamyslete, národ není hloupý.Jednou pohár vína přeteče.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#86 Re:

2011-11-12 12:02:48

#85: -