Petice Strany Zdraví Sportu Prosperity (SZSP), určená vládě ČR


Nepřihlášený uživatel

#76 Re: CIKAN

2011-11-11 17:07

#3: PISTA - CIKAN  

 Na které planetě žiješ a si dost mimo realitu????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!S pozdravem Pavla Kaplanová


Nepřihlášený uživatel

#77

2011-11-11 17:11

Petici pošlete odevzdat na hrad všechny ty bílé maminky co mají miminka a musí chodit do práce, protože nemají nárok na takové příspěvky a přídavky jako ti černí. Pošlete tam ty, kteří vstávají ve čtyři ráno, aby stáli na zastávce a naštvaně přihlížejí jak jdou naši "spoluobčané" v podnapilém stavu domů, zatímco obyčejní lidi musí do práce, kde dřou na to, aby dostali pár korun za které jen stěží zaplatí nájmy a inkasa, školky a školy, jídlo a potřeby... O kultuře nemluvím. Pošlete tam ty, kteří byli někdy uráženi nebo napadnutí černými "spoluobčany"... Pošlete tam ty prodavačky, které museli ze svých těžce vydělaných peněz platit manko za ty, kteří nemají čas stát u pokladny a raději si vše potřebné ukradnou...

Nepřihlášený uživatel

#78 Re: Re: CIKAN

2011-11-11 17:24

#9: Čech - Re: CIKAN

Plně s vámi souhlasím... Sama jsem naštvaná česka, která místo toho, aby se starala o své dvouleté dítě musí chodit do práce, protože nemám nároky na příspěvky, kteřé "spoluobčané" dostávají běžně... Mám strach posílat své starší děti bez dozoru ven, protože se mi v parku určeném pro děti před domem shlukují "spoluobčané" a celý den sedí na lavičkách, dělají hluk, nepořádek a obtěžují slušné lidi. Do centra města nám stěhují "spoluobčany" protože jim sociálka zaplatí celé nekřesťanské nájmy a inkasa a my ostatní na to musíme makat. A ani se nemůžeme pořádně vyspat, jelikož "spoluobčanů" je v jednom bytě neuvěřitelně moc takže tráví skoro všechen svůj čas venku před domem kde bydlí na lavičkách co si "půjčili" z nedalekého parku a za přídavky na děti popíjejí a dělají bordel před domem. Je jim celkem jedno jestli je osm ráno nebo dvě v noci. Oni nemají žádný řád, nemají z ničeho obavy... Mají všechno a zadarmo. Bydlí zadarmo, chodí do školek a škol zadarmo, většinu věci si pořídí zadarmo, když se nikdo nedívá :-) a aby jim náhodou nebylo ublíženo tak ještě k tomu všemu zadarmo dostanou pořádné kapesné, aby měli na benzín do těch svých fár a aby měli co házet do automatů. Bydlela jsem mezi romy a utekla jsem velmi rychle do centra města... Teď jsou i v centrech měst, ve velkých a drahých bytech... Podle mě, když na něco nemám peníze tak si to prostě nemohu dovolit.... Je to tu postavené na hlavu... Je tu dvojí metr... Ne nadarmo už kdysi jeden zpíval "Abychom se jednou nedivili!"


Nepřihlášený uživatel

#79

2011-11-11 17:42

Doutnák je již zapálen

Nepřihlášený uživatel

#80

2011-11-11 18:47

Tak benevolentní a jednostranně prospěchářsky nastavený sociální systém příspěvků pro cikány, který respektuje i řvaní cikánů na úřadech je do nebe volající a musí se velmi rychle změnit. To platí i o udělování invalidních důchodů a příspěvků na auta pro cikány.

Nepřihlášený uživatel

#81

2011-11-11 22:56

Nejsem rasista,ale po zkušenosti,když jsem byla okradena Romkou v Havířově,se mi změnil názor,v žádném případě žádné Romy!!!!!!

Nepřihlášený uživatel

#82

2011-11-11 23:57

Prostě nechci aby mě zase Romové přepadly.

Nepřihlášený uživatel

#83

2011-11-12 10:23

Chci, abych já a moje rodina žila v klidu a pohodě. A oni nejen mou, ale i ostatních slušných lidí, tuto ideu ničí.

Nepřihlášený uživatel

#84

2011-11-12 11:47

opravdu je neco podobneho potreba

Nepřihlášený uživatel

#85

2011-11-12 11:56

Souhlasím s peticí,nepřizpůsobilí se přistěhovali do Naší země,jsou povinni dodržovat Naše zákony ,Naší kulturu,možností zapojit se dostali dost,dostali byty I.kateg.,mají možnost posílat děti do školy.Jsou nepřizpůsobilí již několik set let a takhle to dál nejde.Pokud budou mít sociální dávky a dávky v hmotné nouzi vyšší než kdyby pracovali,tak je to nebude motivovat.\Je zapotřebí změnit zákony.Měli by být zákony pro všechny stejné.Vím o čem mluvím byla jsem samoživitelka a syna na vysoké škole,příspěvek na bydlení jsem dostala 5O,-Kč,směšné,že.Chodila jsem do práce,a po večerech dělala domácí práci a syn mi pomáhal,abychom to vše zvládli.Ted jsem četla jaké dávky dostávajíromští studenti,je mi z toho zle,měsíční částky 44OO i více (příspěvky na bydlení,na potřeby adt.( celková částka je 4,4miliony )Kdo je v naší zemi diskriminován,já jsem si tak připadala,samoživitelka,která poctivě pracovala 35 roku v jedné fabrice.Poctivě odváděla daně.Tak se vážení vládní činitelé zamyslete, národ není hloupý.Jednou pohár vína přeteče.

Nepřihlášený uživatel

#86 Re:

2011-11-12 12:02

#85: -  

 


Nepřihlášený uživatel

#87 Re: Re: CIKAN

2011-11-12 12:51

#5: - Re: CIKAN

Nepotřebuje, asi to byl inteligent.


Nepřihlášený uživatel

#88

2011-11-12 13:29

Našim mocipánům nejde tato petice pod nos aby se neznelíbili EU. Na ostatní kašlou ve všem a je jim jedno, kam naši republiku dostali.

Nepřihlášený uživatel

#89

2011-11-12 20:53

Chceme bezpečnost v ulicích a ukončení diskriminace většiny našimi úřady a vládou!

Nepřihlášený uživatel

#90

2011-11-12 21:08

POCHÁZÍM Z ÚSTÍ NAD LABEM A VÍM ,CO JSOU ZAČ A ČEHO JSOU SCHOPNI!!!

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2011-11-12 21:12


vybrat prezdivku

#92 Předmět

2011-11-12 21:18

Napsat komentář...

Nepřihlášený uživatel

#93

2011-11-12 23:03

Nechápu,že někdo řeší kdo tu petici založil ať je to sportovec nebo kdokoliv jiný je zřejmé že je to čech a že to co se děje mu není lhostejné.Jsem občanka české republiky, mám dvě děti a mám strach o jejich život.Nebyla jsem rasista,ale postupem času se jím stávám.Nesnáším cikány,vadí mi, že se zde roztahují a vadí mi, že mají větší práva a lepší výhody než já, těžce pracující čech.Chci aby moje děti vyrůstali v bezpečí a né pod taktovkou cikánů.


Nepřihlášený uživatel

#94

2011-11-13 08:53

Není co dodat..

Nepřihlášený uživatel

#95

2011-11-13 11:13

Bez práce nejsou koláče.

Nepřihlášený uživatel

#96

2011-11-13 14:43

samozřejmě jsem také jeden z mnoha nespokojenců, ale slova nestačí, je třeba přejít už k činům, jak praví klasik: "Acta, non verba!" (Činy, ne slova!) A teď se ptám jak to my, občané můžeme ovlivnit. Doba defenestrací je už dávno pryč, vyhlášení občanské neposlušnosti, je asi možné, ale nevím jak se to dělá - platit účty musím pořád stejně a jestli souhlasím s přijatými zákony a jejich novelizacemi se mě nikdo neptá..... prostě tu najednou jsou a jede se podle nich.
Jediné co mě napadá je obsazení parlamentu v době hlasování a hlídat si svého politika a když bude špatně hlasovat, tak ho hned na místě zlynčovat.
Samosebou, že nadsazuji, ale změna vládní struktury bude těžká a zdlouhavá a ne všichni se toho dožijeme (ať věkem nebo přičiněním spoluobčanů). Tož hrrrr na ně!

Nepřihlášený uživatel

#97

2011-11-13 16:36

Bydlím v ulici,kde naproti nám v "rodinném" domě bydlí nepřispůsobiví.Rok od roku je jich tam čím dál víc a vidím,jak si žijou.Proto podepisuji tuto petici.

Nepřihlášený uživatel

#98

2011-11-13 19:18

¨Plně souhlasím s touto peticí,už je zapotřebí aby
slušní pracovítí lidé přestali doplácet na dosavadní
systém.

Nepřihlášený uživatel

#99

2011-11-13 19:53

je treba se tež zaměřit na rozkrádání rozpočtu jinými zloději ,než cikány ,tam jsou to miliardy,a jsou to bílí zloději,s koupenými tituly a funkcemi ,dá se říct ,že tito mi vadí víc.zápecová.
kocour

#100 Re: Re: CIKAN

2011-11-13 21:53

#9: Čech - Re: CIKAN  

 Plne souhlasim