Petice na podporu JUDr. Kláry Samkové, Ph.D, advokátky.

Quoted post

Martin Pospíšil
Brno

#136

2016-05-31 21:16

Nemusím Samkovou jako člověka, pro její obhajobu nepřizpůsobivých, pro její politickou turistiku z jedné strany do druhé, po tom všem, co doposud předvedla, nevěřím, že to myslí opravdu upřímně a není to jen další její kalkul. Přesto vše jsem podepsal, jelikož zde nejde o nějaké (ne)sympatie k danému člověku, tady jde o svobodu projevu, kterou se nám někdo pod záminkou politické korektnosti snaží uzmout. A já budu vždycky stát na straně svobody projevu, ať to pro mě znamená, že se postavím za pro mě nesympatického člověka. Lidi, bijme na poplach, pod záštitou jakési zvrácené tolerance a lidských práv se nám do Evropy potichoučku vkrádá zrůdná totalitní ideologie. Nenechme se opít rohlíkem, utopická představa mírového multikuůturního soužití možná zní hezky, mnozí slaboduší naivkové se na tuto vizi snadno upnou, ale naše pojetí tolerance je islámu naprosto cizí a jakoukoliv naši vstřícnost berou jako slabost, které hodlají náležitě zneužít. Lidé, nenechte si vzít vaši svobodu, za kterou naši předci prolili tolik krve. Postavme se svorně proti jakékoliv cenzuře a pronásledování za vyřčený názor, nebo skončíme právě v takové nesvobodě jako islámské krajiny! Jak ustoupíme dnes, ustoupíme i zítra a mějme na mysli, že do nekonečna ustupovat nelze, jednou narazíme zády do zdi a to už bude pozdě!

Odpovědi

Pavel Havlíček
Autor této petice

#150 Re:

2016-06-06 09:41:44

#136: Martin Pospíšil -  

 Martine dobrý den,

díky, pochopil jste pravé meritum věci. Nejde o paní Kláru primárně, ale o její Svobodu projevu, která je nejen její, ale nás všech.
Díky.

Pavel Havlíček