Petice za referendum o vystoupení z Evropské unie

Quoted post

Povaleči z kaváren do polí a továren
Nepřihlášený uživatel

#9016 Re: Muslimské šátky v českých školách – Václav Klaus ml.

2016-04-28 12:23

#8989: - Muslimské šátky v českých školách – Václav Klaus ml. 

 Jak jsem to nedávno někde četl, jedna muslimská píča žádá o toleranci, tři ty kozomrdové už ji budou vyžadovat a pět ovládne celou tu jejich vymrdanou sluníčkovou třídu. A ty tupý hovádka se jim budou podřizovat protože hatefree . .. . Takže milá Emanko, já, jako Čech na ty tvý exhibice seru, pro mě seš jen zárodek zrůdný ideologie, kterej by se tady rád uchytil, a po něm další a další. Ale to není to nejhorší. Nejhorší je ta česká lůza, která tobě, a tobě podobnejm tady umetá cestičku, protože hatefree ...

Odpovědi

Realista

#9047 Re: Re: Muslimské šátky v českých školách – Václav Klaus ml.

2016-04-29 12:29:34

#9016: Povaleči z kaváren do polí a továren - Re: Muslimské šátky v českých školách – Václav Klaus ml. 

 Jistěže. Jak známo, s jídlem roste chuť. Muslimové jsou jako jezinky. Pustíš jim jeden prstíček a za chvíli tu mají celou ruku. Nevinnými šátky to teprve začíná, pak přijdou na řadu burky přes celý ksicht, poté si budou vyžadovat halal výjimky ve stravování, pak budou chtít zřizovat modlitebny, mešity, sundávat kříže z veřejných prostranství, do ulic vysílat šaria hlídky, obsazovat ulici po ulici, imámové budou vesele v mešitách hlásat radikální islám a nenávist k naší kultuře i demokracii jako takové, zatímco policie bude na příkaz systému zatýkat v ulicích vlastence no a až jich zde bude tolik, že nás populačně převálcují, prostě si založí svoji stranu, demokraticky vyhrají volby, nastolí šariu, zruší ústavu, zavedou islámskou republiku a jsme takříkajíc v hajzlu. Problém je, že oni mají zcela odlišně nastaveny hodnoty. Oni naše ústupky neberou jako vstřícnost, jíž by si mohli vážit, nýbrž jako slabost, které nikdy neváhají řádně zneužít. Jakýkoliv náš ústupek je pro ně alláhova vůle a potvrzením, že oni jsou nám nadřazeni a my jako nevěřící plebs jsme povinni jim sloužit.