Petice na podporu ústavní stížnosti proti inkluzi

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#165

2016-03-29 05:45

Podepsala jsem.Mám vnuka s aspergerovým syndromem.
Díky vstřícnosti školy dostal asistentku.To ale u každé školy nejde.

Odpovědi

Karel

#172 Re:

2016-04-06 07:51:57

#165: -  

Podepsala jsem.Mám vnuka s aspergerovým syndromem.
Díky vstřícnosti školy dostal asistentku.To ale u každé školy nejde

Proč by to proboha nešlo? Inkluze je právě o tom, aby všichni měli stejnou možnost jako vy a nemuseli spoléhat na blahovůli vedení školy.


Nepřihlášený uživatel

#173 Re: než něco napíši, tak si ověřím fakta u několika zdrojů

2016-04-06 09:58:14

#165: -  

Jestli i váš podpis rozhodne, tak díky vašemu podpisu děti s LMP asistenta nedostanou. Poděkujte sama sobě jak škodíte.

Tato petice je namířená proti lidem jako jste vy.

Petice má za cíl zrušit kroky podniknuté ministerstvem školství k tomu, aby rodiče jako vy měli od státu zajištěnou podporu dětí.

Asi jste si řádně nepřečetla text petice a nechápete smysl inkluzí. Smyslem inkluzí není děti s LMP z normálních škol vyhnat, ale naopak vytvořit takové podmínky, aby tam mohli zůstat a přibývali další a další a další. A tato petice se snaží tuto snahu zbortit.

A ještě naokraj. Vyhláška(zákon) zmíněná v petici určuje, že problém se týká dětí s LMP, což není případ dětí ze školy na Kociánce, protože tam jsou autisti a tělesně postižené děti(LMP je jaksi u něktrých dětí smutný přídavek navíc). A ty podléhají jiným vyhláškám a paragrafům a bůhví jak se to správně jmenuje. Což autorky petice paradoxně moc dobře vědí a šíří zbytečný strach mezi rodiči. A hodně úspěšně.


Nepřihlášený uživatel

#174 Re:

2016-04-07 09:57:24

#165: -  

Kampaň Blesku proti inkluzi - rozhovor

 

snad vám to otevře oči, co jste vlastně podepsala.