Požadujeme prošetření vyučovacích metod učitelky Petry Štěpánové

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#1014 Re: Dost mě překvapuje, že jako autorka této petice je uvedena Jelena Vičanová.

2016-03-02 00:59

#1013: Roman - Dost mě překvapuje, že jako autorka této petice je uvedena Jelena Vičanová. 

 Podstatné je, že paní učitelka děti ve škole obelhává, falšuje historická fakta a nalívá dětem do hlav jednostrannou a navíc zcela lživou propagandu. To se jaksi neslučuje s povoláním učitele. O názorech paní učitelky tady nikdo nediskutuje a o tom tato petice není. A kdo petici založil, je mi srdečně jedno, podstatnou skutečností je ohlupování dětí ve školách pomocí nestoudných lží, nikolii kádrový profil zakladatelky, soudruhu kádrováku.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#1019 Re: Re: Dost mě překvapuje, že jako autorka této petice je uvedena Jelena Vičanová.

2016-03-02 07:56:12

#1014: - Re: Dost mě překvapuje, že jako autorka této petice je uvedena Jelena Vičanová. 

Učitelka má pravdu. Francii, Belgii, Holandsko, Itálii, Norsko a další země Evropy osvobodilo USA. USA z větší části od fašismu osvobodilo i Německo, Rakousko a dokonce částečně osvobodilo ČSR. V čem je tedy problém?