Požadujeme prošetření vyučovacích metod učitelky Petry Štěpánové

Quoted post

jsem ze školství
Nepřihlášený uživatel

#145

2016-02-27 16:00

Učitelka má děti učit ke vzájemné toleranci a slušnosti. Má je naučit, aby nepoužívaly vulgarismy, vážily si sebe i svých kamarádů, aby dokázaly pochopit že někdo je třeba odlišný - aby na něj necivěly a uměly si to vysvětlit, aby od mala věděly, že se nelže, nekrade. Politické záležitosti nemá co s malými dětmi řešit. Jde o vymývání mozků a manipulaci. Děti se postupně učí historii a musí si sami utvořit politický názor. A když učit historii, tak přesně a spravedlivě, žádné upravování podle toho, co se  tomu, nebo onomu zrovna hodí. Tahle paní nemá ve školství a práci s malými dětmi vůbec být. (Ta by totiž mohla asi klidně vnucovat dětem třeba i korán, kdyby se to hodilo.)

Odpovědi

Jaromír Merhaut

#146 Re:

2016-02-27 16:02:03

#145: -  

 Anonym se dovolává slušnosti:-)

Šipr

#1243 Re:

2016-03-09 16:15:49

Milý anonymníku, bůh QUETZAL alias klub vypreparovaných hlav Tsan - Tsa je tvým vzorem. Kam až vstoupí noha ruského vojáka, odtud nerada odejde /je to jejich obsese/ a pak už tam ani tráva neroste, ani Kubáňští slavíci nezpívají, natožpak imperialističií slavíci z Madridu. Marně hledám důvod proč být tolerantní ke zpupnosti, lžím a reliktům "vědeckého komunizmu". V Rusku na rozdíl od Německa kde proběhla denacifikace žádná debolševizace nebyla. Hrdinové GULAGŮ , kteří stříleli odpůrce socializmu, kulaky a imperialistické agenty do zátylku se furt pyšní svými Rudými hvězdami. Lysenko nositel Stalinovy ceny, Mičurin se svou hruškou jsou pořád hrdiny a to nemluvím o Blochinovi, který střílel v Katyni Poláky. Zkus si udělat výřad Nobelových cen obou stran, vynálezů, kulturních statků a najdi pro ten rozdíl racionální vysvětlení. Já bych věděl tam je svoboda přemýslet a plody přemýšlení jsou oceňovány. Na východě smí mluvit jen dogmata, impoerátoři a Pyrhos.#145: jsem ze školství -