MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#74037 Re: Miloš Zeman je ruský troll, záměrně ničí hodnoty demokracie a úřadu prezidenta republiky....

2016-02-18 07:27

#73943: - Miloš Zeman je ruský troll, záměrně ničí hodnoty demokracie a úřadu prezidenta republiky.... 

 

 Bohužel se potvrzuje co jsem napsal.

Nemocná účetní zpronevěřila přes deset milionů. Dejte jí milost, navrhl Pelikán. Zeman to odmítl

Lékářně nechyběl milion korun ročně? Hm, to panečku musela být lékárna přímo napojená na lékaře "léčící" neplodnost. 

Odpovědi

Občan ČR
Nepřihlášený uživatel

#74040 Re: Re: Miloš Zeman je ruský troll, záměrně ničí hodnoty demokracie a úřadu prezidenta republiky....

2016-02-18 09:36:30

#74037: - Re: Miloš Zeman je ruský troll, záměrně ničí hodnoty demokracie a úřadu prezidenta republiky.... 

 Obyvatelé Pacova jsou šokovaní komu prezident Zeman udělil milost! No, já nejsem z Pacova, ale jsem stejně šokovaní jako oni.


Nepřihlášený uživatel

#74084 Re: Re: Miloš Zeman je ruský troll, záměrně ničí hodnoty demokracie a úřadu prezidenta republiky....

2016-02-18 16:19:42

#74037: - Re: Miloš Zeman je ruský troll, záměrně ničí hodnoty demokracie a úřadu prezidenta republiky.... 

 I toto bohužel potvrzuje, že Zeman chtěl milostí dále relativizovat ústavní funkci a tím vytvářet dojem, že on je ještě přijatelný. 

Muž, jemuž dal Zeman milost: Nevím, proč si prezident vybral zrovna mě

Zeman s největší pravděpodobností opě lže. Proč by se měl léčit s roztroušenou sklerozou nomocničně? Nezní taková informace nijak pravděpodobně. 

Vypadá to, že to Zemanovi celé pomíchalo, spíše lze věřit, že žena s rakovinou, je nemocničně ošetrována, než pacient s roztroušenou sklerozou, který navíc ještě nedávno seděl ve vězení, tedy evidentně bez velkých příznaků nemoci. Je to celé tedy jako vždy se Zemanem velmi podivné.