Podpořte Zoo Ústí nad Labem

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#100 Re: Re:

2015-10-26 10:03

#92: - Re:  Víte, pane, ten bordel, který tady skutečně máme, dělá ta naplavenina ze všech maloměst po republice, co se k nám neustále hrne! Už jen ta slepice na našem magistrátu! Přiblblá slovena (nic proti slovákům), co si myslí, že si tady bude budovat kariéru a kálí na historickou hodnotu Prahy a jde na ruku těm podělanejm developerům! A nejsme pražáci, ale pražané...když už. A bodejť by byli zaměstanci spokojení, když se po nich dlouho nešlapalo a najednou musejí makat, že? Holt, bez práce nejsou koláče! Ale to vy v Ústí vlastně už moc neznáte, když tam většinu tvořej cikánský nemakačenka, co se téměř každý týden baví nahlašováním bomb v nákupáku u nádraží a podobně... Takže si vlastně oba nemáme co vyčítat a nezbývá než si popřát hezký den! :-)

 

Odpovědi

spolužáci

#101 Re: Re: Re:

2015-10-29 09:19:16

#100: - Re: Re:  

 Jmenuji se Petr Kiebel, utírám slonům zadek, což je velmi záslužná práce, chodil jsem na 12.ZŠ Střekov, a islám přijímám, už na škole jsem byl postižen lehkou mozkovou disfunkcí, sníženým rozpoznávacím reflexem. A přísahám, že jsem petici nepodepsal, protože jsem ze zlodějské ústecké TOPky, my krademe jinak.