MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#62169 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Je mi z nacistických havloidů na blití

2015-10-22 18:50

#62160: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Je mi z nacistických havloidů na blití 

 Pořád to nic nemění na tom, že to bylo jedno z mála období, kdy Rusko neohrožovalo svět totalitou. Putin vyhrává volby "vícekrát za sebou" jen proto, že změnil ústava tak, aby to bylo možné, naprosto stejně jako si komunisté či nacisté (jedná se v podstatě o totéž) upravují ústavy, když se dostanou k moci do té podoby, aby už nikdy o moc nemohli přijít a ještě byl jejich způsob získání moci beztrestný (znárodnění se zbraní v ruce např. )

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#62175 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Je mi z nacistických havloidů na blití

2015-10-22 19:01:55

#62169: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Je mi z nacistických havloidů na blití 

 Že to Jelzinovské Rusko neohrožovalo svět? A co serie vražd při kšeftech s LTO, kdy v tom figuroval ruský organizovaný zločin? Tehdy ti grázlové měli daleko větší působnost, než je tomu za Putina. Tenkrát se nezodpovídali vůbec nikomu, hlavně teda Jelzinovi v žádném případě. 

 

 


Nepřihlášený uživatel

#62183 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Je mi z nacistických havloidů na blití

2015-10-22 19:09:18

#62169: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Je mi z nacistických havloidů na blití 

 Ty jsi se asi pomátl, to všichni na západě čekali, kdy Jelzinovi v tom bordelu ukradnou atomovku. Putin tam udělal naštěstí pořádek.