MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#62175 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Je mi z nacistických havloidů na blití

2015-10-22 19:01

#62169: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Je mi z nacistických havloidů na blití 

 Že to Jelzinovské Rusko neohrožovalo svět? A co serie vražd při kšeftech s LTO, kdy v tom figuroval ruský organizovaný zločin? Tehdy ti grázlové měli daleko větší působnost, než je tomu za Putina. Tenkrát se nezodpovídali vůbec nikomu, hlavně teda Jelzinovi v žádném případě. 

 

 

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#62178 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Je mi z nacistických havloidů na blití

2015-10-22 19:04:49

#62175: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Je mi z nacistických havloidů na blití 

 Pořád platí, že Rusko jako celek nerozpoutávalo války. To, že stabilita Ruska samotného, nebyla nijak velká, že se ruské mafie roztáhly po celém světě resp. se o to pokusily viz. zásah Kubiceho v Holubů zde, to je smutná realita. Nic to ale pořád nemění nic na stavu, že Rusko v té době procházelo vývojem od totality k demokracii. Dnes tomu tak není. Na tom se jistě shodneme.